Resident Evil 4

Alternatywne nazwy: Resident Evil 4

Resident Evil 4 - gra komputerowa strzelec trzeciej osoby. Resident Evil 4 gry rozgrywa się wydarzenia w tym horrorze. Nie zawsze muszą mieć się na baczności. Jest to część tak jak jego poprzednicy. Przed tobą cała seria gier. I to jest właśnie seria ogromny serii Resident Evil. Czekasz na przerażających potworów, loty ratunkowego, strzelania i wybuchów, a wszystko to mieści gry Resident Evil 4.

Przed wstęgi gier sugerują zakończeniu czytania tego przeglądu i przeglądać wybrane Resident Evil 4 video on-line. A potem może spieszyć się gra Resident Evil 4 do pobrania na stronie.

W Resident Evil 4 gry gra jest dość prosta, ale oczywiście zabawa. Rozwój rozpoczął się w 2004 roku. Bohaterem gry wyda i ochrony córki prezydenta USA. Ten publiczny sługa ma jakieś nadprzyrodzone moce, ale jest na tyle inteligentny i silny.

Tak, w grze Resident Evil 4, istnieją dwie główne postacie:

Leon Scott Kennedy •;

• Ashley Graham.

Leon Scott Kennedy - córka vyzvalitel prezydenta Ashley. Pracownik stan i główny bohater gry. To jest twoja postać, i tylko on. Jest jeden rozdział, w którym kontrola trochę Ashley, i że nie będzie miał specjalny sprzęt. Głównym zadaniem jego oberigat dziewczyny.

Ashley Graham - córka, która została porwana przez sekty religijnej. Słaby charakter i bohater jako ciężar, bo po Leon znajdzie, musi żyć i przynieść ją do domu bez szwanku. Ale można korzystać z niektórych przycisków do kontrolowania swoich działań, a raczej kolejność. Pomaga także swoją postać - aby zobaczyć podpowiedzi, podjazdy i otwiera drzwi do łamania pleców bohatera.

Jeśli nie możesz uratować dziewczynę przed potworami, ale raczej, że są porwani lub ją zabił, to odejść od gry. czyli tej rundzie nie. To jest główny - Twoim zadaniem jest chronić córkę prezydenta.

W użyciu znaku Resident Evil 4 broń jest przedstawiona w wystarczającej ilości i różnorodności. Ale aktualizacja jest dostępna - celownik laserowy, co znacznie upraszcza proces dla Ciebie gry.

Główne wrogów na swojej drodze to krwiożercze mieszkańców wsi - Ganado. Po tym prostym ludzie żyjący i rolników. Ale po infekcji wirusowej Las - Plagas, stają się bezduszne potwory.

Gra zawiera również dodatki, tryby bonusowe: «drogami», Przypisanie Ada «najemników».

Zauważyłem, że twórcy postanowili nadal zadowolić fanów i daje najlepszy widok harmonogramu gry, odświeżyć ją. Choć jeszcze nie na poziomie najlepiej, ale lepiej niż w poprzednich częściach. Dźwięk w intensywnych momentów w grze jest dość przerażające, drżeć przez ciało. Nie można arbitralnie bać.

Pobierz Resident Evil 4 na stronie i może przyspieszyć uwolnienie dziewczyny. Po Ashley czeka na pomoc. Nie zapomnij poinformować nas o tej ekscytującej grze swojej drużyny. Co oni czuli wszystkie nasilenie i ryzyko zdarzeń rozwijających się.

Miłej rozgrywki!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi