Onema

Alternatywne nazwy: Onema

Onema on-line - darmowe oparte na przeglądarce gra multiplayer strategia tematy kosmiczne. Znajdziesz się w ogromnym świecie fantasy, który stworzy własny system wojskowej i gospodarczej. Będzie gospodarzem na swojej planecie i podbić nowe galaktyki, konkurujących lub współpracujących z innymi graczami. Jest możliwe, aby dokonać uzgodnień z sąsiadującymi cesarzy, ale można atakować tych, którzy są w pobliżu. Będziesz mógł wybrać sposób postępowania, w zależności od sytuacji, podejmowania pewnych decyzji. Zaczął grać Onema, muszą stale mieć się na baczności, bo wrogowie nie śpią, i w każdej chwili może zostać zaatakowana. Uważaj na waszej planecie inwazją kosmicznych piratów, którzy słyną z obżarstwa i okrucieństwa. Jak trudno nie musieli, nie trać wiary w siebie. Z biegiem czasu, mały obszar w opuszczonym miejscu w galaktyce staje się ogromna imperium, a ty, jako jej właściciela, może być dumna ze swoich osiągnięć!

Gra Speechless ze względu na niskie wymagania systemowe dostępne dla każdego. Rozgrywka nie jest hamowana, PC musi dopasować parametry sneaker:

- System operacyjny Microsoft Windows XP / Vista / 7;

-. Procesor Intel Pentium, AMD (2 2 GHz);

- RAM 512 MB;

- Karta graficzna 128 MB;

- Karta zgodna z DirectX 9 Dźwięk.

Aby uzyskać pustą planetę, należy utworzyć nowy cesarz. Ten poprzedza rejestracja Onema. Należy wypełnić następujące pola: pożądany kształt wszechświata, login, hasło i adres e-mail. Należy pamiętać, że logując się, zgadzasz się, aby potwierdzić akceptację Umowy Użytkownika. Po naciśnięciu przycisku, cenionych "Zacznij grać! "Możesz znaleźć się w otchłani kosmosu, i musisz nauczyć się i podbić.

Najpierw znalazł się w ogromnej posiadłości własnych, nie są zdezorientowani, bo obok jest urocza asystentka. Tajemniczy wędrowiec otwarte sekrety jak stać się bogatym, jak garść zasobów (co da mu to samo), aby włączyć do całego stosu cennego materiału. Pamiętaj, prawo startu - przyszłego sukcesu! Po treningu misje dla początkujących, zaczyna się zabawa! Wybierz automat bok trzech zaproponowanych i idź do niego!

Na planecie znaleźć dobre zapasy różnych zasobów. Ten Deuter i energii i ciemnej materii. Główne zasoby są tego samego metalu i kryształu. Materiały te są niezbędne do tworzenia różnego rodzaju obiektów, floty, a nawet obrony planetarnej. Do ich produkcji powinny kopalnię budować. Również będzie kopalnia pogłębić. Tak więc, w celu zwiększenia liczby zebranych środków. Wziąć pod uwagę fakt, że dla funkcjonowania kopalni potrzeba energii. Twoje zadanie - aby upewnić się, że nie wyczerpuje jego podaż. Nawiasem mówiąc, ta elektrownia słoneczna musi być wybudowany w pierwszej kolejności.

Również w trakcie gry będzie prowadzenie badań, tworzenie zaawansowanych technologii, i jeśli to konieczne, do handlu towarami. Strome technologia tworzenia, bardziej zdolne do kolonizacji planet, a tym samym poszerzając swoją własność.

W kopalni z czasem zaczniesz budować obiekty dla celów wojskowych, takie jak fabryki robotyki, stoczni, nanites fabrycznych. Z czasem te budynki będą wyświetlane jako roślina Fusion Power, Technopolis, różnych schronisk i Terrarformer przechowywania, silosów rakietowych, a nawet do księżycowych struktur, a mianowicie, Księżyc, dotykowym podstawy paliczka i Teleport. Obecność to wszystko oznacza, że ​​planeta rozwija się dobrze, i stoisz mocno na nogach w tym świecie. Należy powiedzieć, że po ukończeniu budowy, jest mało prawdopodobne, aby móc się zrelaksować. Po tym wszystkim, struktura musi być opracowany, może zwiększyć swój poziom, a tym samym skuteczność.

Nie myśl, że będziesz grać Onema tylko wtedy co, że rzucał na jego planecie. Wcale nie! Gospodarki rolnej, ale należy rozciągnąć swoje siły do ​​udziału w wielkich bitwach. Aby to zrobić, trzeba mieć potężną flotę (grupy statków, którym została powierzona cesji). Przy okazji, już będzie rozgrywka, więc szanse będzie szanowany. Generalnie można zbudować granatowy stocznię w menu, a każdy poziom technologii komputerowej dodaje kolejny darmowy flotę gniazda.

Oczywiście, jesteś zainteresowany, który pozwala na korzystanie z gry Transport Onema. Specjalny rodzaj technologii są pociski (przechwytujących rakiety międzyplanetarnej), która nie dba o nasze własne ryzyko.

Browser Game Onema daje dużo zabawy. Doświadczysz ekscytujących momentów podczas gorących walk, będzie dumny, jak rozwijać i rozwijać własne planety, świecą umysł przy tworzeniu najfajniejszych technologii i po prostu cieszyć towarzyskich z ciekawymi ludźmi. Życzymy powodzenia we wszystkich staraniach!

 

Zagraj także