Total Domination

Alternatywne nazwy: Total Domination

Wszystko to w czasie rzeczywistym i poprzez interakcję z innymi graczami. Gra różni się całkowita dominacja pamiętnych grafikę, wysokiej jakości gry głosu i szerokie możliwości interakcji pomiędzy graczami.

System requirements

Wymagania

System będzie zadowolić wszystkich: aby spróbować swoich sił w post-apokaliptycznej bitwy będzie potrzebny jest komputer i internet tylko. Razem Dominacja pobieranie nie działa, ale nie jest to konieczne. Gra jest przeglądarka wolne - brak żmudne pobieranie i instalacja.

Registration w game

In gry Całkowita dominacja, rejestracja nie zajmie więcej niż pięć minut. Pola, które należy wypełnić podczas tworzenia konta w grze:

 • Nickname (cyrylica i łacina są dozwolone).
 • Adres
 • E-mail.
 • Password.
 • ponownie
 • The hasłem.
 • Consent otrzymywać mailing (w razie potrzeby).

Also można utworzyć konto w grze z kontem w programie Mail. ru, Vkontakte, odnoklassniki lub Facebook.

Beginning z game

It Wszystko zaczyna się od treningu. Rekruci są witani przez ogół, hartowana w walkach. Obiecująca aby ci mężczyznę, ten poważny rodzaj żołnierza da się pierwszych zadań, które staną się lekcje na temat korzystania z przycisków, map i różnych menu w grze. Pożyczki są odbierane jako podatek na ludność tego sektora. Więcej ludzi - więcej pieniędzy.

 • Crystals - można uzyskać poprzez podniesienie poziomu i ukończenie zadań. Jest to uniwersalne źródło informacji dla którego wszyscy inni są nabywane.

 

Technologies

Drzewo technologia obiecuje graczowi skarb wiedzy i przewóz okazji. Każda nowa technologia jest otwarty tylko po przestudiowaniu wszystkich poprzednich na gałęzi. Niektóre z nich nie mogą być badane bez budowania niektórych budynków. A zatem, wiele budynków w sektorze nie może zostać wbudowany do czasu badano niektóre technologie.

Building

In grze istnieje wiele różnych budynków, z których każdy spełnia swoją rolę. W sumie istnieje 5 typów obiektów, a także okazja, aby rozwinąć sektor i korzystania z usług czarnym rynku. Dostępne kategorie budynku:

 • Resource - wszelkie budynki związane z uzyskiwaniem uranu, tytanu lub kredytów.
 • Command - koordynowanie centra różnego rodzaju.
 • Military - bazy i fabryki do produkcji sprzętu wojskowego.
 • Protective - budowle obronne, takie jak ściany, bramy, wieże i pistoletów.
 • Decorative - dodatkowe użyteczne dekoracje sektora. Na przykład, mechanika robota.

Troops

The gracz jest dostępne 4 rodzaje wojsk, z których każdy oferuje do wyboru ogromną liczbę jednostek:

 • Infantry.
 • Armored pojazdów.
 • Artillery.
 • Aviation.

Process z game

Total Dominacja w Internecie pozwala rozwijać swój własny sektor poprzez wydobycie zasobów, budowanie budynków i technologii edukacyjnych. Pomyślne rozmieszczenie istniejących sił pozwoli im rozwinąć swoje posiadłości i wzmocnienie armii. Na mapie świata, oprócz swojej branży, istnieją sektory innymi graczami, a także darmowe miejsca, które mogą być okradziony lub zabezpieczone przed grabieżą. W grze dominacji lokalizacje - na pewno źródłem dodatkowego doświadczenia, a nawet jednostek wojskowych. Przeglądaj i zaatakować, aby uzupełnić swoje zasoby. Wprowadzanie klan, otrzymasz dodatkowe bonusy. W końcu, są tam wiele szans dla jednej osoby, aby utrzymać swoją pozycję na polu bitwy?

How wygrać bez Donat?

The Gra oferuje możliwość uzyskania dodatkowych wirtualnych"bułki"na prawdziwe pieniądze. Niektórzy gracze są bardzo zadowoleni z tej okazji, ale inni kategorycznie odmówić zainwestować coś w świecie gry. Mogę wygrać bez Donat? Tak. Strategia całkowita dominacja jest wolne do gry. Nie tylko gry, ale także wygrać. Aby to zrobić, trzeba cierpliwości i wiedzy na temat wszystkich funkcji gry, jego gospodarki i strategii prowadzenia wojny. Ale główną bronią w ręku będzie dyplomacja. Komunikować się z innymi graczami, szukać przyjaciół i sojuszników, dołącz do klanu i bez darczyńcy będą mogli cię pokonać.

The gry Razem Dominacja zachwyca postapokaliptycznym otoczenia i zakresu. Strategia ta zapewnia szerokie możliwości interakcji pomiędzy graczami: trzeba znaleźć sojuszników, zabezpieczyć swój sektor przed wrogami, atakować sektory rywali, handlu z sąsiadami. W sumie Dominacja gra jest zalecane dla fanów gier MMO.

 

Zagraj także