PLANEWARS

Alternatywne nazwy: PLANEWARS

Gra online PLANEWARS - trójwymiarowe gry MMORPG przeglądarki. Interesują mnie przede wszystkim tym, że zakres możliwości i program powłoki blisko poziomu programów klienckich, dlatego PLANEWARS gra online jest uważane za nowe pokolenie. Dołącz do gry w PLANEWARS banalne proste: "mail", "hasło" i rejestracji PLANEWARS. I zapraszamy, jesteś jednym z "powrotu" na odnowionej Ziemi. Odległej przyszłości, w rzeczywistości ponownie stworzył świat, nowe prawo istnienia i przetrwania na każdym kroku - w tej grze masz PLANEWARS zanurza rzeczywistość w Internecie.

PLANEWARS zakończone Więc interfejs rejestracji i oprogramowania przed tobą. Zapoznał się z gry, oczywiście, począwszy od wyboru postaci - podłogi (tutaj wszystko jest jasne) i frakcji (Imperium lub anarchiści). Po pierwsze - zdyscyplinowane uzurpatorów drugie - wolne i ideologiczne Wanderers zmierzające do ożywienia ich planety przez osiadanie i mieszanie ras. Przy okazji, PLANEWARS gra online, która jest wciąż w fazie rozwoju, a wkrótce obiecujemy traktować tworzenie nowych ras. W międzyczasie, dobrze pompować jego charakter, można również dołączyć do piratów frakcyjnych.

Rozpoczął grę PLANEWARS internetowych, w celu wejścia na twoja postać pojazd kosmiczny wyposażony w karabin maszynowy bezpretensjonalny. Następnie, w procesie gromadzenia doświadczenia i pieniądze, możesz wzmocnić swój statek kosmiczny różnych modułów i urządzeń, jak również dodać zdolności broni (10 do wyboru broni).

Znaczenie celów gry jest wygrać z potworami i wrogów, tym samym akumulacji punktów chwały wojskowej i Quilpie (pieniędzy). Mogą zarobić w inny sposób, na przykład, wydobycia zasobów lub czyszczenie zęz statków swoich przeciwników. W procesie wyrównywania swoją postać, gracz ma okazję obserwować, jak otaczające światy ewolucji, rasy mieszanej i ekumeniczny, jakie możliwości z tego powodu.

Jakie legendy oferuje nam PLANEWARS gry online? To jest - raz Ziemia osiągnęła taki poziom rozwoju, że ludzie przestaną istnieć na płaszczyźnie fizycznej, i osiągnęła nowy poziom, a nie fizycznie. To pozwoliło im nawiązać kontakty z innymi czującymi i podróże wyścigach równoległych światów przez portale, które są specjalnie przebudowanych portobashnyah. Wkrótce po wędrówki przez światy i zadebiutował w świecie ludzie faktycznie przestały istnieć. Jednak po wieku, tyle podróżować do innych światów, chcieli wrócić na rodzimą planetę, ale nie było tak łatwo ... opuszczony i smutny gracz wydaje się Ziemi. Praktycznie zniszczył cywilizację, i biegnie frakcji Cruel Imperialnych. Są przeciwieństwie przez anarchistów wolność.

Dla fanów przestrzeni PLANEWARS RPG gry będzie przyjemnością, ponieważ rzadko w każdej przeglądarce internetowej gry online, tak wiele uwagi poświęca się w środowisku graficznym. Doskonałe studium Modele 3D pozwala w pełni doświadczyć rzeczywistej sytuacji. Więc grać PLANEWARS podwójnie ekscytujące dla tych, którzy lubią uczestniczyć w salonach gier w każdym względem. Tutaj w walkach i rozrywki stawki podstawowej. Walczące frakcje walczące o ich statkach od ziemi, w stratosferze przestrzeni lub w przestrzeni. A wszystko to w towarzystwie odpowiedniej scenerii.

Zespół obiecuje, że wkrótce rozwój gry PLANEWARS internetowe stają się jeszcze bardziej interesujące. Zwiększy liczbę broni (do 50) i, jak już wspomnieliśmy, stworzony dziesięć zupełnie różnych światów, z których każdy należy do odrębnej rasy. A wszystko to na wysokim poziomie modelowania 3D. Cóż, czekamy na pełne zakończeniu pasażu przestrzeni.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi