Masters

Alternatywne nazwy: Masters

Lords Internecie - fantasy wolny multiplayer gra fabularna z unikalnym systemem walki.

Lords Online gry nie stosuje się do gier, które wymagają bardzo mocny komputer do gry, i jest dostępny z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej. Aby grać w Izbie Lordów, trzeba:

· Internet

· Przeglądarka internetowa Internet Explorer lub podobnych niedawne modyfikacje [ _1_]

· Flash Rlayer najnowszą wersję.

W chwili obecnej, w celu poprawy dostępu do klienta gry - gra opracowany specjalny program, który należy zainstalować na komputerze. Na jej sposób twórcy gry obiecali zgłosić oddzielnie.

Zarejestrowany w grze podobnej do recepcji Lords w większości gier online, więc nie biorą dużo czasu i nie będzie powodować wiele problemów. Aby rozpocząć grę w Masters, będzie trzeba tylko wypełnić w niektórych dziedzinach:

· Napisz żądaną nazwę,

· Aby wprowadzić hasło i powtórzyć je,

· Aby wprowadzić adres swojej poczty

· Aby wybrać płeć swojej postaci,

· Zgadzam się z warunkami niniejszej umowy i przeczytać zasady gry [ _1_]

· Podaj kod z obrazka.

Zarejestruj Panowie może nie być konieczne, ponieważ dla tych, którzy chcą sprawdzić, jak bardzo lubią grę możliwe jest przetestowanie bitwę.

Gry Lords Online to dwa zwaśnione obozy:

· Świat Denei

· Elgot świat.

Nie można pokonać wrogie światy generałów szuka jego pomocy. Zapraszamy do stać się jednym z tych dowódców, przez stronę, dla której walczysz.

Kiedy zaczynasz grać w gry Lords Online, można zauważyć, że ta gra wziął najlepszy ze wszystkich popularnych gier tego gatunku. Twoja armia będzie składać się z istot, z których każdy pomieścić ich taktyki w walce, można kupić zwolenników i zarządzania, jak również nie zapomnij, że na odpowiednim układzie sił w tej dziedzinie często zależy na zwycięstwie lub porażce.

Aby grać w gry online Lords, musisz wybrać, który z czterech ras będzie należeć do swojej postaci:

· Elfy

· Gnomy

· Nieumarli

· Demons.

Twoja postać będzie rozwijać, podnosząc jej poziom w trakcie walk. Zabijanie potworów, będziesz nagrodzony z rzadkich artefaktów. Miłośnicy bitwy z innymi graczami, oczywiście, zachwyci wielkie bitwy o kontrolę nad kluczowymi punktami zasobów, wypady na terytorium wroga, walce jeden na jednego.

Gra Lords Online posiada unikalny system walki z wizualizacją wszystkich technik walki i ruchów każdej postaci. Ponadto, każda walka jest nagrywany, a następnie można go obejrzeć z dowolnego miejsca, zarówno z jego armii, a od armii wroga, widząc dla siebie to, co taktyka używana przez swoich wrogów.

Możesz zwiększyć swoją armię zwolenników, które składają się z czterech klas:

· Warriors

· Magowie

· Strzałka

· Charmers.

Każda klasa ma swoją własną drogę rozwoju, z zestawem wiedzy jest rozwój umiejętności, nowe zaklęcia stają się dostępne, a nawet zmienić wygląd zwolenników.

Dodatkowo, każdy gracz będzie zadowolony z kulistym miejscu, co w grze więcej niż tysiąc. Można podziwiać piękny zachód słońca w kraju lub elfów w dreszczu przerażenia, patrząc na nogi na terytorium demonów.

Gra ma ogromny wybór ubrań, amuletów, przedmiotów, broni, zaklęć i mikstur. Łącząc je, można stworzyć niepowtarzalny i naprawdę niezwyciężoną armię.

Dobrze zaprojektowane zadania pomogą rozwinąć swoją postać, a także daje możliwość, aby uzyskać rzadkie i potężne trofea. Liczba zadań stale rośnie.

Rejestracja Lords Online otworzy przed Tobą świat, z którego nie chce puścić szybko.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi