Nords: Heroes of the North

Alternatywne nazwy: Nords: Heroes of the North
Igra Nords: Heroes of the North - zostań bohaterem północy.
V gatunek gra strategiczna MMO wydaje Nords: Heroes of the North (Północy: Heroes of the North). Raz na oblodzonych terenach tego kraju, można spotkać straszne zło, które osiadały tych szerokościach geograficznych. Zostań jednym z:
  • Elfov
  • Orkov
  • Vikingov
Pust zanim doszło do wojny pomiędzy nimi, a to nie idzie gładko w surowym królestwa, ale dzisiejsi wrogowie znacznie bardziej zła i krwiożercze, dalej oddawać swoje małostkowe spory. Nadszedł czas, aby zjednoczyć się do poważnej walki, gromadząc armię najlepszych wojowników. Potem przyszedł moment prawdy, gdy Nords: Heroes of the North grać - wielki zaszczyt dla każdego gracza, który chce udowodnić swoją lojalność. Łącząc ludzką pomysłowość, siła magii orków i elfów, bohaterów łączą się w sojusze, aby bardziej efektywnie odzwierciedlenia ataki złych duchów. Jesteś przygotowany na ważną rolę - biorąc odpowiedzialność, podnieść armii na nowy poziom.
Trudny Droga wojownika.
Pervye kroki, aby przywrócić królestwo musi być wykonana natychmiast po Nords: Heroes of the North rejestracji. Wybierając atrakcyjny wyścig, zbadać sytuację od wewnątrz. To smutne, ale kraj jest w kompletnej ruinę i musimy zakasać rękawy, zaczynają działać. Czekasz na PVE i PVP bitwach gdzie przeciwnicy stają się wirtualne potwory i prawdziwych graczy, postanowili sprawdzić swoje siły i swoje bitwy.
Ne bój walk, ponieważ hartowane postacie zdobywają doświadczenie i siłę, poprawić umiejętności i dostać przydatnych artefaktów. Picking up w swojej partii najlepszych wojowników, nie może bać się częstych awarii i tymczasowego - tylko hartowanej charakteru. Oprócz licznych ćwiczeń na polu bitwy będzie bardziej spokojne zajęcie - rozwój królestwa. operacje górnicze - warunkiem koniecznym do budowy domów i budynków przemysłowych. Opracowanie miny, rozwijać ogród grzyby, nie zapomnij o browar i rybackiej chacie. Dla wojska potrzebne są specjalne tereny i koszary szkoleniowe, a także ważne wyposażenie:
  • Perchatki
  • Oruzhie
  • Shlemy
  • Kolchugi
  • Bronya
Vy może wykonywać ważne zadania, a następnie wybierz z menu: cele, przygodę i poszukiwanie wsiach. Wybierając cel, użytkownik zgadza się na szybki wypad na terytorium wroga i wypełnij grabieży zasobów.
V przygody zostanie wysłany na misję, dając dokładne współrzędne i warunków pracy. Tylko w pełni wykonując go, można liczyć na nowy.
Esli postanowił udać się w poszukiwaniu wioski, być niebezpieczna wyprawa, która niekoniecznie zakończyć zwycięstwo. Tutaj konieczne jest, aby uchwycić osiedli, w celu ustalenia ich dominację nad nimi ciągle działał dochody z ich produkcji i rozwoju w swoim kasetonów. gracze mogą wkraczać tylko w takim przypadku, co udało się wzmocnić swoje pozycje i zbudować wystarczającą moc. iPlayer Nords: Heroes of the North. Oznacza to, że wszystkie niuanse gry dostępne dla Ciebie za darmo, ale nie jest VIP-cechy, które pozwalają na prawdziwe pieniądze kupić uzupełnienie raczej zwiększenia poziomu bohaterów i armie. W pewnej sumy można nabyć przydatne przedmioty, brakuje więc w pierwszej kolejności. Ponadto armia kupiła bardziej opłacalne - niesie mniejsze straty w walkach, skutecznie rabowania i atakując sąsiadów. Punkty te są tylko dla niecierpliwych graczy, którzy chcą uzyskać wszystkie korzyści szybciej. powinna być tylko trochę cierpliwość - Ale bez pieniędzy, self-feed, aby otrzymywać wszystkie udoskonalenia można. Lecz aby zdobyć doświadczenie i postęp w grze pomogą sojusze z innymi graczami.
 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi