Saga Ninja

Alternatywne nazwy: Saga Ninja

Ninja Saga Gra: Naruto jest z nami ponownie

Jeśli jesteś fanem serii anime o Naruto Uzumaki, nie jest zaskakujące, że twoje tętno przyspieszyło na widok przeglądarki MMORPG o jego nowych przygodach. Niech gra Ninja Saga nie przypomina oryginalnej fabuły animowanego produktu, ale wszystkie kluczowe postaci są obecne i okresowo dołączają do drużyny głównego bohatera.

Proces gry można podzielić na dwa elementy: bitwy z jednej strony i zadania, handel, komunikację i eksplorację przestrzeni z drugiej. To sprawia, że ​​gra jest zróżnicowana, a ponieważ wszystko dzieje się na tle niesamowicie kolorowych krajobrazów, otrzymasz ogromną część terapii kolorami.

. Styl anime wymaga wielu efektów specjalnych i możesz być pewien, że Saga Ninja będzie musiała grać z wykorzystaniem różnych trików na każdym kroku. Nawet ekran gry zawsze wygląda jasno, pstrokacizna z ikonami wskazującymi poziom czakry, umiejętności, zdolności i inne dane lub przyciski kontrolne.

znaków ninja i szkół

Wracenie do świata Naruto może nastąpić po aktywacji twojego konta, które poprzedza rejestracja Sagi Ninja. Wpisz adres e-mail, hasło i jeszcze raz go potwierdź. Następnie zaakceptuj umowę użytkownika i kliknij "zarejestruj się". Lub użyj innej opcji logowania za pośrednictwem Facebooka, Twittera, Google+ i VKontakte.

nowicjuszy ma skromny wybór: dziewczynę lub chłopca. Ale przejście etapów gry i ukończenie misji, nowe twarze, bardziej dojrzałe i zręczne, staną się dostępne. Możesz nawet zaprosić do swojego zespołu Naruto, Sakurę, Kakashiego, Sasuke i Irukę.

Klasyfikowane przez bohaterów w trzech szkołach walki:

  • Tajutsu. W tym kierunku kładzie się nacisk na szkolenie w przeprowadzaniu kontrataków i blokowaniu ataków wroga.
  • Ninjutsu Uczniowie są przeszkoleni, aby uderzać bloki wroga i zadają znaczne obrażenia.
  • Genjutsu. Ta szkoła wprawia uczniów w zwinność i elastyczność, aby uniknąć ciosów wroga, poruszając się szybko i robiąc nieoczekiwane ataki na siebie.
Istnieje

korzyści w każdym kierunku, ale są też wady, a wszystkie punkty powinny być brane pod uwagę, stawiając graczy na boisku przed walką. Doświadczenie w tym będzie przychodziło stopniowo, ponieważ prosty opis nie daje pełnego obrazu talentów postaci. Tylko poprzez doświadczanie ich w bitwie można rozpoznać aspekty cech każdego z nich.

Magiya zadań i bitew na zasadach szkół "jutsu"

Przed bitwą musisz złożyć swój "gang", a wybór ułatwi opis postaci charakterystycznych dla postaci wyświetlanych naprzeciwko portretów na specjalnym ekranie. Bitwa odbywa się w kilku etapach, a ty sam możesz kierować postaciami za pomocą różnych technik i super narzędzi. Zdobycie większej liczby punktów pomoże QTE, jeśli jesteś wystarczająco sprawny, gdy na ekranie pojawi się obraz określonego przycisku, musisz go znaleźć na klawiaturze i nacisnąć szybciej.

Poprawy jakości bohaterów pomoże zadanie, które daje Hokage. Wszystkie są niebezpieczne i wiążą się z walkami. Po osiągnięciu pożądanego momentu przygotuj się na spotkanie z złoczyńcami, którzy najczęściej należą do organizacji Akacki.

Długo znaleźć cel nie jest konieczne, jeśli używasz automatycznego systemu nawigacji, który zabierze Cię wygodnie i szybko do miejsca.

Minvinv 22 poziom Ninja Saga, dostaniesz się do Areny, gdzie odbywa się najbardziej spektakularna bitwa PvP. Na początku system sam wybiera przeciwników zgodnie z twoją oceną, na którą składa się: skład grupy, poziom pompowania rzeczy, skala umiejętności.

Podsumowując, można bezpiecznie nazwać grę pierwszorzędną w swoim gatunku. Fani anime i przeglądarki RPG będą podziwiane, zwłaszcza, że ​​jest zrusyfikowana.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi