NosTale

Alternatywne nazwy: NosTeyl

Unforgettable Adventures daje swoim graczom NosTeyl grę, która pozwala odbyć podróż przez magiczny świat anime. Tutaj znajdziesz nieoczekiwanych zwrotów akcji, ciekawych postaci i ekscytujące walki z przeciwnikami. To gra fantasy NosTale umożliwia bardzo indywidualne podejście do wyboru własnego charakteru, z którego twarzy i można przejść od najprostszych do podróżnika wspaniałego maga lub dzielnego wojownika. Zawodnik sam daje swego bohatera te umiejętności i cechy, które chce zobaczyć. Pozwala znaków być unikalne. Ale wyjątkowość zdjęć - to nie tylko dobra wiadomość dla tych, którzy będą doświadczać świata NosTeyl.

Kolejny dobry fakt: w bitwie i podróżujesz bohater niekoniecznie samotny. Po NosTale gra online sprawia, że ​​jego graczom wspaniałą ofertę - zrobiono przyjaciela i asystenta, który będzie przydatny w każdej sytuacji. Takie podejście uważa de rigueur dla twórców gier. Oswoić bestię sam, po prostu trzeba go - pokonać potwora. Ci, którzy mają ten problem w życie, nie może przetrwać na. Tamed istota nie musi przynieść zbyt wiele - to, wdzięczny, oczywiście będzie się działa po pokonaniu potwora i stać się twoim przyjacielem i towarzyszem w żadnych walkach i podróży.

NosTale rejestracja online jest bardzo prosta i odbywa się w trzech etapach. Aby stać się jednym z zawodników w swoich dziedzinach trzeba podać nazwę użytkownika, że ​​jest to nazwa, która będzie żyć wirtualny charakter. Następny - utworzenie hasła i nie zapomnij podać swojego adresu e-mail. Aby się zarejestrować należy również pobrać i zainstalować klienta gry. Wystarczy postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami, które daje grę i będzie sukces! Pierwszy w grze staniesz się zwykły nieznajomy. To jest pierwszy poziom, poziom początkujący. Ale wkrótce po uruchomieniu gry online gry NosTale, musisz się nowe możliwości. Po pierwsze, od obcego może łatwo znaleźć się w szermierza. No, nie tak łatwo, oczywiście, bo jeśli to było takie proste, to byłoby absolutnie żadnego powodu do szczepu, co nie? Zyskuje dla siebie nowe i nowe umiejętności magiczne, można również zdobyć łuku w jego arsenale, a zatem stać się łucznikiem. Wreszcie, jeśli naprawdę naprawdę wyczarować polowanie, proszę - Chcesz droga do magów. Wszystko to dla początkującego turysty będzie możliwe dopiero, gdy osiągnie 15 poziom. Ma trzy główne zawody, które może opanować NosTeyl charakter. Mistrz miecza, łuk lub magiczne mikstury - to jest wybór do gustu. O nich można mówić bardziej szczegółowo.

Szermierz może walczyć z kilkoma. On, oczywiście, walkę, zarówno blisko i daleko. Umiejętnie wymachując bronią, on ma moc z czterech elementów. To jest bardzo trudne do boli, a na pewno - zabić, ponieważ nałożone bezpieczeństwo Izby i zhiznesohranyaemostti.

Na przeciwwagi taki wojownik może umieścić tylko inny - łucznik. To urządzenie jest szybkie, to przyciąga uwagę wszystkich. Jego apt strzałki trafić przeciwnika w walce wręcz i walce na dystans, a za nim cały charakter, nie ma sposobu energii. Być może to jest to, co daje mu wyjątkową szansę na zatrucie wroga bezpośrednio w bitwie. Robi to z czarów.

Ale jeszcze bardziej potężne czary i linki do sił natury ma maga. Więc ktoś, kto, jak on prawie nie potrzebują broni. Po tym wszystkim, jest on dobrze uzbrojony zaklęć, magicznych rytuałów i innego sprzętu magicznego.

W NosTale może grać i zbiorowo. Na przykład, aby spotkać przyjazną firmę w 5-15 graczy i zorganizowane, aby udać się na potwora. Taki sposób zabijania niechcianych fantastyczne mamuta zwany nalot.

Walka na kilka sposobów. Możesz stworzyć otwartą bitwę. Następnie walczyć i mieć możliwość stosowania ich superabilities jakąkolwiek Mag, łucznik, szermierza lub początkujący, tylko wszedł do gry. I można zorganizować bitwę "za". Ta walka będzie zamknięte, a udział w nim, nie każdy może. Tutaj walczą tylko niektórych graczy. Tworzenie takiej rzezi w dowolnym miejscu w grze może być w specjalny eliksir. W grze można znaleźć wiele tajemnic i niuansów. Ale nauka o nich może tylko starać się odgrywać rolę w nim.

 

Zagraj także