Alternatywne nazwy: Resident Evil 7: Zagrożenie biologiczne

Resident Evil 7: Zagrożenie biologiczne nie jest dla słabego serca.

Resident Evil 7: Kup hazardzasza - najbardziej oczekiwane wydarzenie z 2017 roku wśród fanów, aby łaskotać nerwy i uzyskać wirtualny horror. Projekt gry, podobnie jak w poprzednich sześciu częściach, jest częścią dużej franczyzy mediów, w tym popularnych filmów o długiej długości Resident Evil, książek i komiksów, a także serii kolekcjonerskich figurek z opowieściami.

Vse część gry, a po raz pierwszy pojawiła się pod koniec 1996 roku, cieszyła się dużą popularnością wśród graczy i miała znaczący wpływ na rozwój gatunku horroru przeżycia, w szorstkim tłumaczeniu brzmi to jak koszmar, by przetrwać.

Igratuj grę Resident Evil 7, w przeciwieństwie do wcześniej wydanych gier w pierwszej osobie, dzięki czemu ludzie będą bardziej realistyczni odczuwać wszystko, co dzieje się na ekranie, dodając dreszczy możliwości połączenia hełmu PlayStation. Gatunek Działanie zniknęło, ta wersja obiecuje skupić się na przetrwaniu w ekstremalnych warunkach, przy niewielkich zasobach i wielu wrogach. Wszystkie wydarzenia odbywają się w 2017 roku, w stanie Luizjana, miasto nie jest w rzeczywistości, nazywa się Delvi. Główny bohater, Ethan otrzymuje wiadomość od Mia, jego żony, która zniknęła trzy lata temu i już zaczął uważać, że jej nie żyje. Otrzymany list sprawia, że ​​bohater uda się do innego stanu, gdzie spotkał nie tylko ulubioną, ale straszliwą rodzinę Bakera. Składa się z:

  • Dzheka szef rodziny,
  • Margarność żona Jacka,
  • Lukasa syn pary Baker,
  • Zhenschiny nieważne ogranicza się do krzesła, jej imię nie zostało wezwane.

V 7 Resident Evil: Biohazard będzie musiał zagrać w Ethanie. Ten postać ma do czynienia z niesamowitymi wydarzeniami, pisanie prowadzi go do opuszczonego domu, to będzie tak Mia. Domowy złowrogi, zanim spotyka się z żoną Ethana, musi rozwiązać wiele zagadek i znaleźć wszystkie niezbędne rzeczy, które opowiedzą historię zaginięcia Mii. Aby pomóc bohaterowi wezwać od pewnego Zoe, opowiada mu, że po wejściu postaci do domu, może wyjść tylko na poddasze.

So gracze czasu będą jasne, że w tym domu byli właściciele, są agresywni i psychicznie wyważeni. Ethan musi próbować ich zabić, aby pozostać przy życiu, ale okazuje się, że są zainfekowane czymś, co czyni je nieśmiertelnymi. Akcja odbywa się nie tylko w opuszczonej rezydencji, ale na zniszczonym statku. A potem trafiają do starych kopalni soli i oczywiście laboratorium. Deweloperzy obiecują graczom niespodziankę.

V gry Resident Evil 7: Biohazard (Resident Evil 7) małe ramiona i amunicja, dzięki czemu użytkownicy będą stale zmagać się z wyborem, jaki robią, spędzić resztę wkładu lub ukryć i zaczekać na niebezpieczeństwo, a być może po prostu Obejść wroga z tyłu i wyłączyć przez jakiś czas, ponieważ przeciwnicy nieśmiertelni.

 

Zagraj także