Portal 2

Alternatywne nazwy: Portal 2

Igra Portal 2 jest godna kontynuacja wielkiego projektu. Ten projekt jest wykonany w gatunku oryginalnego puzzle, wykonane w pierwszej osobie. Pierwsza część gry powrócił w 2007 roku i od razu stał się ulubieńcem wielu graczy. Już w 2010 roku, deweloperzy ogłosił wydanie sequela, a na początku 2011th już odbyła się oficjalna prezentacja. W kontynuacji projektu rozwija uprzednio zadeklarowanej rozgrywkę. W trakcie gry trzeba będzie rozwiązać wszystkie rodzaje łamigłówek, które zostały zbudowane na wykorzystywanie specjalnego urządzenia zdolnego do tworzenia portali lub, mówiąc prościej, błyskawicznie przenosić ludzi z jednego miejsca do drugiego.

Portal 2 szt szczyci posiadające tryb kooperacji przez którego zadaniem będzie pokonać razem. Ważniejsze wydarzenia gry wystąpić jakiś czas po akcji opisanej w pierwszej części gry. Można osobiście odwiedzić opuszczone laboratorium specjalizujące się w portalach badawczych.

Dlya Aby rozgrywka rozpoczęła się na trzeba będzie wstępnie pobrać Portal 2. Do tej pory, gra może być swobodnie pobrać ze Steama portal, gdzie plik instalacyjny będzie kosztować tylko 12 $. Po zainstalowaniu gry na komputerze, będzie można się dowiedzieć, że główny bohater pozostał ten sam ładna dziewczyna Chell, które są odporne na nie jest dość wyważony, ale niezwykle inteligentny superkomputer. Dla tych, którzy wolą grać w Portal 2, korzystając z trybu co-op będzie dostępny oddzielny fabuła.

Glyadya drugiej części gry, zdajesz sobie sprawę, że jego poprzednik był tylko eksperyment, udany trening przed rozpoczęciem coś genialny. W nowym projekcie z wielu ekscytujących nowych elementów rozgrywki. I nawet pomimo tego, że czas trwania gry Portal 2 został znacznie wzrosła, ci gracze, którzy już udało się przetestować projekt osobiście zapewnić, że przemijanie pozostaje najważniejszym wadą. I inny problem jest to, że gra staje się re-pass nieciekawe wszystkie zagadki i łamigłówki po raz pierwszy tak dużo wyobraźni, zwłaszcza, że ​​ich przejście zapomnieć niemożliwe.

Prigotovtes do co grać Portal 2 będziesz entuzjazmem i uwagą. Po przeszkoleni trochę na pierwszej części, można bezpiecznie przystąpić do realizacji zadania sekundę. Będziesz mile zaskoczony przez doskonałą grafiką i miłą jakości muzycznej. Jeżeli wcześniej trzeba było wystawiać ognia wszelkich dostępnych środków w celu zabezpieczenia się przed kulami banalnie, w sequelu, twórcy przygotowali wiele oryginalnych sztuczek, takich jak soczewki, załamywania światła, laserów i innych funkcji.

Chtoby wszystkim doświadczenie, oczywiście, trzeba tylko pobrać i przetestować grę osobiście i odtłuszczone korzyści można patrzeć na Portal 2 trailer wideo.

 

Zagraj także