Odyssey

Alternatywne nazwy: Odyssey

Odyssey on-line - to darmowa gra przeglądarkowa online w postaci strategii. Grając go, można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o życiu piratów, zanurzyć się w świat przygody.

Tutaj można spotkać jako poszukiwaczy przygód, którzy są zainteresowani jedynie w złocie, a naukowcy starają się znaleźć odpowiedzi na pytania, które pojawiły się wiele lat temu. I jak można spotkać się z najemników, który poświęcił swoje życie na polowanie na piratów.

W Odyssey rejestracji jest bardzo prosty i nie zajmie dużo czasu, aby to zrobić należy:

1. na oficjalnej stronie gry i kliknąć "Zarejestruj",

2. podaj swój adres e-mail;

3. Wpisz swój login wymyślił;

4. Wprowadź hasło wymyślone;

5. Powtórzyć hasło.

Po rejestracji można bezpiecznie wejść do gry i zacząć tworzyć swoją postać. Na początku gry masz swoje ręce na małej wyspie, gdzie trzeba budować budynek dla samoobrony i wytwarzania różnych produktów i materiałów. Musisz dowiedzieć się, jak budować statki lub wynająć specjalnie przeszkolonych do tego ludzi, bo statek wizytówkę i sposobem zarabiania.

Zagraj Odyssey można piratów, a będziesz w stanie uchwycić skałę zamieszkany przez innych piratów, możesz zabrać je do swojego zespołu.

Trzeba będzie budować budynek dla rozwoju swojej gospodarki, może czasami brakuje gruntów pod zabudowę, a następnie trzeba będzie pobrać nowe ziemie. Budynek gospodarczy zapewni więcej środków i w stoczni można budować statki znacznie większe.

Gra Odyssey ma dwie karty:

• mapę wyspy,

• mapa świata.

Mapa wyspy - tutaj można wykonać budynki na swojej wyspie, rozwoju handlu i statków, rozbudowę swoich posiadłości.

Mapa świata - tutaj można dowiedzieć się lokalizację innych wysp i skał przeciwników.

Odyssey gra daje możliwość przyłączenia się do różnych klanów i gildii, wrogów wspólnego ataku, łup i zniszczyć ich osad ci.

Dla łatwego zwycięstwa nad rywalami trzeba zbudować centrum badawcze, które pozwalają budować nowe statki, które pomogą Ci stworzyć niezwyciężoną flotę. Interesującą cechą tej gry jest do zniesienia budowę, jeśli z jakiegoś powodu zdecydował, że konstrukcja budynku nie trzeba go w każdej chwili możesz zrezygnować, a wszystkie środki przeznaczone na jego budowę z powrotem do swojego skarbca. Możesz zarządzać wszystkimi własne konstrukcje i floty, lub zatrudnić ludzi, którzy pomogą Ci w tej sprawie.

Odyssey, możesz grać jak siebie samego lub wraz z przyjaciółmi, będziemy mogli stworzyć swoją ogólną liczbę i uchwycić maksymalne skały i wyspy.

Podobnie jak w innych grach online Odyssey posiada własną flotę i czat, gdzie można komunikować się nie tylko ze swoimi sojusznikami, ale także do zadawania pytań, które masz w czasie gry.

Zagraj Odyssey online i zanurzyć się w świat ekscytujących przygód z piratami mórz.

 

Zagraj także