Order of Magic

Alternatywne nazwy: Order of Magic

Order of Magic w najlepszych tradycjach akcji

Na fanów wielkiej bitwy, fantastycznych efektów specjalnych i dynamicznych akcji, gra Zakon Magii, wydana w 2010 roku, jest już znana. Jest to klasyczny produkt z rozgrywką dla wielu graczy w gatunku akcji i użyciem broni białej i dystansowej, różnych rodzajów broni i magii.

Developers dało mu najkorzystniejsze funkcje, dzięki czemu jest jasne i ekscytujące, bez komplikowania zasady kontroli dla graczy. Ci, którzy mają doświadczenie w takich rozrywkach, łatwo mogą się tu czuć, ponieważ aby grać w Zakonie, trzeba manipulować:

  • Cztery klawisze: WASD, aby przenieść bohatera
  • Mouse bloku i strike
  • kółko myszy, aby zmienić magiczne i fizyczne ataki

Wejdzie terytorium i zapozna się z jego mieszkańcami

Po zakończeniu rejestracji Order of Magic znajdziesz się we wspaniałych, tajemniczych krainach Astarmy. Przez długi czas dochodziło do nieporozumień pomiędzy rządzącymi potężnymi klanami: Domem Założycielskim i Domem Migurackim. Każdy potwierdza swoje niepodzielne prawo do władzy absolutnej i można je rozpoznać po tradycyjnym stroju: przedstawiciele Fundacji ubrani są w niebieskie stroje, a Migurata w czerwone.

mieszkańców Astarmy założyło trzy klasy:

  • Paladins
  • Tamers
  • Arrows

Paladynów to najodważniejsi i najbardziej zręczni wojownicy, którzy w pojedynkę spotykają się z wrogiem i walczą w kontakcie - walka wręcz, a elementy syntezy pomagają im.

Tamerów preferuje średnie odległości z wykorzystaniem mocy ognia. Są w stanie z wyprzedzeniem rozplątać manewry wroga, działać w świetle ruchów sojuszników i stosować unikalne taktyki w trakcie wydarzeń.

Strzelcy są tylko najdokładniejszymi i najbardziej czujnymi wojownikami. Zręcznie odsuwają się od broni swoich wrogów, dlatego wśród ważnych cech jest niewrażliwość. Używając magii, wołają o pomoc w powietrzu.

Łącząc sojusze z podobnie myślącymi innymi graczami, zdobywasz niektóre z ich umiejętności, a także zwiększasz szanse na wygraną.

Zyskujemy sławę i doświadczenie w bitwach

Z twoich sztuczek i zdolności do szybkiego podejmowania decyzji, posiadania broni i umiejętności szybkiego zastąpienia jej innymi, zależy od przebiegu wydarzeń. Możesz niszczyć napotkane potwory i potwory. Podczas gdy niektórzy bohaterowie atakują ich w czoło, inni otaczają, omijają od tyłu. Wszystko dzieje się tak czarująco, że daje przyjemność estetyczną z kontemplacji każdej chwili.

Przed wyzwoleniem potężnych bitew, a ty jesteś pośród nich. Zdobądź i zniszcz wroga, aby uzyskać jego doświadczenie. Metodycznie atakując wybranego wroga, doprowadzaj go do całkowitego zniszczenia bez względu na to, jaką masz broń - moc czarów lub miecza.

V iPlayer Order of Magic, możesz wybrać tryb bitwy: PvE lub PvP. Walcząc z tłumami potworów, postępujesz mądrze, ponieważ każde spotkanie jest plusem twojego doświadczenia, wiedzy, umiejętności i umiejętności. A martwy potwór daje bardzo cenne, użyteczne artefakty, które można zostawić do użytku osobistego lub zaoferować na sprzedaż miejscowemu kupcowi.

Zdobądź umiejętności, możesz udać się na arenę, aby zmierzyć siły i bronie z innymi graczami. Tylko dzielni i silni bohaterowie królestwa gromadzą się tu, by doskonalić i demonstrować swoje umiejętności. Możesz dostać się do Areny na pierwszym poziomie, jeśli jesteś wystarczająco pewny siebie. W takich walkach możesz używać magii, dowolnej broni, a nawet walczyć pięściami.

To świetny sposób na zarobienie pieniędzy, sławy i reputacji. Chociaż te ostatnie nie są tak ważne, ale ładnie ekscytujące duma. To prawda, że ​​pojawią się w tobie tylko z powodu zwycięstwa, które wciąż musi zostać wygrane.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi