Panzar

Alternatywne nazwy: Panzar

Gra Panzar - wciągająca gra online MMORPG z wielkim systemem walki i części role-playing. Pojawił się w tej oryginalnej akcji dzięki neta sieci firma Panzar Studio. Twórcy zrobili wszystko, co możliwe, aby przedstawić użytkownikom projekt, w którym obie najlepsze tradycje przestrzegane przez gry internetowe, i nie ma miejsca na nowe pozycje w całości ekscytujących uwagę tych, którzy zaczynają grać PanZar. Jeśli lubisz przygody, oszałamiającą możliwość wykonywania wyczyny na arenach, niebezpieczną podróż po różnych miejscach - PanZar online gustu!

Aby stać się mieszkańcem niezwykle piękny świat trzeba Rejestracja PanZar. Aby to zrobić, należy wypełnić kilka pól specjalnym formularzu. Dostarczenie informacji, takich jak adres e-mail i hasło. Następnie przepisz kod z obrazka i wpisz żądany kod linia promocyjny. Następnie kliknij przycisk "Zakończ". Pamiętaj, że rejestracja Panzar sama gra jest dowodem, że akceptujesz Warunki użytkowania. Tworząc konto, można łatwo pobrać klienta. Oczywiście, pod warunkiem, że komputer spełnia te minimalne konfigurację:

- System operacyjny Windows XP / Vista / Seven;

- Procesor Inter Rdzeń 2DUO, 2. 4 GHz

- Karty Nvidia GeForce 8800/Radeon HD3870 512 MB

- 2GB RAM;

- Wolne miejsce na dysku twardym 4 GB.

Awans na fantastycznej krainy, należy wybrać rasę i klasę, które najlepiej pasują do Twojej osobowości. Istnieją cztery rasy i osiem z odpowiednich klas. Do orków i zbiorniki są berserkerzy do ludzi - paladins i inkwizytorzy, do gnomów - sprzęt i inżynierów, i elfy - magów i czarodziejów. Każda z postaci w grze ma swoje unikalne umiejętności. Na polu bitwy, każdy odgrywa rolę. Jednakże, istnieją podstawowe cechy, które są wyposażone we wszystkie postacie w większym lub mniejszym stopniu. Ten zdrowia, umiejętności, szybkość ataku, many, energii, zasilacz i inne. Między skurczami, będzie zaangażowany pompowania swoje umiejętności i poprawić skuteczność broni i pancerza.

W odniesieniu do elementów, które mogą być używane w grze, główną rolę, oczywiście, odgrywa broń. Jest on podzielony na blisko i daleko. Ponadto, każda klasa ma możliwość korzystania z niektórych broni. Pancerz niewątpliwie są również jednym z głównych elementów, które powinny zadbać przygotowując się do bitwy. Aby to zrobić, odwiedź kuźni lub sklepu. Więcej Panzar gra daje możliwość, aby cieszyć się różne mikstury, amulety, runy, a nawet ozdoby.

Gra jest ustawiona na przestronnych miejsc. Noc piekielne rolnicy Bay bałwanki, mglisty etap, łapacze meteoryty Citadel alchemików Orc Shed, Forteca orków kanibale Kamieniołom gnomy świątynia watażków Arena i Oblężenie Fort bagno - to miejsca, które mają iść do wszystkich, którzy wzięli sztukę Gra Panzar. Po drodze będzie wiele ciekawych zagadek, na które będą musieli rozbić głowę, jak również najbardziej pamiętnych zadania Quest, który poradzi sobie z siłą tylko śmiały i asertywne.

Aby skutecznie realizować nasze plany, to lepiej, aby zdobyć poparcie przyjaciół. PanZar wiele bardziej interesujące grać, jest odważny społeczność cząstek. Po pierwsze, łatwiej będzie wygrać z wrogami, a po drugie, w swoim wolnym czasie można się dobrze bawić gadać psychicznego.

Przejdź przez poziom po poziomie, odkrywając nowe aspekty tej wspaniałej gry świata. Im wyższy poziom, tym większa staje się moc, i chwała wyczynach rozwija się z prędkością dźwięku. Ponadto przyjemny moment, podczas podboju każdego następnego poziomu jest prezent w postaci nowych talentów, które odwiedzicie ołtarz, można rozwinąć i przekształcić w dotychczas niedostępnych umiejętności. Nie należy przerywać w połowie drogi! Twoje wysiłki nie przejdzie na próżno! Radość ze zwycięstwa nad potężnych wrogów - najlepsza nagroda dla każdego wojownika! Poczuj smak zwycięstwa to za pomocą PanZar online! Niech Szczęście sprzyja Ci uśmiechu

 

Zagraj także