Pro Evolution Soccer 2014

Alternatywne nazwy: Pro Evolution Soccer 2014

Gra Pro Evolution Soccer 2014 to nowa gra wideo opracowane w gatunku symulacji sportowych. Ta gra jest uważana za nowy symulator sportowy do piłki nożnej.

Gra Pro Evolution Soccer 2014 PC jest uważany dziesiąta wersja gry, która została wydana na PC.

Grafika dla PES 2014 PC została znacznie ulepszona, a zmieniły wymagania dla komputerów osobistych. Aby grać w PES 2014 w ustawieniach komputera nie powinna być mniejsza niż:

1) Intel Core 2 Duo 1,8 GHz - Procesor.

2) 1 GB - RAM.

3) 8 GB - HDD.

Przed twórcy gry powinni oglądać pro gry PES 2014 filmów. W filmie pokazuje wszystkie funkcje gry i gry specyfiki.

Pobierz Pro Evolution Soccer 2014 Następnie można zamówić grę na oficjalnej stronie internetowej, a także innych witryn hazardowych, które dostarczają tę funkcję.

Gry PES 2014 i można go pobrać w plikach startowych zwanych torrent. Ale do tego trzeba będzie pobrać specjalny plik i zainstalować program na swoim komputerze.

W meczu piłki nożnej PES 2014 będziesz grać na nowym silniku, który dostarczy Ci wielu nowych funkcji.

W tej wersji gry czekasz na znacznie bardziej realistyczny obraz i pełnej uniwersalności.

W grze PES 2014 gracze zaczęli współpracować ze sobą i rozwijać zwodniczych manewrów przed rywalami.

Zostanie opracowany do gry licencjonowane Asian Champions League, i będzie dostępna w PES 2014 zespół, który nie był wcześniej w grze.

Przed rozpoczęciem gry w PES 2014, należy zapoznać się z podstawowych elementów gry:

1) unikalny fizyka piłkę. Większy nacisk kładzie się w grze, aby przenieść piłkę, jego prędkość, która jest jej właścicielem. Zostaną pokazane w gry antropometryczne gracza, wysokość piłki - to wszystko będzie pokazane w grze.

2) System stabilizacji i animacji ruchów. Dzięki perfekcji w sztuce zawodnicy otrzymają maksymalną swobodę działania. Wszystkie będą wpływać na siebie nawzajem i są bardzo jasne, walka między graczami wyświetlane.

3) Emocje. Fani piłki nożnej będą miały wpływ na stan emocjonalny jego zespołu. Morale drużyny będą miały wpływ na emocjonalny i fizyczny stan zespołu jako całości.

4) indywidualny styl. Ten styl odtwarzacza, za które otrzymasz odpowiednią ilość punktów.

5) Gra zespołowa. W tej wersji można zobaczyć nową taktykę, umieszczając graczy. Od tego, jakie zadania można umieścić gracze będą zależeć ich zwycięstwo.

6) jądro. Gra czeka na zyskujesz reakcje i uczucia zawodników, jak również nowy system kar. Preferowane formy wyszczególnieniem graczy, ich jednostki i ruchomych graczy na boisku.

Gry PES 2014 zaskoczy Cię jego możliwości i funkcje w świecie piłki nożnej. Zanurz się w świat niesamowitej sport, który przez wiele lat był w sercach milionów ludzi.

Poznaj najbardziej niesamowite uczucie zwycięstwa z PES gry piłka nożna 2014!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi