Quake 4

Alternatywne nazwy: Quake 4

Procesor: Pentium 2 GHz 4/Athlon XP

Pamięć RAM: 512 MB

Wideo: 64 MB

Miejsce na dysku: 3 GB

Quake 4 - komputer sheter pierwszej osoby science-fiction motyw, sequel jednej z najpopularniejszych wirtualnych strzelanek. Warto zauważyć, że silnik graficzny gry Quake 4 opracowany przez innego miejsca na długowieczność wirtualne gry Doom 3. Zmodyfikowany system ma kilka poważnych zalet. Tak więc, Quake 4 stały się dostępne bardziej rozległe lokacje, dzięki przetwarzaniu nowy system oświetlenia, a także jasne i ciemne tekstury. Podczas jednego przejazdu gry zostały dodane interaktywne wideo, z których niektóre gracz będzie mógł uczestniczyć bezpośrednio, ale większość z nich zostanie wyłączone.

Działka

Fabuła Quake 4, które można grać zarówno tryb jedno-i wieloosobowych, kontynuuje historię ludzkości konfrontacja Strogg najeźdźców, rozpoczętych w drugiej części gry. Bohaterem gry, jedna z gwiazd specjalnej jednostki spadochroniarzy "Nosorożec" o imieniu Matthew Kane, wysłany jako część grupy na kontratak na centrum planecie Stroggów. Zaledwie dwa tygodnie upłynęły między ostatnim przypadku drugiej części serii i Quake 4. Będzie musiał grać głównie w obozie wroga, gdzie wysłał polecenie Federacji Ziemi. Głównym zadaniem kampanii dla jednego gracza w Quake 4 - wnikają w sercu centralnej planety i zniszczyć Strogg centrum główne komunikacji, jak również najwyższego kierownictwa. Pomimo zawirowań w szeregach wroga, spowodowane przez działania pierwszego wywrotowej grupy, wróg jest bardzo skoncentrowany i mocny i nie będzie łatwo dostać się do centrum na planecie wroga, gdzie bezpiecznie położony centralny komunikacji węzeł Strogg zbiorowej inteligencji kontroli wszystkich żołnierzy. Kampania dla jednego gracza jest podzielona na trzy odrębne rozdziały, które zawierają w sumie 31 poziomie jednej grze. Pierwszy odcinek z Quake 4, które odgrywają na zostanie poproszony w czasie lądowania wojsk na planecie Ziemi Strogg, gdzie głównym zadaniem będzie bezpiecznego lądowania, które będą musiały być niezwłocznie zniszczyć wszystkie planetarnych systemów obronnych. W drugim odcinku jednej grze kampanii gracz Quake 4 zapyta nas na pokrycie szef oddziału taktycznego wysłany do zejścia z centralnego ośrodka łączności wroga. Cóż, trzeci odcinek Quake 4, gra, w której będziemy mieli w grube rzeczy do dawania ziemi Federacji sił ostatnią dużą skalę rzutu gotowanie, którego celem będzie całkowite zniszczenie administracji centralnej i całkowitego wycofania z Strogg im każdego rodzaju koordynacji.

Multiplayer

Multiplayer walczy bardzo przypomina słynnej bitwie o trzeciej części serii, tylko o wiele bardziej dynamiczny i kolorowy. Wysoka prędkość i dynamikę walk internetowych w dużej mierze osiągnięte dzięki zastosowaniu bardziej kompaktowy rozmiar rozmiar karty postaci w grze i cech ruchu. Tutaj twórcy postanowili nie odbiegać od klasycznego modelu, a model przyjęła wszystkie ruchy zawodników z trzeciej części, ale bez innowacji nie zostało zrobione i dodaje dodatkowy krok - poślizgu, co czasami przedłużony taktyczne gracza Arsenalu.

 

Zagraj także