One Piece Pirate King 2

Alternatywne nazwy: Van Pis 2

One Kawałek Online 2 Królem Piratów pirat priklyucheniya

Poklonniki kierunek anime z pewnością wiedzą dużo o historii japońskiej serii One Piece. Chwała tej pirackiej sagi odważny facet Luffy'ego, który postanowił rzucić wyzwanie piratów już dawno wykroczyły poza Japonią. Dlatego komputer przeglądarkowa gra została wydana po tytułowej serialu telewizyjnego, który umożliwia każdemu graczowi wziąć udział w przejeździe Luffy i jego załogi.

Vsled dla pierwszej części deweloperów, ku uciesze fanów serii, została wydana kolejna wersja była to gra One Piece Online 2. Opcja ta może spowodować wiele kontrowersji w odniesieniu do odchyleń od oryginalnej historii, ale nikt nie może nazwać to nowość nie jest wyjątkowa. W tym przypadku, twórcy gry nie używać znajomą historię piratów, która trwała przez 15 lat. zupełnie innego podejścia został wybrany. Aby odtworzyć treść magicznym fikcją została wybrana, które pozwoliły radykalnie zmienić całą koncepcję.

Otlichiya mirov

pirat

Pri tworzenia tego forum twórcy gier uwzględniać życzenia fanów, więc głos jest wykonywana przez tych samych aktorów, jak w poprzedniej części. W tej wersji gry, oczywiście, jest jakaś fikcja, a nawet zaniedbanie oryginalnej fabuły. Ale to właśnie na podstawie tego, deweloperzy pozwoliły się do tworzenia sojuszy między Luffy i admirała Borsallino lub złoczyńca Enel.

Teper w jednym kawałku 2 może odgrywać znaczącą korektę do wypadku, który stanowi fascynującą historię dla gracza, oczywiście, takich korekt w ogromną różnorodność gry.

Preimuschestva Gry Online:

  • Syuzhet - to nie jest główną cechą tej gry. One Piece Online 2 jest idealnym rozwiązaniem dla tych graczy, którzy są przyciągane przez okazja do walki z dużą ilością wirtualnych złoczyńców;
  • Prostota rozgrywka. Nawet początkujący w tym kierunku anime można szybko zrozumieć, co dzieje się na ekranie. Każdy poziom tutaj - to olbrzymia mapa z łazienek, korytarzy i tak dalej. d. Gracz musi chwycić punkt grę wroga, manewrując między wrogimi armiami;
  • grafika
  • Vysokokachestvennaya z technologii cel-cieniowania. To nie jest do niczego została wybrana przez twórców gier, jak może pomóc stworzyć poczucie oglądając pokaz;
  • Vozmozhnost użyć podpowiedzi w trakcie gry. Nawet najbardziej oddanym fanem historii anime zgubisz w szczegółach gry. Dlatego dla tych celów, specjalny sklep był w grze, w której można kupić profile, pliki wideo i biografie uczestników.

iPlayer One Piece 2 Online - jest przede wszystkim dla fanów gry. Istnieje duża ilość niuansów i funkcji, które znają tylko ci, którzy to oddany fan japońskiej serii i pierwsza wersja gier przeglądarkowych na jej podstawie.

Fakt że fabuła serialu, a oryginalna gra tutaj kilka rdzawy nie przeszkadza fanów tej gry, zaczynają grać One Piece Online 2 i rejestruje nowy świat niesamowitych przygód. Działka nie przychodzi do głosu w formułowaniu rozwoju, najważniejsze tutaj - to efekty specjalne, żywe grafiki, dynamiczny rozwój fabuły.

Dlya grać Van Pis 2 Wymagana jest rejestracja online. Użytkownik będzie mógł wracać w swoje ulubione momenty w grze i przejść przez najbardziej wymagających poziomów, aby budować swoją strategię przeprowadzić bitwę i wybrać najlepszą dla siebie anime charakter.

 

Zagraj także