Overlord Fellowship of Evil

Alternatywne nazwy: Overlord Fellowship of Evil

Głęboka drużyna zła: zło wraca.

20. 10. Rok 2015 opuścił grę Overlord Fellowship of Evil w gatunku rockowych gier fabularnych, stając się rozszerzeniem poprzednich części. Developer Codemasters powiedział, że tego rodzaju eksperyment dla powrotu do klasycznego pochodzenia technologii gier.

Gracze widzą sytuację z góry i nie są otwarci na dokonanie przeglądu szerszego zakresu działań. Możesz umieścić pojedynczą kampanię lub współpracować z czterema przyjaciółmi, aby przejść wspólnie. Opracuj podstawową zabawkę dla najbardziej popularnych platform:

 • Xbox One
 • Microsoft Windows
 • PlayStation 4

Mnogie, który przeprowadził Overlord Fellowship of Evil i wypróbował je, wyraził różne opinie, a nie wszyscy byli zadowoleni. Biorąc pod uwagę zastrzeżenie, autorzy obiecują późniejsze wydanie zaktualizowanej wersji, która zostanie poprawiona w niewłaściwym czasie.

Twoja rola jest jednoznaczna zła!

Jeżeli jesteś przyzwyczajony do wyboru pomiędzy zbroją a blaskiem blasku rycerzy i ich przeciwników Rycerze też, ale nie tak promienni, twórcy tej zabawy postanowili wszystko dla ciebie, pozostawiając tylko do kontrolowania sił zła. I to się nie miesza, jest spojrzenie na chude gremliny z chciwiejącymi oczami. Że te piękno i musisz zarządzać, jeśli pobierzesz Overlord Fellowship of Evil.

W poprzedniej części gremliny (słudzy) straciły swego Mistrza Ciemnego Pana, a ożywienie go brakuje. Od dawna cierpieli z powodu zastraszania, obserwując szczęśliwe oblicze chłopów, rozległe łąki i pachnące kwiaty, poruszające się motylami. Długie jak bluźnierstwo nie może tolerować ciemnej duszy, a plemiona gremliny poszły do ​​jaskini, znalazł książkę starożytnych czarów zwanych czterema sługami ciemności.

Risen demony to nieprzyjemna praca, którą zniszczył człowiek, który stworzył świat chaosu, zaszczepić terror w duszach ludzi. Dopiero po wszystkich przygotowaniach możesz ponownie spróbować wskrzesić Czarnego Pana, ale na razie proszę przyjąć cztery potwory:

 • Vsesilnaya nekromanta raz źle trzymany rytuał i został rozdmuchany na kawałki, ale teraz jest znowu w biznesie,
 • Ustrashayuschy potężny wojownik w swoim czasie nie zdołał zaatakować kamiennych trolli, i umarł, ale już z powrotem;
 • Złobkowy karłan został zabity przez członka Bractwa Zła,
 • Ty elf został zabity krasnoludek jego najbardziej wrogo nastawionym wrogiem.

przypisanych do każdego bohatera własnej roli w nowej historii Overlord Fellowship of Evil na komputerze. Atakuje w ataku czołowym, działa z daleka, używa magii i osłabia wrogów. Że stały się silniejsze, musimy rozwijać swoje umiejętności, wysyłając bitwę, która wystarczy. Wkrótce będzie można uzupełnić swoje talenty dodatkowymi umiejętnościami, aby wyposażyć różne rodzaje broni i sprzętu.

W porównaniu z poprzednimi częściami Overlord FOE widzimy różnice w zasadach działania wojskowego wcześniej skupiające się na masie zavarushku teraz bohaterowie dostali własne gremlins mignon z osobistym zestawem cech, które mogą pompować.

left i czarne humory, które tak podniecały graczy, i uzbrojone w nich, wraz z bronią, można iść do wioski, aby wziąć udział w kradzieży, zniszczeniu domów ludzi, niszczeniu zwierząt gospodarskich i zniewoleniu ludzi. Niech ktoś i wierzy, że Project Overlord jest trochę rustykalny, w dynamice złości i nie odmówił.

Minimalne wymagania systemowe

 • OS: 64 bit / Windows 7 (i więcej)
 • Pamyat 4 Gb
 • Procesor: Seria Intel Core i3 / AMD FX Series (lepsza)
 • Video: AMD HD4850 ​​/ Nvidia GTS250 (lepsze)
 • Miejsce na dysku: 5 Gb
 • DirectX: 9. 0s
 

Zagraj także