Remnant Knights

Alternatywne nazwy: Remnant Knights

Gry Remnant Knights - to ekscytująca gra w stylu anime, który został stworzony w gatunku MMO.

Remnant Knights to darmowa gra, w której wydarzenia opracowany do pomiaru Skalari. Ludzkość została zablokowana w tym wymiarze, ale być może jest szansa, że ​​otwiera się portal, a ludzie będą wolne.

W Remnant Knights rejestracji jest niezbędne dla każdego gracza, który chce zagrać Remnant Knights. Aby zarejestrować się w tej grze, trzeba się upewnić, że:

1. Znajdź żądaną grę w internecie, ale raczej na oficjalnej stronie gry Remnant Knights.

2. Kliknąć na magicznej kuli, który mówi: «Odtwórz».

3. Następne trzeba będzie konsekwentnie podążać trzy kroki.

4. Pobierz klienta gry. Wydaje się wam natychmiast po naciśnięciu «Odtwórz».

5. Następnie zainstalować klienta gry.

6. A potem będziesz miał możliwość wypełnić formularz rejestracyjny.

Odtwórz Remnant Knights może każdy gracz, który przeszedł wszystkie trzy etapy rejestracji i kto jest jego komputer ma pojemność mułu jak wyżej:

Intel Pentium 4 2. 0 GHz - Procesor

1 GB - RAM.

Gefore 5600 128 MB (lub 128 MB Radeon 9500, Intel GMA 950) - grafika.

Okno XP - OS.

2 GB - dysk twardy (HDD).

DirektX 9. 0c - DirekttX.

W Remnant Knights grać masz możliwość takich klas

1. Napastnicy - klasa ta specjalizuje się w wysokiej szybkości ataku i wysokich uderzeń krytycznych, dzięki czemu jest szybszy niż prawie każda wroga. Napastnicy mają niską obronę.

2. Podwójny Strzelec może przejść do lżejszej ataku ognia, aby przed swoimi wrogami. Z dużą prędkością i wysoką ataku krytycznego uderzenia możliwości Dual Strzelec są niezwyciężone siły, który jest szanowany przez wszystkich.

3. Ciężkie Wyrzutnie zostały stworzone, aby zniszczyć. Z ich dużej tablicy broni i ataków na dużą odległość, mogą poważnie uszkodzić wielki dystans przeciwników.

4. Cyberprzestępcy są zbiornika na polu bitwy, siejąc spustoszenie w jego godnej siłę ataku. Posiadają one bardzo wysoki poziom zabezpieczenia. Ich celem - aby przetrwać.

5. Elementaliści - czy to jest klasa w grupie z kimś lub sam, mają wysoki poziom magicznego ataku różnych elementów. Pomimo braku mocy obronnej, oni się na to z umiejętności magii i efektów kontroli tłumu stanu.

6. Kapłanów - jest klasa uzdrowienie gry Remnant Knights, zstąpił z Magic Circle. Chcą pomóc i wspierać sojuszników poprzez uzdrowienie i regenerację tych, którzy zginęli w walce. Kapłan ma większą HP w porównaniu do ich odpowiedników.

Ale Remnant Knights Online Możesz wziąć ścieżkę jednej z tych klas tylko do poziomu dziesiątego. A wcześniej, będzie otwarta trzy główne klasy gier.

Remnant Knights darmo dostarczy Ci kilka opcji, ale w niektórych częściach gry być może trzeba będzie zapłacić.

W Remnant Knights mieć szczęście, aby osiągnąć szczyt w grze i wiodącą pozycję. Jesteś pewny, aby osiągnąć cel!

 

Zagraj także