Prototype 2

Alternatywne nazwy: Prototype 2

Pierwsza część prototypu gry została przyjęta przez graczy dla "wesoła". Projekt jest bardzo wyraźnie pokazał, jak ludzie mogą żyć, wyposażony w specjalne umiejętności "zwykłych śmiertelników", brutalnych mutantów i potworów. Uwagę opinii publicznej od pierwszej minuty gry nitowane bohater - Alex Mercer, którzy z jego charyzmy i siły w stanie zrównoważyć całą rozgrywkę. Przy okazji, z głównego bohatera i jest połączony pierwszą niespodziankę przygotował Prototype 2 PC. Jeśli ponownie nadzieję spotkać ulubioną Mercer, wtedy będzie lekkie rozczarowanie - teraz zamiast trzeba grać agresywnie czarny oficera, który stracił rodzinę, ponieważ vyrusa rzekomo wydane Alex.

W ogóle, to warto zauważyć, że gry Prototype 2 z jednej strony bardzo podobnie jak jego poprzednik, ale z drugiej strony wydaje się być całkowicie wyjątkowy i unikalny projekt. Paliwa to tylko interes publiczny. Bardziej agresywny nastrój zmuszeni skoncentrować się na grze, obserwując uważnie poczynania bohaterów i ich analizy.

Jak wspomniano powyżej, gry Prototype 2 na komputerze zostaną zmienione bohatera - zwanego cyniczny Negro James Heller. On realizuje tylko jeden cel - zemścić się na tych, którzy w taki czy inny sposób związane z tworzeniem i rozprzestrzenianiem się wirusa w całym stanie. Przede wszystkim, James, oczywiście, chciałby pomścić Alex, ale po spotkaniu z Mercer również negatywny wpływ wirusa. Natychmiast pokonać kilka stopni mutacje Heller, uwolniony od wszelkich norm moralnych, jest wysyłany do realizacji jego misji.

Aby rozpocząć grę, trzeba będzie mieć ściągnąć Prototype 2. Zrób to szybko i łatwo, odwiedzając pary stronę sklepu, gdzie plik instalacyjny jest wart tylko 30 dolarów. Po skonfigurowaniu projektu, można rozpocząć grę. Jeśli grałeś w pierwszą część, na pewno zauważysz jedną istotną różnicę - tuż po rozpoczęciu rozgrywki bohater ma większość umiejętności i zdolności, które Mercer otrzymali tylko po wykonaniu określonych zadań. Do przechwyconego wideo z Prototype 2 trailer zupełnie jasne, że James prerasno można uruchomić na ścianach, latać po niebie i rzucać samochody jak piłki tenisowe. Można sobie tylko wyobrazić, co siłą Heller będzie musiał co najmniej połowie gry!

Gry Prototype 2 pokaże, jak apetyt może mieć supermana. Czy osobiście zobaczyć, jak James połyka ofiarę w całości i jednocześnie do pełni bierze swój kształt, tę funkcję, przy okazji, pozwala nam realizować najbardziej szalone strategię. Tak, połykania jakiś strażnik porządku, można, uzbrojony w pistolet, biegnie od podstawy niezauważona. Spożywane wygląd potworów nie zmienia, ale wzmocnić swoje zdolności.

Patrząc na strzał do przyczepy wideo gry Prototype 2, przypadkowo uderzony przez skali projektu.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi