Resident Evil 2

Alternatywne nazwy: Resident Evil 2

Większość gier się motyw filmu, cieszyć szalony popularnością wśród graczy. Co możemy powiedzieć o legendarnym Resident Evil. Wszystkie filmy z tej serii i adorowany spodziewać. Gra Resident Evil 2 - oddzielne potwierdzenie tego. Do tej pory, według statystyk, ta gra jest najbardziej udanym projektem komercyjnym. Jest to druga część upodobań graczy. Według najnowszych rozproszone na całym świecie ponad 5 milionów egzemplarzy. I dane te bledną w porównaniu do jak uroczo akceptowane i aktywnie pisać recenzje graczy, zapoznał się jedynie z projektem.

Nawet wielu z najpoważniejszych krytyków gier uznał, że gra Resident Evil 2 można uznać za najbardziej udaną częścią. Projekt nie tylko pomyślnie przeszedł wszystkie najlepsze elementy realizowane w pierwszej części, ale także dodał wiele nowych. Po pierwsze, twoje oczy będą spieszyć jakościowo zmieniony rozkład. Ponadto, twórcy postanowili dodać do nowego rodzaju broni Resident Evil 2. Kolejną niespodzianką dla fanów projektu - poprawy gry. Wcześniej gracze mogą mieć miejsce jedynie w dwóch podstawowych scenariuszy, ale teraz ich liczba została zwiększona do czterech.

W Resident Evil 2 będą mogli grać w słynnym miasteczku Raccoon. W tej części gracze będą mogli odwiedzić zainfekowaną miasto i odwiedzić posterunek policji, aby spojrzeć na ludzi, kanalizacyjnych i zobaczyć wiele innych miejsc.

W grze fabuła opowiada o dwóch głównych bohaterów, którzy z powodów osobistych przybyli do miasta. W obliczu zagrożenia, postanawiają zrobić wszystko, co możliwe, aby w końcu wydostać się z tego niebezpiecznego miejsca żywego i bez szwanku.

Aby rozpocząć grę, trzeba będzie pobrać Resident Evil 2 lub kupić płytę. Ta część gry została przedstawiona na dwóch płytach, więc, że projekt zapowiada się dość obszerny i ciekawy.

Szczególną uwagę należy zwrócić na dźwięk. Nadal gra towarzyszy atmosferycznych, sianie strachu melodii, które jest najlepiej dopasowana do ogólnej sytuacji. Pomimo faktu, że projekt się udał się na długi czas, ścieżka dźwiękowa do niego do dziś można znaleźć w odtwarzaczach wielu graczy. Niektóre utwory były nawet zagrał Symphony Orchestra japońskiej.

Kiedy można pobrać Resident Evil 2, sam staram się badać nowe terytorium. Gra jest dostępna dla wszystkich typów konsol i na każdym systemie operacyjnym. I będziesz zadowolony z faktu, że każda postać w grze posiada własną fabułę. Ten niuans był nawet w prasie oddzielnie.

Aby na własne oczy zobaczyć wszystkie uroki tego projektu, trzeba będzie zajrzeć do Resident Evil 2 przyczepy wideo. Że film pomoże uzyskać najbardziej kompletny i dokładny wrażenie gry i powiedzieć wszystkie najważniejsze innowacje i korzyści. Spieszyć, aby zobaczyć!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi