Reborn online

Alternatywne nazwy: Reborn Online

Game Reborn - nowa fantazja świata Asgard

Im bardziej zróżnicowana jest fabuła gry, tym szybciej przyciąga uwagę i więcej opóźnień. Gra dla klientów Reborn otwiera świat Asgardu ze wszystkimi jego cudami i cudami. Odwiedzicie wiele bitew i wykonacie nie mniej zadań, nauczysz się kontrolować magię, walczyć młotkiem i strzelać z łuku. Będą Ci towarzyszyć fantazyjne zwierzęta i elfy, wielokrotnie wzmacniając twoje umiejętności i kierując ruchami.

Możesz przestać szukać zabawki, która spełnia surowe kryteria doświadczonego gracza, od kiedy zaczynasz Reborn grać, nie chcesz opuścić swoich kolorowych przestrzeni i rozstać się z charyzmatycznymi postaciami.

Spotykamy się z bohaterami i ich asystentami

Ponieważ jest to gra dla klienta, musisz pobrać Reborn, a dopiero potem wyruszyć w podróż przez krainy fantasy, poznać jej populację i możliwości. Zaskoczeniem nie będą klasy postaci, które stały się klasykami dla takich produktów do gier.

  • A strzelec dalekiego zasięgu. Z bezpiecznej odległości leczy wrogów fragmentami strzał, co pomaga jego sojusznikom, którzy rozwiązują problem na pierwszym planie. Sprytnie radzi sobie z łukiem, często ma pozytywny wpływ na wynik bitwy. Wśród cech charakterystycznych: atak na odległość, unieruchomienie, unikanie.
  • Warriors polegają na własnej sile, a zatem dobrze rozwinięte. Nie jest świadomy strachu i jest niezawodnym sprzymierzeńcem, który jako pierwszy rzuca się do bitwy. Cechy te charakteryzują go: atak w zwarciu, przyspieszenie, potężna ochrona.
  • Mag specjalizuje się w zarządzaniu elementami, wydaje polecenia zjawiskom naturalnym, teleportuje w kosmosie i powoduje obrażenia wroga z dystansu. Ponieważ ćwiczy nie mięśnie, ale umysł, fizyczny kontakt z wrogiem jest przeciwwskazany, aby umarł szybko. Ale nie ma sobie równych w czarowaniu. Jego cechy: atak czarów z odległości, teleportacja, krótkotrwała niewrażliwość.
  • Bard nie tylko odtwarza muzykę - jej melodie są w stanie leczyć rany, a nawet wskrzeszać poległych żołnierzy. Jeśli przyjmie inne akordy, wróg padnie martwy. Szczególne cechy to: uzdrowienie, zmartwychwstanie, wzmocnienie.

Należy zauważyć, że wybór bohatera rozpocznie się nie wcześniej niż na 20. poziomie iPlayer Reborn. Można to przypisać zaletom, ponieważ do tego momentu gracz spróbuje się na różnych obrazach, wzdrygnie się przy liryce, machnie młotkiem, ćwiczy za pomocą zaklęć, a kiedy zrozumie, jaka rola jest mu bliższa, dokona świadomego wyboru.

Nazwij postać i nadaj mu niepowtarzalny wygląd, ubrany w garnitur, wybierając kolor włosów, fryzurę i typ twarzy. Stopniowo można wprowadzać zmiany w wyglądzie. Ubrania mają nie tyle charakter estetyczny, co praktyczny. Rękawice, zbroje, kask, spodnie, buty i płaszcze przeciwdeszczowe zwiększają umiejętności wojowników, czyniąc je silniejszymi.

Postacie będą towarzyszyć elfom - niezbędnym pomocnikom. Są one podzielone na dwa typy: fizyczne i magiczne. Pierwsza pomoc bardów i magów, druga - strzały i wojownicy. Również elfy muszą stale ewoluować, aby lepiej radzić sobie z przydzielonymi im zadaniami: wpływać na ataki i obronę, poruszać się, gromadzić zdrowie i zwiększać punkty many.

zadań gry

Uzbrojony w wiedzę, broń i elfy, możesz wyruszyć w poszukiwaniu przygód. W grze Reborn ćwicz się pokonując potwory lub idź na arenę gildii i walcz z innymi graczami. W każdej lokalizacji, do trzech lochów na różnych poziomach i chcących opanować zawód krawca, jubilera, górnika lub innego z szerokiego zakresu, a wtedy nie odmówi się pożądanego.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi