Całkowita dominacja

Alternatywne nazwy: Całkowita dominacja

The Total Domination różni się od zapadającej w pamięć grafiką, wysokiej jakości głosem i szerokimi możliwościami interakcji pomiędzy graczami.

Wymagania systemowe

Wymagania

System zadowolą wszystkich: aby spróbować swoich sił w post-apokaliptycznych bitwach, potrzebujesz tylko komputera i Internetu. Pożyczki są otrzymywane jako podatek od ludności tego sektora. Więcej ludzi - więcej pieniędzy.

  • Kryształy - można uzyskać, podnosząc poziom i kończąc zadania. Jest to uniwersalny zasób, do którego nabywane są wszystkie pozostałe.

Technologies

Drzewo technologii obiecuje graczowi skarb wiedzy i przewóz możliwości. Każda nowa technologia jest otwierana dopiero po przestudiowaniu wszystkich poprzednich w oddziale. Niektóre z nich nie mogą być studiowane bez budowy niektórych budynków. W związku z tym wiele budynków w tym sektorze nie może powstać, dopóki nie zostaną zbadane pewne technologie.

Budowanie

W grze istnieje wiele różnych budynków, z których każdy pełni swoją rolę. W sumie istnieje 5 rodzajów obiektów, a także możliwość rozwoju sektora i korzystania z usług Czarnego Rynku. Dostępne kategorie budynków:

  • Resource - wszelkie budynki związane z pozyskiwaniem uranu, tytanu lub kredytów.
  • Command - centra koordynujące różnego rodzaju.
  • Wojskowe - bazy i fabryki do produkcji sprzętu wojskowego.
  • Ochronne - konstrukcje obronne, takie jak mury, bramy, wieże i broń.
  • Dekoracja - dodatkowe przydatne ozdoby sektora. Na przykład robot-mechanik.

Troops

Gracz jest dostępny w 4 typach żołnierzy, z których każdy oferuje wybór ogromnej liczby jednostek:

  • Infantry.
  • Auta użytkowane.
  • Artyleria.
  • Lotnictwo.

Proces gry

Total Domination online pozwala rozwijać własny sektor poprzez wydobywanie zasobów, budowanie budynków i technologię uczenia się. Udane rozmieszczenie istniejących sił pozwoli im rozszerzyć ich posiadłości i wzmocnić armię. Na mapie świata oprócz sektora znajdują się sektory innych graczy, a także bezpłatne lokalizacje, które można obrabować lub chronić przed grabieżą. W grze Total Domination lokalizacje - pewne źródło dodatkowych doświadczeń, a nawet jednostek wojskowych. Eksploruj i atakuj, aby uzupełnić zasoby. Wchodząc do klanu otrzymasz dodatkowe bonusy. Czy w końcu istnieje wiele szans, aby jedna osoba utrzymała swoją pozycję na polu bitwy?

Jak wygrać bez dotacji?

Gra zapewnia możliwość uzyskania dodatkowych wirtualnych "bułeczek" za prawdziwe pieniądze. Niektórzy gracze są bardzo zadowoleni z tej okazji, ale inni kategorycznie odmawiają zainwestowania czegoś w świat gry. Czy mogę wygrać bez dotacji? Tak. Strategia Total Domination jest darmowa. Nie tylko grać, ale także wygrywać. Aby to zrobić, potrzebujesz cierpliwości i wiedzy o wszystkich funkcjach gry, jej ekonomii i strategii prowadzenia wojny. Ale główną bronią w twoich rękach będzie dyplomacja. Komunikuj się z innymi graczami, szukaj przyjaciół i sojuszników, dołącz do klanu i żaden darczyńca nie będzie w stanie cię pokonać.

Gra Total Domination imponuje postapokaliptycznym otoczeniem i zakresem. Ta strategia zapewnia szerokie możliwości interakcji między graczami: musisz znaleźć sojuszników, zabezpieczyć swój sektor przed wrogami, zaatakować sektory rywali, handlować z sąsiadami. W grze Total Domination jest zalecane dla fanów gier MMO.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi