Reborn online

Alternatywne nazwy: odradza online

Igra Reborn - nowy świat fantasy Asgarda

Chem zróżnicowana fabuła gry, tym szybciej ona chwyta uwagę i bardziej wciągająca. Gra klient Reborn otwiera Asgard świat ze wszystkimi jego cudów i piękności. Będziesz odwiedzić wiele bitew i wykonywanie zadań przynajmniej nauczyć się kontrolować magiczne młotek walczyć i strzelać z łuku. Escort jesteś dziwaczne zwierzęta i elfy, wielokrotnie wzmacniając swoje umiejętności i kierowania ruchem.

Mozhno przerwać poszukiwania zabawek, które spełniają surowe kryteria doświadczonego gracza, jak rozpocz Odrodzonej gry, nie będzie chciał opuścić jej kolorowe przestrzenie i część z postaciami charyzmatycznymi.

Znakomimsya z bohaterami i ich pomoschnikami

Poskolku to gra klient, trzeba pobrać Reborn, a dopiero potem udać się w podróż fantasy kraju, aby zbadać jego ludności i możliwości. Zaskoczenie nie będzie klas postaci, które stały się klasykami na te produkty do gier.

  • Strelok myśliwiec tle. On jest z bezpiecznej odległości traktuje przeciwników strzałami porcje niż pomagać sojusznikom, kluczową kwestią na czele. Zgrabnie radzi sobie z łuku, często ma pozytywny wpływ na wynik bitwy. Wśród cech świadczenia usług: atak na kurs, unieruchomienia, uchylania się.
  • Voin polegać na własnych siłach, więc doskonale rozwinięta. Nie był prowadzony przez strach, a on jest wiarygodnym sojusznikiem, że pierwszy pęd do walki. Charakteryzuje się cechami: Atak melee, przyspieszenie, mocne zabezpieczenia.
  • Mag specjalizuje się w zarządzaniu elementy, dowodzona przez zjawiska naturalne, teleportować się w przestrzeni i powoduje uszkodzenie wroga na odległość. Kiedy nie trenuje mięśnie i umysł, fizyczny kontakt z przeciwnikiem jest kontr-szybko umierają. Ale on nie ma sobie równych w uroków hover. Jego cechy: magiczny atak z dystansu, teleportacji niewidoczność krótki.
  • Bard nie tylko odtwarza muzykę - jego muzyka może leczyć rany, a nawet wskrzeszać poległych żołnierzy. Powinien on podjąć inne akordy, jak przeciwnik pada martwy. Za pomocą specjalnych cech należą: uzdrowienie, zmartwychwstanie, zdolność wzmacniający.

Nado zauważyć, że wybór bohatera zostanie otwarte nie wcześniej niż 20 poziomie iPlayer Odrodzonej. Można to przypisać do meritum, ponieważ do tej pory gracz będzie spróbować się w różnych obrazów, pobrenchit liry, będzie machać młotkiem, aby ćwiczyć zaklęcia, a kiedy zdaje sobie sprawę, co rola bliżej mu do dokonania świadomego wyboru.

Nazovite charakter i nadać mu niepowtarzalny wygląd, ubrany w garnitur, wybierając kolor włosów, rodzaju włosów i twarzy. Stopniowo w stanie zmienić wygląd. Odzież jest nie tyle estetyczny jako praktyczny. Rękawice, zbroje, hełm, spodnie, buty i płaszcze przeciwdeszczowe zwiększenia zdolności żołnierzy, aby im silniejsza.

znaków

Soprovozhdat będzie elf - niezbędne narzędzie. Są one podzielone na dwa typy: fizycznych i magicznych. Pierwsi magowie pomoc i bardowie, drugi - strzelcy i żołnierzy. Elfy też musi stale ewoluują, aby lepiej radzić sobie ze powierzonych im zadań: wpływania na atak i obronę, przemieszczania, zbieraj zdrowie i podnieść punktów many.

Igrovye zadaniya

Vooruzhivshis wiedza, broń i elfy, można przejść w poszukiwaniu przygody. Gra Reborn Praktyka w pokonaniu potworów lub przejdź do cechów Arena i bojowych innych graczy. Przy każdej lokalizacji do trzech różnych poziomów lochów, a chcąc nauczyć się zawodu krawca, jubilera, górnika lub drugiej szerokim zakresie, a wtedy nie da się pożądany.

 

Zagraj także