Nie ma nieba

Alternatywne nazwy: Nie ma nieba

grać Sky miejsca mastering niczyjej.

Na temat miejsca stworzył wiele produktów do gier, ale pomysł nadal pobudzają nie tylko graczy, ale także samych deweloperów. Nieodkryte miejsca daje wyobraźnię, tak że niespodzianki są nieuniknione autorzy, a gracze chętnie przyjmują nowych pomysłów. W czerwcu 2016 roku zaplanowano wydanie nowego projektu, który pracuje studio Witam Games. Gra niczyja Niebo stanie się ogromną piaskownicę, w której można podróżować bez końca, studiując niewidzialny planetę z unikalną florą i fauną.

Przestrzeń Simulator zapewnia pojedynczego użytkownika i tryby gry wieloosobowej, a & nbsp; w tym samym czasie na PC & nbsp; i PS4.

Ciekawostką jest to początek prac nad Toy & ndash; Powstał w kręgu czterech osób za zamkniętymi drzwiami. W ciągu roku, nikt w firmie nie miał pojęcia, że w małym pokoju sprowadza proces twórczy, a już mają unikalny silnik i własne środowisko gry. Teraz grupa wzrosła do 13 osób.

W 2014 roku, projekt został przedstawiony na targach E3, i był nominowany do trzech nagród i wygrała w duchu"Najlepsza oryginalna gra"i"Najlepsza gra od niezależnych deweloperów." Prawdziwi fani sen o gatunku niczyjej Sky pobrania na uznaniu krytyków tylko paliwo zainteresowanie nowym produktem.

badać galaktykę.

planety w grze tak wiele i są generowane za każdym razem nowe, że podróż jest mało prawdopodobne, aby być zwolniony. Ponieważ celem autorów było umożliwienie graczy do tworzenia własnych historii, pewne scenariusze, które mają do wykonania, nie ma. Poruszanie się pomiędzy galaktykami, znaleźć nowe planety, i zbadać je. Będzie to możliwe, aby znaleźć nowy rodzaj zwierzęcia lub rośliny? & ndash; skanowanie, a pojawiają się one we wspólnej bazie danych. Możesz wymyślić ich nazw i wpisz swoje nazwisko, aby utrwalić je w ogromnej biblioteki gier. Jeśli marzył o sławie odkrywcy, tutaj jest.

Atlas będzie napisane odkrycie i innych graczy, a zobaczysz wiele odkrycia dokonane przez kogoś innego przed tobą. Lądowanie na nowe terytorium, jest możliwe do wykrycia zrujnowane świątynie zaginionej cywilizacji, niezwykłym, tajemniczym technologii i zniszczonych statków. Niektóre artefakty będą pomocne & ndash; poprawy jakości garnitur lub statku.

Exploring planetę, musimy pamiętać, że jest z dala od światła będzie zimno w bezpośrednim sąsiedztwie & ndash; Pustynia i gorące, a tylko te, które znajdują się w optymalnej odległości może być opłacalne. Według twórców, tylko 10% wszystkich ciał niebieskich potencjalnie zamieszkane przez istoty żywe i mają roślinności.

Musisz niezawodne garnitur w celu zabezpieczenia się przed wrogim środowisku & ndash; Promieniowanie, kwas, trująca mgła. Poznaj świat w różnych porach dnia, jak tylko pojawią się jakieś więźniowie po południu, i uważać na mutantów i drapieżnikami.

Jeszcze trochę, a można pobrać niczyjej Sky. Po oficjalnym wydaniu, to będzie stale aktualizowana, a pojawią się nowe możliwości, technologii i przestrzeni. Choć każdy jest tylko jeden statek Sky niczyjej na PC, ale z możliwością zwiększenia go, dostosowując się do różnych funkcji: handlu, walki, eksploracji.

  • Procesor: Intel Core 2 Duo & nbsp; GHz.
  •  

    Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi