Rambov

Alternatywne nazwy: Rambam

Aby zacząć grać w gry online Rambov musi przejść rejestrację Rambov. Składa się z kilku pozycji i zajmuje tylko kilka minut

1) wymyślić nazwę postaci.

2) Wprowadź hasło.

3) określa swój e-mail.

4), aby wskazać swoją płeć i datę urodzenia.

5) przestrzegania zasad i przepisów gry.

Rejestracja Rambov zakończyć! Witamy z powrotem!

Gra online Rambov ma szczególne wzory znaków. Aby osiągnąć cel, zawód i umiejętności są doskonale połączone. Możesz stać się

Umiejętne rzemieślnik;

Nieustraszony wojownik;

Potężny mag;

Szczęśliwy naukowiec;

Skarbów;

Czcigodny sklep.

Mistrzowie produkcji w górnictwie i zasobów. Wytwarzają one również różne przedmioty i mieć ponad dwieście materiałów rzemieślniczych.

Żołnierze przejść przez tysiące miejsc, gdzie będą czekać na potwory. Będą produkować cenne trofea, używane w różnych bitwach techniki walki.

Magee będzie musiał uczyć się wielu nowych czarów i uprawnień do opanowania wszystkich elementów.

Explorers oferuje różnorodne poszukiwania pracy, badanie w najdalszych zakątkach świata gry, a także poszukiwanie nowych zasobów mineralnych.

Poszukiwacze skarbów, aby dowiedzieć się o swoich przygodach z tajemniczych run zobaczyć posągi smoków. W labiryncie ukryty znajdą unikalne przedmioty.

Kupcy będą mieli swoje własne sklepy, zbuduje i dzierżawy domu. Ponadto handlowcy kupna i sprzedaży zasobów i trofea myśliwskie.

Rambov gry online - to unikalny świat magii i mechaniki. Ta wyspa, stracił w oceanach nie mógł w pełni zdać nawet największych i najbardziej doświadczonych żołnierzy.

W wielu częściach wyspy nawet nie doszedł. Wszystkie te doliny z gór i lasów, wybrzeży, głębokich jaskiń, które nie rozproszyć ciemności nawet najjaśniejsze światło latarni, nie zostały do ​​końca zbadane. Nikt nie wie, jak wygrać krwiożerczych potworów i ohydne nieumarłych - tutaj możesz liczyć na magię i skuteczności bojowej.

Zagraj w gry online Rambov niesamowicie ekscytujące. Dla każdego zadania można otrzymać nagrodę. Z martwych zwierząt, również należą do odmian cenne trofea: skórek rzadkich zwierząt, gadów i obrzydliwych piór skóry. Jeśli masz szczęście, jesteś jednym z najważniejszych trofeów ma kościste płyty grawerowane z magicznymi runami.

Rambov online jest obarczona nie tylko niebezpieczeństwo. Jeśli grasz ostrożnie Rambov, znajdziesz wiele skarbów, pełen przydatnych i bardzo rzadkich przedmiotów.

Na planie wydobywanych złóż rudy, kamienie, kryształy, fragmenty drewna, korzenie lecznicze i zioła.

Wyspa została jeszcze odkryta w mieście podziemnych jaskiniach i głębokim oceanie. Jeśli chcesz zbadać i dokonać odkrycia, wtedy szczególnie lubię grać w Rambov. Po tym wszystkim, marzenie każdego naukowca jest Greyford miasta - wiele osób chce znaleźć drogę w tym tajemniczym miejscu. Według plotek, Greyford - jedyne miasto, gdzie miejscowa ludność wciąż żyje.

Rambov gra online oferuje szeroką gamę możliwości. Można zbudować dom lub czynsz kochał w każdym mieście lub dzielnicy. Osiedlając się w domu, można otworzyć sklep, w którym będzie przetwarzane i wyodrębnione środki do produkcji różnych przedmiotów z nich. Możesz tworzyć swoje własne bronie, zbroje, magiczne eliksiry i odznaczeń. Produkowane rzeczy można stale poprawiać. Ponadto, wszystkie, które zostały wykonane w studiu, można sprzedawać w swoim sklepie lub wypożyczyć go na rynek.

Jeśli nie jesteś zainteresowany działaniami wojskowymi lub nie lubisz ciężką pracę, można cieszyć wykonywania zadań, które dają wędrownych kupców. Robienie tych zadań zwiększy swoją reputację. Większa moc, nadzwyczajne właściwości elementów, które można kupić z tych sklepów.

Przyłącz się do gry Rambov - krok, który przybliży was do wspaniałej przygody czeka w ten niesamowity świat. Tutaj możesz stać się najlepszym z najlepszych!

 

Zagraj także