Tales of Pirates

Alternatywne nazwy: Piratia

Gra online pirat - to przygoda strategiczna w stylu fantasy, która pozwala poznać ogrom własnego statku trzy oceany w poszukiwaniu sławy i skarbów i starożytnych artefaktów. Gry w skrócie sympatycznych bohaterów anime-bajkowe i wzywa, aby zanurzyć się w ekscytującą rzeczywistości. Minimalne wymagania systemowe przedstawione przez deweloperów do gry on-line Piratia następujące:

• System operacyjny: Windows 98/ME/NT/2000/XP;

• procesor z Intel Pentium III 800 MHz

• Pamięć (RAM): 256 MB

• Wolne miejsce na dysku: 1000 MB;

• Wideo: 16 MB;

• DirectX 9. 0C;

• Łączenie się z Internetem.

Jeśli jesteś gotowy do przyszłych osiągnięć, nadszedł czas, aby zarejestrować konto gry. Dołącz do gry w Tales of Pirates jest bardzo prosta: na głównej stronie oficjalnej prasie stronie rejestracji i wypełnienia przycisku otwarty formularz. Wpisz swój adres e-mail (jeśli posiadasz skrzynkę na poczcie. ru, a następnie będziesz miał dostęp do specjalnych usług), gry login, hasło, CAPTCHA (kod z obrazka) i nacisnąć duży czerwony przycisk "Zarejestruj". W tym rejestracji Piratia nad. Następnie należy pobrać klienta gry Piratia Internecie - specjalny program, który pomaga zoptymalizować ruch i prawidłowo wyświetlać grafiki. Pobierz grę na kilka sposobów: od miejsca gry, albo bezpośrednio, albo za pomocą torrent. Po zainstalowaniu klienta na komputerze i uruchom go przejść do następnego etapu w grze online Piraci zaoferuje Ci stworzyć postać. Wybór czterech postaci: dwie kobiety i dwóch mężczyzn.

Lance jest pochodzenia ludzkiego, ale wychował się morfeytsami, więc bardzo dobrze się w posiadaniu broni. Chce znaleźć legendarny miecz, który może otworzyć Wrota niebios.

Amy - wieczne dziecko (nie na zachowanie, ona po prostu ma niepowtarzalny zestaw genów, dzięki którym nie był przeznaczony do wzrostu). Umiejętność leczenia ran i wymyślać unikalne przedmioty.

Phillies - to dziewczyna, która ma boskie pochodzenie i marynarza na sercu. Kapryśny, nieodpowiedzialne i lekko szelmowski, słowem - prawdziwa kobieta.

Kartsez - wojownik, dziecko z jednego przedstawiciela ludu Morfeusza i prostego wiejskiego kobieta ma ogromną siłę i wygląda na trudne, ale ma dobre serce. Jedyne znaki, które są dostępne są bardzo rzadkie Champion specjalność.

Każda postać w grze jest inny główne cechy: siła, szybkość, czary i cechy szczególne, jak i zawód, który zdobywa swoją postać podczas gry piratów internetowych.

Zawody poprawić profil umiejętności w grze. Najpierw okupacja twoja postać otrzyma po osiągnięciu 10 poziomu (myśliwy, czarodziejka, szermierz, nawigatora). Drugi zawód mistrz znaków dojechać do poziomu 40 (strzelec mistrz, wojownik, zdobywca mórz, Czarownica i uzdrowiciel).

Po osiągnięciu poziomu 15, można kupić statek piratów gry już na nim. Wyższy poziom grasz, tym lepiej można kupić statek.

Zagraj z piratami w Internecie można w trzech obszarach: wielki niebieski ocean, ocean i ląd Magia Ascaron. Ponadto Piraci mają wiele miast, w których można spotkać miejscowych i turystów, kupić lub wymienić niezbędne elementy, komunikowania się i organizowania własnej gildii. W grze, ile jest miejsc, w których dozwolone walkę z innymi graczami. Wybierz miejsce może być, w zależności od poziomu postaci.

Opowieści rejestracji Piraci Online pozwoli Ci zanurzyć się w tętniącej życiem i niepowtarzalny świat, gdzie można udać się na pokrycie falę niezapomnianych przeżyć, walczy z piratami, spotykając się z różnymi potworami. Przyjdź na spotkanie, tworzenie i szkolić bohatera iz powrotem na poszukiwanie skarbów w towarzystwie zaufanych znajomych!

 

Zagraj także