Red Dead Redemption 2

Alternatywne nazwy: RDR2

Igra Red Dead Redemption 2 (RDR2): Dziki Zachód.

Ne miał czas osiąść kurz po przygodach w Red Dead Redemption, zarówno na piętach z gry Red Dead Redemption 2. Ale, choć firmy deweloper Rockstar Studios twarz starannie przechowuje informacje związane z historią i inne subtelności gry, graczy i dziennikarzy czasami udaje się zebrać to po trochu. Dzięki badań okazało się, że z zachodniej stronie twarzy, to jest preludium, lub jak mówią prequel Red Dead Redemption. Wniosek ten został osiągnięty, gdy autorzy wspominają, że działają na ruchach mechaniki Dzhona Marstona, który znany jest być wypoczęty ze światem.

Eho proshlogo

Esli pamiętać, w ostatniej części John odmówił dalszego zbira kariery, a po stronie prawa. Przeciwnie, był do tego zmuszony przez okoliczności. Cokolwiek powiesz, i rodzina, jest potężnym narzędziem nacisku, jeśli posiadają one umiejętne rękę. Aby powrócić do normalnego życia, do żony i syna, bohater pomoże usług publicznych złapać jego byłych wspólników. Aby uchwycić Bill Williamson, Javier Eskvella „Holender” Marston sitowie całym zachodzie i przecina granicę z Meksykiem, a nawet przychodzi pod dowództwem Avraama Reyesa, pomaga rebeliantom.

No nawet gdy dawni przyjaciele znajdą się w rękach agentów Biura, która została zarejestrowana i teraz bohatera, obiecał wolność nie została podana. Pozostaje „Golandets” najbardziej niebezpieczne ze wszystkich. Wracając do rodziny, nie cieszył się długo Marston idyllę. Gdy gospodarstwo zaatakowany armii agentów Biura, a bohater będzie walczyć ponownie. Jego żona i syn cudem udało się uciec i ukryć się przed najeźdźcami, ale sam John ginie bo napastnicy byli zbyt wiele.

Eti wydarzenia miały miejsce w 1911 roku, a następna klatka stawia gracza w 1914-go, kiedy dorósł, syn Jana, Jack, przy grobie rodziców poprzysiągł pomścić ich śmierć. Teraz też jest nielegalne, i byłoby przypuszczać, że do gry Red Dead Redemption 2 jest teraz być z dala od twarzy, ale nie. Jeśli ramka pojawia John Marston, oznacza to, że zabawka opowiada historię, w której bohater jest nie tylko żyje i dobrze, ale nie miał czasu, aby zmienić priorytety. Mimo, że gracze są stale pytając o możliwości w Red Dead Redemption 2 grać na komputerze, deweloperzy uczciwie powiedzieć, że jest małe zainteresowanie, czego chcą od otoczenia.

Ne pozostaje wątpliwości, że Red Dead Redemption 2 użytkowników (RDR2) będzie miał szeroki wybór broni, nie gorszy od arsenału nadal podzielone na grupy. Będzie lasso, noże, rewolwery, karabiny różnych typów strzelby, pochodnie. Nigdzie nie odchodzę pościgi samochodowe, strzelaniny, pojedynki i misje dla wspólnego lub pojedynczego wykonania. Jak można odkryć ogromny otwarty świat, konieczne jest zbadanie. Poznasz nowe i znajome twarze dostanie trofea, wykonywanie ciekawych zadań.

 

Zagraj także