Ostatni bastion

Alternatywne nazwy: Ostatni bastion

Oparte na przeglądarce gra online ostatni bastion kryje ogromny świat pełen fantazji przygody. Ta wspaniała zabawka nie trzeba instalować żadnego z jego specjalnych funkcji z komputera lub telefonu komórkowego, ponieważ działa na WML platformy. Innymi słowy, aby grać w gry online ostatni bastion, wystarczy połączenie z Internetem oraz nowoczesny typ przeglądarki Opera.

Dołącz do gry ostatni bastion wymagają wypełniania następujących pól:

1) Podaj nazwę użytkownika (nazwa gry).

2) Nazwa rzeczywistym.

3) Miasto pobytu.

4) podłogę.

5) Wyścig, w którym grasz.

6) Skuteczny e-mail.

Na tej samej stronie - Rejestracja Ostatni Bastion - krótko wprowadzić pięć wyścigów z gniazda

1. Ludzie - mają średnie właściwości, ale są wojownicy przez naturę.

2. Elfy - bardzo szybkie i dokładne w uderzeniach.

3. Krasnale - zawsze opancerzone (pancerz własnej roboty), a nie słabych istot.

4. Orkowie - potężni wojownicy w swoich uderzeń. Prowadzić w tej dziedzinie.

5. Hobbici - najmniejszy narodec wzrostu, ale bardzo uvorotlivy.

Ponadto naciśnięcie przycisków "w grze" etap ostatni bastion rejestracji online można uznać za zakończone powodzeniem.

Jego pierwsza gra poszukiwanie masz na samym początku - stary rybak w wiosce. Wystarczy pamiętać, przed uruchomieniem zadania nabyć broń. Aby to zrobić, wykonaj następujące ściśle na północ - do Stoungard miasta do tamoshnem sklep.

Niezależnie od wyboru rasy, bohater będzie obecny i rozwijać pięć następujących cech:

• Luck - wpływa na zdolność do trafienie krytyczne ("crit" zadawanie maksymalnego możliwego uszkodzenia) i rzadką okazję do dostarczenia przedmiotu (można albo znaleźć ani uderzać z potworami).

• Moc - wpływa na efektywność swojego ataku i obrony.

• Agility - pozwala grać w gry online ostatni bastion, unikając ataków wroga.

• Wytrzymałość - odporność bohatera wpływa pod względem zdrowia i jego zdolności do otrzymania ponoszenia kosztów (zapasów).

• Intuicja - wpływa na ataki precyzyjne.

Plus, ostatni bastion gry online, ma własną moralność! Jednakże, działa jako materiał wartości. Jak w prawdziwym życiu, moralność dzieli się na:

) Dodatnia → pozwala kupować rzeczy w sklepach po niższych cenach;

B) → negatywny wpływ na uderzenie mocy, spowodowane siłą oręża.

Dzięki ostatniego bastionu questów do gry, na pewno będzie to o wiele bardziej interesujące, ze względu na ich pomyślnej realizacji może zdobyć doświadczenie, pieniądze, czy te same zasady moralne. Trochę pieniędzy: gra waluta jest nazywany "dinarów." Mimo, że twoje konto tak szybko jak zacząć grać ostatni bastion, i będzie opłata 50 dinarów, w przyszłości, "żyć wygodnie," trzeba będzie pracować lub uczestniczyć w płatnych walk.

Jeśli obawiasz się, że z powodu mało wymagające ruchu, będziesz miał gdzie się zwrócić, nie martw się: plac zabaw jest na tyle obszerny, aby umożliwić graczom podróżować i znaleźć mnóstwo w tym pęczek przygód. To samo odnosi się do broni: Ostatni Bastion online daje dość szeroki wybór broni i amunicji, i jest mało prawdopodobne, aby czuć się lekceważony w tej dziedzinie.

Jeśli w dowolnym momencie pobytu w ogromnym świecie gry o nazwie Arden (wystarczy wysłać cię tutaj ostatni bastion gry online), które chcą sprawdzić swoją historię, można odwiedzić lokalną bibliotekę dla nauki są kroniki. A poza tym, że można się spodziewać wiele więcej tutaj różnego rodzaju ciekawe. Przyjdź i przekonaj się sam!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi