Phantomery

Alternatywne nazwy:

Novaya multiplayer gra online Phantomers gamenet stwarza okazję dla wszystkich fanów bitew wojskowych do wzięcia udziału w walce o zbawienie znane porządek świata. Liderzy organizacji starają się poprzez zamachy wojskowe, aby ustalić własny porządek i zdobyć władzę na świecie.

Igrok wkraczający do wojska pod auspicjami ONZ, stając się jednym z ludzi, którzy wydali rozkazy z góry, konieczne jest poradzenie sobie z misją oczyszczenia terenu od terrorystów w różnych krajach. Ta pierwsza strzelanka daje prawdziwe poczucie realności na polu bitwy, gdzie żołnierze wyposażeni i uzbrojeni w zęby najnowszymi technologiami, w pobliżu pocisków, ale z powodu najbliższego rogu mogą latać w walce z wrogiem lub złamać wybuch kopalni Co może zrobić wielką dziurę w ścianie. Działania specjalne prowadzone są na całym świecie, gracze dotrą do dżungli i pustyni, będą musieli przebijać dzikie lasy i walczyć na ulicach. Lokalizacje są wypełnione nie tylko dobrze uzbrojonymi bojownikami wroga, ale żołnierze oczekują od nich niebezpiecznych pułapek i umiejętnie planowanego sabotażu.

Poprobovat jako dobrze wyszkolony żołnierz może być tylko wtedy, gdy Phantomers ściągnie jako klient gra, jest doskonałym grafiką jakości, realistycznymi bohaterami, które działają jak prawdziwi ludzie, wiele nowoczesnych maszyn bojowych i sprzętu. Akompaniament muzyczny i efekty dźwiękowe tworzą niepowtarzalną atmosferę i złudzenie istnienia prawdziwego pola bitwy.

Obzor gry Phantomers.

Gra

Skachat Fantomers może być na prawie każdym komputerze osobistym, ponieważ nie wymaga specjalnych wymagań systemowych do ilości pamięci i wolnego miejsca na dysku twardym, działa nawet w starszych wersjach systemu Windows XP. Jeśli chodzi o początkującego pseudonima dobrze uzbrojonego, ma w arsenale pistoletu, karabinu maszynowego i karabinu snajperskiego, nie rozważa on noża taktycznego.

Phantomers gra, w której leczenie nie mniej różnorodne niż lokalizacja i żołnierze, wszystkie sześć z nich - walka o siebie pozwala nam rozwijać osobiste cechy, aby wygrać w trybie, który chcesz wysłać do światła pewną liczbę wrogów. Team Deathmatch pozwala walczyć z grupą innych graczy siedzących przed monitorem. Podważenie jednego z rodzajów walki, gracze walczą ze sobą, celem jednej grupy do podważenia pozycji wroga, a drugą do ochrony własnej bazy. Reszta trybów wspiera również interakcje pomiędzy graczami, w których zwycięski zespół ocalałych.

 

Zagraj także