Fantomery

Alternatywne nazwy:

Gwiazdy Phantomers przetrwają i uratują świat.

Novaya gra wieloosobowa Phantomers gamenet to okazja dla wszystkich fanów bitew wojskowych do wzięcia udziału w walce o zbawienie znanego na całym świecie porządku. Fabuła gry opowiada o pochodzeniu tajnej organizacji mackach Knosis grup terrorystycznych rozsianych po całym świecie. Przywódcy organizacji poszukują przewrotów wojskowych, ustalając własny porządek i przejmując władzę na świecie. Organizacja Narodów Zjednoczonych za pośrednictwem własnego biura wywiadowczego utworzyła prywatną firmę wojskową Phantomers, która obejmuje wolontariuszy i regularne oddziały z całego świata. Celem międzyetnicznej armii jest zniszczenie wszystkich członków Knosisy i ich przywódców.

Igrok wchodząc do armii pod auspicjami ONZ, stając się jednym z ludzi, którzy wydali rozkazy z góry, trzeba poradzić sobie z misją oczyszczenia obszarów od terrorystów w różnych krajach. Ta strzelanka z perspektywy pierwszej osoby da poczucie prawdziwości na polu bitwy, gdzie żołnierze uzbrojeni i uzbrojeni po zęby z najnowszą technologią, w pobliżu pocisków lecą, ale z powodu najbliższego rogu mogą latać dronem wroga lub rozbić wybuch miny który może zrobić wielką dziurę w ścianie. Specjalne operacje prowadzone są na całym świecie, gracze docierają do dżungli i pustyni, będą musieli przedzierać się przez dzikie lasy i walczyć na ulicach. Miejsca są wypełnione nie tylko dobrze uzbrojonymi bojownikami wroga, żołnierze wszędzie oczekują niebezpiecznych pułapek i umiejętnie zaplanowanego sabotażu.

Poprobovat jako dobrze wyszkolony żołnierz zawodowy może być, tylko jeśli Phantomers pobiera jako klient gry, jest to świetna grafika, realistyczne postacie, które zachowują się jak prawdziwi ludzie, dużo nowoczesnych broni i sprzętu bojowego. Muzyczny akompaniament i efekty dźwiękowe tworzą niepowtarzalną atmosferę i iluzję bycia na prawdziwym polu bitwy.

Obzor gier Phantomers.

Gra

Skachat Fantomers może być na praktycznie dowolnym komputerze osobistym, ponieważ nie wymaga żadnych specjalnych wymagań systemowych co do ilości pamięci i wolnego miejsca na dysku twardym, działa nawet w starszych wersjach systemu Windows XP. W grze po raz pierwszy użytkownik zapoznaje się z pierwszą postacią, jego imię to jego pseudonim. Jeśli chodzi o nowicjusza dobrze uzbrojonego, ma w arsenale pistolet, karabin maszynowy i karabin snajperski, nie bierze pod uwagę taktycznego noża. Następnie, po zdobyciu doświadczenia w walce, gracze zostaną otwarci, a inni zawodnicy:

  • Viktoriya, jest młodą dziewczyną z Rosji, wolontariusz w jej wyposażeniu obejmuje ochronny dron;
  • Molot myśliwca ze Stanów Zjednoczonych, wykorzystanie touch-minute jego przewagi,
  • Voron, najemnicy z Algierii, wydał wywrotowy dron,
  • Chernaya kot, agent specjalny pochodzący z Indonezji, wieżyczki bezpieczeństwa,
  • Bishop, Europejczycy z Holandii, zawodowy żołnierz NATO, po mistrzowsku używa granatnika.
Gra

Phantomers, w której leczenie nie mniej zróżnicowane niż lokalizacja i żołnierze, cała szóstka - walka o siebie pozwala nam rozwinąć cechy osobiste, aby wygrać w trybie, w którym chcesz wysłać do światła pewną liczbę wrogów. Team Deathmatch pozwala walczyć z grupą innych graczy siedzących przed monitorem. Podważanie jednego z rodzajów walki, gracze walczą ze sobą, celem jednej grupy, aby podważyć pozycję wroga, a drugą, aby chronić własną bazę. Pozostałe tryby wspierają także interakcję pomiędzy graczami, w których zwycięża drużyna ocalałych.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi