Resident Evil 7: Biohazard

Alternatywne nazwy: Resident Evil 7

Resident Evil 7: Biohazard (Resident Evil 7) nie jest przeznaczony dla osób o słabym sercu.

Resident Evil 7: Kup Biohazard - najbardziej oczekiwane wydarzenie roku 2017 wśród fanów łaskotania nerwów i wejścia w wirtualny horror. Projekt gry, podobnie jak poprzednie sześć części, jest częścią dużej serii medialnej, w tym popularnych pełnometrażowych filmów o Resident Evil, książek i komiksów, a także serii kolekcjonerskich figur akcji z postaciami fabularnymi.

Wszystkie części gry, a pierwsza z nich pojawiła się w 1996 roku, były bardzo popularne wśród graczy i miały znaczący wpływ na rozwój horroru survivalowego, w przybliżonym tłumaczeniu brzmi jak przetrwanie koszmaru. Jak sama nazwa wskazuje, głównym założeniem jest, że bohater musi przezwyciężyć wszystkie trudności i poradzić sobie z zadaniami postawionymi bez pozostawania przy życiu, a autorzy starają się, aby jego ścieżka wypełniona była strachem, potworami i próbami, które chłodzą krew.

Zagraj w grę Resident Evil 7, w przeciwieństwie do poprzednich gier, będzie musiał być pierwszoosobowym, dzięki czemu użytkownicy będą mogli bardziej realistycznie poczuć wszystko, co dzieje się na monitorze, dodadzą emocji, że będą mogli podłączyć kask PlayStation. Gatunek filmów akcji należy już do przeszłości, ta wersja zapowiada się bardziej na przetrwanie w ekstremalnych warunkach, przy niewielkiej ilości zasobów i dużej liczbie wrogów. Sama fabuła jest dość okrutna i pełna przerażających scen. Zanim wejdziesz w świat strachu i niebezpieczeństwa, musisz pobrać Resident Evil 7, ta gra jest klientem, więc nie możesz tego zrobić bez pobierania programu. Wymagania systemowe dla komputerów osobistych nie są jeszcze znane, autorzy do tej pory ogłosili, że gra będzie działać pod Microsoft Windows, chociaż istnieją wersje na PlayStation 4, PlayStation VR i Xbox One.

Resident Evil 7 elementów fabuły (Resident Evil 7).

Zagraj w Resident Evil 7, kontynuując fabułę z poprzedniej sekcji. Wszystkie wydarzenia mają miejsce w 2017 roku, w stanie Luizjana, w którym nie ma miasta w rzeczywistości, nazywa się Delvi. Bohater, Ethan, otrzymuje wiadomość od Mii, jego żony, która zniknęła trzy lata temu, i już zaczął uważać ją za zmarłą. Otrzymany list sprawia, że ​​bohater udaje się do innego państwa, gdzie spotka nie tylko swojego ukochanego, ale także straszliwą rodzinę piekarzy. Składa się z:

  • Jak głowy rodziny,
  • Żona Margarity Jacka,
  • Lukas, syn pary piekarzy,
  • Kobiety niepełnosprawne przykute do krzesła, nie nazywam jej.

B Resident Evil 7: Biohazard będzie musiał grać w roli Ethana. Ta postać ma do czynienia z niesamowitymi wydarzeniami, list prowadzi go do opuszczonego domu, tak powinna wyglądać Mia. Dom jest złowrogi, zanim poznaje swoją żonę, Ethana, musisz rozwiązać wiele zagadek i znaleźć wszystkie niezbędne rzeczy, które opowiadają historię zniknięcia Mii. Aby pomóc bohaterowi odbierać połączenia od pewnej Zoe, mówi mu, że po wejściu bohatera do tego domu, może on wyjść tylko przez strych.

. Z czasem stanie się jasne dla graczy, że w tej rezydencji byli również mistrzowie, są agresywni i nie zrównoważeni psychicznie. Ethan musi próbować ich zabić, aby pozostać przy życiu, ale okazuje się, że są zarażeni czymś, ta substancja czyni je nieśmiertelnymi. Akcja rozgrywa się nie tylko w opuszczonej rezydencji, ale także na zniszczonym statku. A potem wpadają w stare kopalnie soli i oczywiście w laboratorium. Twórcy obiecują nieoczekiwane zakończenie.

In Resident Evil 7: Biohazard (Resident Evil 7), jest niewiele broni i amunicji, więc użytkownicy zawsze będą musieli zdecydować, co zrobić, zmarnować pozostałą kasetę lub ukryć i czekać na niebezpieczeństwo, a może po prostu ominąć wroga od tyłu i wyłączyć na chwilę ponieważ przeciwnicy są nieśmiertelni.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi