Overlord Fellowship of Evil

Alternatywne nazwy: Overlord Fellowship of Evil

Game Overlord Fellowship of Evil: zło powraca.

20. 10. 2015 opuścił grę Overlord Fellowship of Evil w gatunku przebojów fabularnych, stając się przedłużeniem poprzednich części. Deweloper Codemasters powiedział, że tego rodzaju eksperyment na powrót do klasycznego pochodzenia technologii gier.

Gracze widzą sytuację z góry i nie są otwarci na przegląd szerszego pola działania. Możesz umieścić pojedynczą kampanię lub współpracować z czwórką znajomych, aby przejść wspólnie. Opracuj podstawową zabawkę dla najpopularniejszych platform:

 • Xbox One
 • Microsoft Windows
 • PlayStation 4

Mnogie, który zarządzał Overlord Fellowship of Evil pobrać i wypróbować, wyraził różne opinie, a nie wszyscy byli zadowoleni. Biorąc pod uwagę roszczenie, autorzy obiecują, że wydadzą później zaktualizowaną wersję, która zostanie poprawiona w niewłaściwym czasie.

Twoja rola jest jednoznacznym prawdziwym złem!

Jeśli jesteście przyzwyczajeni do wyboru między zbroją a lśnieniem w blasku rycerzy i ich przeciwników Rycerze też, ale nie tak promieniujący, twórcy tej zabawy postanowili wszystko dla was, pozostawiając jedynie kontrolę sił zła. I nie będzie się mieszać, to spojrzenie chudych gremlin o chciwych oczach. Że te piękności i musisz zarządzać, jeśli pobierzesz Overlord Fellowship of Evil.

W poprzedniej części gremliny (stwory) utraciły mistrza Czarnego Pana, a odrodziło brakowało umiejętności. Od dawna cierpią z powodu zastraszania, oglądania szczęśliwych twarzy chłopów, zielonych łąk i wonnych kwiatów powiewających z motyli. Długo jak bluźnierstwo nie może tolerować ciemnej duszy, a plemię gremlinów poszedł do jaskini, znalazł księgę starożytnych zaklęć, które nazywano czterema sługami ciemności.

Demony to nieprzyjemna praca, którą człowiek zniszczył, aby stworzyć świat chaosu, wpajać przerażenie w dusze ludzkie. Dopiero po wszystkich przygotowaniach możesz ponownie spróbować wskrzesić Czarnego Pana, ale na razie powitaj cztery potwory:

  Nekromanta
 • Vsesilnaya niegdyś niesłusznie odprawiała rytuał i została rozerwana na części, ale teraz wraca do pracy;
 • Ustrashayuschy potężny wojownik w swoim czasie nie zdołał zaatakować kamiennych trolli i umarł, ale jest teraz z powrotem;
 • Zlobny karzeł został zabity przez członka Bractwa Zła,
 • Temny elf został uderzony karzeł najbardziej nieprzejednanym wrogiem.

wyznaczył każdej z postaci swoją własną rolę w nowej historii Overlord Fellowship of Evil na PC. Atakują w ataku frontalnym, operują z dystansu, używają magii i osłabiają wrogów. Że stają się silniejsze, musimy rozwinąć ich umiejętności, wysyłając bitwę, która wystarczy. Wkrótce będzie możliwe uzupełnienie ich talentów o dodatkowe umiejętności w celu wyposażenia różnych rodzajów broni i sprzętu.

W porównaniu z poprzednimi częściami Overlord FOE, widzimy różnice w zasadach działania militarnego wcześniejszy nacisk na masę zavarushku teraz bohaterowie mają swój własny gretlins mignon z osobistym zestawem cech, które mogą również pompować.

levelu i czarnego humoru, które zrobiły na graczach wrażenie i uzbroiły je, razem z bronią, możesz udać się do wioski, aby wziąć udział w grabieży, niszczeniu domów, niszczeniu zwierząt i zniewoleniu ludzi. Niech ktoś wierzy i wierzy, że Project Overlord jest nieco rustykalny, w dynamice psot, a on nie odmówił.

Minimum Wymagania systemowe

 • OS: 64-bitowy / Windows 7 (i wyższy)
 • Pamyat 4 Gb
 • Protsessor: Intel Core i3 Series / AMD FX Series (lepszy)
 • Video: AMD HD4850 ​​/ Nvidia GTS250 (lepszy)
 • Mesto miejsca na dysku: 5 Gb
 • DirectX: 9. 0s
 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi