Prince of Persia: Zapomniane Piaski

Alternatywne nazwy: Prince of Persia: Zapomniane Piaski

Gra Prince of Persia: Zapomniane Piaski - to slasher 3D, stworzona przez Ubisoft Montreal Montreal «» w połowie 2010 roku. Mimo, że ta gra jest swego rodzaju kontynuacją Prince of Persia: The Sands of Time, to ma swoją własną historię i rozgrywkę. W grze Prince of Persia: Zapomniane Piaski bohater musi poruszać się po różnych poziomach gry, pokonać ani uniknąć pułapek i zagadek do odgadnięcia, jak bez niego, walki z wrogami. Wszystko, że nasz bohater może wykonywać akrobatyka dzięki i posiadania pewnych umiejętności. Poza tym bohater rozwija swoje umiejętności i różne parametry i produkować punkty doświadczenia.

Jeśli zaczniesz na Prince of Persia: Zapomniane Piaski grać, a następnie upewnij się, że główny bohater jest stopniowo coraz wiele różnych umiejętności. Na przykład, zwolennik księcia Razia uczy go tak zwane siły elementarne.

Wszystkie umiejętności w Prince of Persia: Zapomniane Piaski odpowiadają 4. głównych elementów. To właśnie dzięki tej zdolności może uczestniczyć w bitwach, wykorzystywać akrobacje i rozwiązywać zagadki. Co to jest zdolność

• Air Force - przez wir powietrza utworzonej wokół księcia, można odrzucić przeciwników. Korzystanie przyspieszania skok, książę może znacznie bliżej do wroga z dystansu.

• Siła wody - za pomocą lodu wybuch wokół uzyskać ciężkie obrażenia. Zamrażanie wody służy do ruchów akrobatycznych.

• Wojska Lądowe - z pomocą rocka zbroi na jakiś czas, można uzyskać ochronę przed atakami wroga. Grunt pamięci tymczasowo przywrócić obiekty, które nie są już obecne.

• Siła ognia - za pomocą ognisty ślad Książę może zniszczyć wrogów. Ognista fala może usiąść od przeciwnika bohatera.

Czy gry i ten płyn jako "czas wycofania." Dopuszczalne gamer jakiś błąd (śmierć bohatera, upadki z wysokości, a więc ) Można powrócić zegara aby dostać się do bezpiecznego punktu w grze, lub wznowić grę od ostatniego zapisu.

Jeśli nie możesz nawet zdecydować, czy ściągnąć Prince of Persia: Zapomniane Piaski, a następnie można korzystać z Internetu, aby poprosić o film z Prince of Persia: The Forgotten Sands. Widząc różne przyczepy i promo video można określić dla siebie, czy jest to ta sama gra, dla której chcesz wydać więcej niż jedną godzinę gry. To oczywiście przyczynia się do doskonałej grafiki.

Wiele filmów pokazuje, jak wspaniale świeci na horyzoncie, promiennego słońca. I zobaczysz pięknie wykonane efekty wybuchu od strzelania karabiny i pływające obok ciebie i pogrąża najbliższy płonące strzały. Wszystko to jest po prostu hipnotyzujące, zwłaszcza w połączeniu z dużą dźwięku gier.

Jeśli jesteś graczem, który lubi dynamiczne gry, w której do udziału w różnych walkach bojowych, a także do rozwiązywania różnych zagadek i wydostać się z pułapki rozmieszczone w całej grze Prince of Persia: Zapomniane Piaski z pewnością zachwyci. Grając go, można się zrelaksować i jednocześnie sprawdzić swój refleks i zdolność do korzystania nie tylko broń, ale również elementy akrobatyczne i różne umiejętności nabytych.

Przyjdź na oficjalnej stronie gry, zamówić płytę lub pobrać elektroniczną wersję gry i dołączyć do fanów Prince of Persia: Zapomniane Piaski.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi