Sfera Szalonego Boga

Alternatywne nazwy: Sfera Szalonego Boga

Jeśli lubisz gry z gatunku "fantazji", ten projekt jest dla Ciebie. Realm gra Szalonego Boga - to, czego potrzebujesz, aby zrelaksować się w wolnym czasie i spędzić go zabawne i interesujące. To jest gra online multiplayer, który nie wymaga instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania lub klientów. Tak, że można grać bezpośrednio z Twojej ulubionej przeglądarki. Głównym wyróżnikiem gry - komiks gatunek, w którym jest wykonywana. Do tej pory, gra posiada armię fanów, który jest codziennie uzupełniany o nowe, jak i nowych uczestników.

Jak widać z tytułu, Realm of Mad God Online - gry, która odbywa się w królestwie, które jest rządzone przez szalonego boga. To, oczywiście, dotyczy wszystkich innych mieszkańców królestwa. W grze można się spodziewać ogromnej liczby poziomów, z których każdy będzie musiał czekać na strasznych potworów. Ponieważ jest to gra multiplayer, tradycja, możesz połączyć się z innymi graczami i spróbuj wygrać zbiorowych wysiłków wszystkich sił wroga. Projekt interfejsu pasuje jej nastrój - pozytywne, dobroduszny, komediową.

Ponieważ mówimy o grze online, to należy zauważyć, że na początku gry w królestwie Boga Mad rejestracji wymagane jest. Na tym etapie projektu nie przystosowanie dla rosyjskich graczy, ale o to, czy został on przetłumaczony na język rosyjski, w najbliższej przyszłości, nie zobowiązują do powiedzenia. Fakt ten jednak nie powinien cię zmylić. Jako doświadczony gracz, będzie w stanie poradzić sobie ze wszystkim na własną rękę, a nawet bez słownika - intuicyjnie. Rok temu gra została związana w Steam.

Aby rozpocząć proces rejestracji, należy zdać odpowiedni link "ewidencja", który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu gry.

Pojawi się poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego można rozpocząć w Realm of Mad God gry. Przeczytaj dokładnie cały system podpowiedzi, więc będzie łatwiej wypełnić pola formularza. Trzeba będzie wprowadzić hasło logowania i zapewnić administracji systemem swój adres e-mail.

Głównym celem gry, jak wspomniano powyżej, - zabijać potwory. Aby to zrobić, każdy gracz otrzyma broń. Większość kontroli oznacza zbiorową grę. Za każde osiągnięcie dla wszystkich pomyślnie misję i zadania uczestników projektu gracze otrzymują punkty doświadczenia potrzebne do zakwalifikowania się do następnego poziomu. Następnie odtworzyć Realm gra z Mad Boga jest jeszcze bardziej interesujące, ze względu na lepszą zdolność charakteru i wyglądu nowych potworów. Wspólnie zdobywać punkty znacznie szybciej i łatwiej.

Dotychczas Gra jest dostępna dla wszystkich 14 głównych klas postaci:

Złodziei.

Łucznicy.

Kapłanów.

Wizards.

Knights.

Assassin.

Paladyni.

Mistyków.

Nekromanci.

Warriors.

Hunter.

Tryukachi.

Warlock.

Ninja.

Wszystkie te znaki mogą grać Realm of Szalonego Boga jest bezpłatna.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi