Primal Carnage

Alternatywne nazwy: Primal Carnage

Gry Primal Carnage to gra online multiplayer, że musisz grać zespołowo. Oczywiście, możesz spróbować grać olinochku ale zwykle zmusza graczy brakowało. Ta gra została stworzona w stylu strzelca lub osoby trzeciej. W Primal Carnage gry musisz mieć jedną z stron: po stronie ludzi i dinozaurów.

W grze Primal Carnage rejestracji pod życie każdego użytkownika. Na, w celu rejestracji w grze Primal Carnage Potrzebne będą:

1) Podaj swój adres e-mail.

2) hasło.

Zagraj w grę Primal Carnage będzie wybierając swoją klasę. Gra posiada następujące klasy Klasyfikacja:

- Ludzie. Mają następujące specyfiki:

1. Najemnicy mają kwalifikacje, ale sam będzie sobie poradzić.

2. Naukowiec - używają karabin snajperski, paralizator.

3. Komandos jest najemnikiem, który wykorzystuje siłę ognia. Używa karabinu, granatnika.

4. Ranger jest przewodnik, który ukrywa się w dżungli. Bron Ranger - to strzelba.

5. Traper jest prawdziwym myśliwym. Catcher bronią jest broń, która trafia do sieci.

6. Pyro - jego charakter jest trudny do utrzymania, jest bardzo porywczy. Pyro broń - granat.

- Dinozaury. Było tylko sześć i są dość drapieżne i bardzo niebezpieczne

1. Tyrannosaurus Rex. To jest bardzo ciężki klasa. Mogą one spowodować ogromne szkody, a jak najwięcej obrażeń. Ale jego wielkość uniemożliwiła mu walki, co czyni go łatwym celem. Jego atak - to zgryz i depta.

2. Raptor. Jest to klasa, która może stale atakować wroga. Raptor Attack - a cios i gryźć pazury, i rzucać.

3. Dilofozavr. Ta klasa jest klasą wsparcia. Może zaatakować wroga w bliskiej odległości, jak daleko. Jego główny atak - trujące ukąszenie.

4. Pteranodon. Klasa ta jest prawdziwa inteligencja. Oni patrzą i mówią, inne dinozaury, gdzie ich wrogów. Pierwotne Atak Pteranodon - to ugryźć i przyczepność.

5. Karnotavr. Ta średnia klasa wytrzymałości. W walce, oni wykorzystać swoje unikalne prędkości i masy ciała, aby pokonać wroga. Atak tej klasie - i mocny nagłówek ukąszenie.

6. Spinozaur - nowy dinozaur, który zastąpi słynnego T-Rex. Wygląda jak Tyrannosaurus, ale jest znacznie mocniejszy wieje.

W Primal Carnage gra online grać jak będzie w trybie normalnym, a możliwość korzystania z botów i gry singpleera.

Gry Primal Carnage on-line powinny być do pięciu klas. Używasz ich jako zespół. Dinozaury mogą być kontrolowane tylko od strony trzeciej, ale ludzie z pierwszym.

Zarejestruj się online gry Primal Carnage za darmo i korzystać z czasu spędzonego. Zostań jedną z walczących stron i wygrać pełne zwycięstwo.

Upewnij się, że szczęście jest zawsze z tobą, i co najważniejsze gry Primal Carnage Internecie zawsze podnieść nastrój i odwrócić uwagę od codzienności.

Powodzenia w świecie gier walczy Primal Carnage online!

 

Zagraj także