Portal 2

Alternatywne nazwy: Portal 2

Gra Portal 2 jest godną kontynuacją doskonałego projektu. To projekt wykonany w gatunku oryginalnej układanki pierwszoosobowej. Pierwsza część gry ukazała się w 2007 roku i od razu stała się ulubieńcem wielu graczy. Już w 2010 r. Programiści ogłosili wydanie sequela, a na początku 2011 r. Odbyła się już oficjalna prezentacja. W kontynuacji projektu rozwija wcześniej zadeklarowaną rozgrywkę. W trakcie gry będziesz musiał rozwiązywać różnego rodzaju łamigłówki, które opierają się na działaniu specjalnego urządzenia, które może tworzyć portale lub, jeśli łatwiej jest rozmawiać, natychmiast przenosić ludzi z jednego miejsca do drugiego.

Portal 2 pc oferuje tryb współpracy, dzięki któremu misja może zostać pokonana razem. Główne wydarzenia w grze występują po pewnym czasie od akcji opisanych w pierwszej części gry. Możesz osobiście odwiedzić opuszczone laboratorium specjalizujące się w badaniu portali.

Aby rozpocząć rozgrywkę, musisz pobrać grę przed portalem 2. Do tej pory można swobodnie pobierać grę z portalu Steam, gdzie plik instalacyjny kosztuje tylko 12 dolarów. Po zainstalowaniu gry na komputerze możesz dowiedzieć się, że głównym bohaterem pozostaje ta sama ładna dziewczyna Chell, która zostanie skonfrontowana z niezbyt zrównoważonym, ale niezwykle inteligentnym superkomputerem. Dla tych, którzy wolą grać w portalu 2 za pomocą trybu współpracy, dostępna będzie osobna fabuła.

Patrząc na drugą część gry, zdajesz sobie sprawę, że jej poprzednik był tylko eksperymentem, udanym treningiem przed uruchomieniem czegoś genialnego. W nowym projekcie znajdziesz wiele nowych ciekawych elementów rozgrywki. I nawet pomimo tego, że czas trwania gry Portal 2 został znacznie zwiększony, ci gracze, którzy już zdążyli przetestować projekt osobiście, twierdzą, że przemijanie pozostaje jego najważniejszą wadą. Jeszcze jeden problem polega na tym, że ponowne uruchamianie gry staje się nieciekawe, wszystkie łamigłówki i puzzle po raz pierwszy stają się tak niesamowite, że po prostu nie można zapomnieć o cechach ich przejścia.

Przygotuj się do gry w Portal 2 będziesz pełen entuzjazmu i skupienia. Ćwicząc trochę w pierwszej części, możesz bezpiecznie przejść do zadań drugiego. Będziesz mile zaskoczony doskonałą grafiką i przyjemną muzyką wysokiej jakości. Jeśli wcześniej konieczne było poddanie wszystkich dostępnych środków ostrzałowi w celu ochrony przed pociskami, w dalszej części twórcy przygotowali bardziej oryginalne sztuczki, takie jak soczewki, które załamują światło, lasery i inne funkcje.

Aby doświadczyć wszystkiego, musisz tylko pobrać i osobiście przetestować grę, a możesz poznawać zalety, patrząc na zwiastun wideo dla portalu 2.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi