One Piece 2 Pirate King

Alternatywne nazwy: Van Pies 2

One Piece Online 2 Pirate King Pirate Adventures

fanów z anime na pewno wie dużo o fabule japońskiego serialu One Piece. Sława tej pirackiej sagi o odważnym chłopcu Luffy, który zdecydował się rzucić wyzwanie piratom, już dawno przekroczył Japonię. Właśnie dlatego, po serialu o tej samej nazwie, została wydana przeglądarkowa gra komputerowa, która umożliwia każdemu graczowi wzięcie udziału w podróży Luffy'ego i jego zespołu.

Po pierwszej części projektu twórcy, ku uciesze fanów serii, wydali kolejną wersję, One Piece Online 2. Ta opcja może wywoływać wiele kontrowersji w odniesieniu do odchyleń od pierwotnej fabuły, ale nikt nie może nazwać tej nowości nietypową. W tym przypadku twórcy gry nie korzystali ze znanej historii piratów, która trwa od 15 lat. Wybrano zupełnie inne podejście. W grze wybrano sformułowanie magicznej fikcji, które pozwoliło radykalnie zmienić całą koncepcję.

Różnic światów pirackich

Podczas tworzenia tej gry online programiści wzięli pod uwagę życzenia fanów, dlatego aktorzy głosowi wykonali ci sami aktorzy, co w poprzedniej części. W tej wersji gry jest oczywiście fikcja, a nawet zaniedbanie oryginalnej fabuły. Ale na tej podstawie programiści pozwolili sobie na tworzenie sojuszy Luffy'ego z Admirałem Borsallino lub złoczyńcą Enel.

Teraz możesz grać w One Piece 2 ze znacznymi zmianami w tym, co się dzieje, co zapewnia bardziej ekscytującą historię dla gracza, oczywiście, jest wiele takich poprawek w grze. Gracz ma teraz możliwość przemieniania ludzi w zombie podczas gry, a Luffy, Zorro i Sanji stają się głównym wrogiem całego pirackiego świata.

Zalety gier online:

  • Plot nie jest główną cechą tej gry. One Piece Online 2 spodoba się graczom, którym zależy na walce z wieloma wirtualnymi złoczyńcami,
  • Łatwa gra. Nawet nowicjusz w tym kierunku anime może szybko zrozumieć, co dzieje się na ekranie. Na każdym poziomie znajduje się gigantyczna mapa z pokojami, korytarzami itp. d. Gracz musi zdobyć punkty wrogów, manewrując między wrogimi armiami;
  • Wysokiej jakości grafika z technologią cieniowania. Nie bez powodu twórcy gry ją wybrali, ponieważ z jej pomocą stwarza wrażenie oglądania serii;
  • Możliwość korzystania z podpowiedzi w trakcie gry. Nawet najbardziej oddany fan tej anime może zagubić się w szczegółach gry. Dlatego w tym celu zapewniono specjalny sklep, w którym można kupować profile, filmy i biografie uczestników.

iPlayer One Piece 2 Online to przede wszystkim gra dla fanów. Istnieje wiele niuansów i funkcji, które są znane tylko tym, którzy są oddanym fanem japońskiego serialu telewizyjnego i pierwszej wersji gry przeglądarkowej opartej na jej motywach.

Faktem jest, że fabuła serii i oryginalna gra są tu nieco zapomniane, nie są wcale zdezorientowani przez fanów tej gry, zaczynają grać w One Piece Online 2 i zostają złapani przez nowy świat niesamowitych przygód. Fabuła gry nie wysuwa się na pierwszy plan, najważniejszymi są tu efekty specjalne, żywa grafika, dynamiczny rozwój fabuły.

Aby zagrać w Van Pies 2, konieczna jest rejestracja na stronie. Po tym czasie użytkownik będzie mógł ponownie powrócić do swoich ulubionych momentów gry i przejść przez najbardziej ekscytujące poziomy, zbudować swoją strategię, prowadzić bitwy i wybrać optymalną postać anime.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi