Nightbanes

Alternatywne nazwy: Nightbanes

Cieszcie fanów gier planszowych, ponieważ Nightbanes gry - jest to kolejny pomysł niemieckich programistów, niezwłocznie po rejestracji transportu do niezwykłego i ekscytującego świata gier karcianych na pulpicie. Piękny design, świetne gry, jak również wszelkie gry planszowe, ale to nie może doprowadzić inspirować podziw i nie przez długi czas. W Nightbanes Internecie już zgromadził wielu graczy ze wszystkich zakątków świata, a ty jesteś w pośpiechu, aby przyłączyć się do armii graczy w kasynie!

Głównym punktem gry, oczywiście, zwycięstwo! Będziesz musiał zbierać karty w ręku. Zgromadziło ponad 300 kart, można zbudować talię. Tutaj, a następnie wejdzie do działań wojennych z innymi graczami, dla Ciebie, oczywiście, walki powinny zakończyć tylko zwycięstwo!

Aby rozpocząć grę, jak również w wielu innych grach online, rejestracja Nightbanes jest obowiązkowe. W tym momencie w grze, są tylko dwa dostępne projektowanie interfejsu język: niemiecki i angielski, wszelkie plany dostosować grę do innych, Rosji, na przykład, użytkownicy, którzy nie są jeszcze znane. Tak, wybrać język, w którym są przynajmniej w pewnym stopniu zrozumieć i zaufać swojej intuicji. Zasadniczo kontrola gry jest proste i intuicyjne, aby ją zrozumieć, jest dość prosta.

1. Aby się zarejestrować kliknij na przycisk na ekranie Centrum bordowy «Konto erstellen».

2. Przed otwarciem formularza rejestracyjnego w polu górnym, który zwany «Kontoname», trzeba będzie nagrać swój login grę.

3. W następnej linii, który jest nazywany «Email-Adresse» będzie musiał zarejestrować adres aktualnego adresu e-mail.

4. Zgodnie «Passwort», jak można się domyślić, będzie trzeba wprowadzić unikalne hasło, aby wejść do gry. Najlepszy ze wszystkich, jeśli jest tak wiarygodne, jak to możliwe, więc można bezpiecznie grać Nightbanes, bez obawy, że atakujący będzie w stanie włamać się do konta.

5. Aby sprawdzić system może być rozszerzony, trzeba będzie zaznaczyć wyrażenie «Geschäftsbedingungen gelesen ...», potwierdzając tym samym swoją zgodę na warunki korzystania z usługi.

6. Jeśli chcesz otrzymywać korespondencji od administracji systemu, możesz umieścić ptaka przed «Erhalte Informationen», jeśli nie chcesz otrzymywać nasz newsletter, pozostawić puste pole.

7. Uzupełnianie i weryfikacji wszystkich nacisnąć czerwony przycisk «Konto erstellen».

W trakcie gry, będziesz musiał wykonać zadania i zadania proponowane. W Nightbanes może grać trzy główne kategorie kart:

1. Które mają na ręce.

2. Które mogą poprawić kartę.

3. Są konieczne, aby poprawić talię.

Ta gra na pewno zainteresuje wszystkich fanów gier planszowych. Teraz grać w swoje ulubione gry, że nie będzie musiał czekać na przyjaciół, aby zbierać, tylko trzeba iść do serwisu - tutaj czekają na setki innych entuzjastów takich jak Ty! Co jest ważne, aby grać Nightbanes darmo, więc dlaczego nie skorzystać z okazji?

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi