Pet Party

Alternatywne nazwy:

Dobra gra Pet Party dla najmłodszych. Jeśli Twoje dziecko nigdy nie miał domu lub małych zwierząt nie może rozpocząć zwierząt z powodu alergii lub innej choroby, ale mają mały czworonożny przyjaciel jest zawsze bardzo się ta gra - idealne rozwiązanie. Teraz dziecko będzie w stanie zadbać o baby zwierząt z ich rozwijania go i paszy. Ponadto system będzie stale oferować do wykonywania ciekawych zadań i zadań. Ukończenie systemu questów daje dodatkowe punkty, bonusy i wiele prezentów dla swoich małych stworzeń. Pet Party w Internecie - to wspaniałe i rodzaju twórców gier Plinga Play. Tutaj można również otrzymywać premie i jej codzienne wizyty. Po pięciu dniach, jeśli regularnie każdego dnia, udał się do gry, system pozwoli Ci prezent niespodziankę, i tak za każdym razem! Wyobrazić, co takiego jest w tej grze, można go przetestować, klikając na przycisk «Wypróbuj» na dole formularza rejestracyjnego.

Przed, że miał do czynienia z każdej gry z Plinga, a następnie rejestracji można Pet Party będzie bardzo szybki. Dokładniej zarejestrować nie trzeba, aby rozpocząć grę po prostu zaloguj się PP pod jej wcześniej zapisanych danych. Jeśli dla Ciebie jest to pierwszy znajomy, być przygotowany na to, że trzeba wypełnić specjalny formularz. Do interfejsu bardziej zrozumiałych mówienia graczy w grze, może być tłumaczone na język rosyjski, zastępując amerykańską flagę w prawym górnym rogu ekranu (która jest ekran gry, nie strona gry) na rosyjski.

1. W środku ekranu gry przed tobą będą prezentowane na formularzu rejestracyjnym. Opcjonalnie, możesz zalogować się na swoje konto na Facebooku, jeśli nie - w pierwszej grze skrzynki zwanej «e-mail» będzie musiał podać swój adres e-mail.

2. Linia "Hasło" będzie musiał wypełnić swój unikalnego hasła do logowania się do konta osobistego. Zalecamy wybrać silne hasło wystarczy do gry Pet Party było bezpieczne i niezawodne.

3. Następnie system poprosi o wpisanie nazwy użytkownika w odpowiednim polu. To, w jaki sposób poradzić sobie administrowanie i Plinga w tym, jak iw innych grach tego projektu, od momentu rejestracji, gdy będziesz korzystać z konta i wprowadzić inne gry tego autora.

4. Tak, że można zakończyć rejestrację w systemie, tak szybko, jak to możliwe i zaczął grać w Pet Party będzie musiał zaakceptować warunki umowy użytkownika i zasad systemu. Można to zrobić poprzez umieszczenie ptaka przed linią "Zgadzam się".

5. Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości e-mail e-mail regularnie biuletyn z administracji, umieścić ptaka w następnym wierszu: "Chcę, aby zapisać się do", czy nie, można pozostawić puste pole.

6. Kliknij przycisk "Zarejestruj".

Jak widać, ta gra może urzec dziecku dobry długi czas, grając w Pet Party oprócz za darmo i nie trzeba instalować żadnych dodatkowych uwięzi.

 

Zagraj także