Resident Evil 5

Alternatywne nazwy: Resident Evil 5

Resident Evil 5 gry - komputer multiplayer strzelanka trzeciej osoby. Producent Firma zainwestowała maksymalnego wysiłku i duszę, ale to, co się stało w końcu nie jest bardzo zadowolony z fanami. Gra Resident Evil 5 jest jednym z wielkich fragmentów tak zwanych grach z serii Resident Evil. Opinie powiedzieć, że jest to dość dużo jak jej poprzedniego Resident Evil 4. Ale jest to także fascynująca walka z ofiar wirusa.

Gra Resident Evil 5, w każdej grze komputerowej, należy mieć pewien proces, przed rozpoczęciem gry. Proszę Resident Evil 5 gry do pobrania, a następnie przystąpić do rozgrywki.

Należy zwrócić uwagę na fabułę wydarzeń w grze. Po tym wszystkim nastąpiła po incydencie związanym z rozprzestrzenianiem T - wirusa. Te straszne wydarzenia fikcyjne rozwijać w 2008 roku. W związku z tym usługi organizovuetsya B. A. I działać jako przedstawiciel.

Resident Evil 5 zaczniesz dużo po wybrać swoją postać grać. I tu prezentowane są one jako takie:

• Albert Wesker;

• Chris Redfield;

• Sheva Alomar,

• Riccardo Irvan;

• Josh Kamień;

• Jill Valentine;

• Excella Giono.

Albert Wesker - wiodący antagonista i doświadczony kapitan oddział służby wojskowej. Albert sojusznikiem jednej z firm farmaceutycznych.

Chris Redfield - główna postać w grze. Przedstawiciel B.

Sheva Alomar - organizacja środek B. W niepełnym wymiarze czasu i workmate Chris.

Riccardo Irvan - negatywny charakter - bio - terrorysta, pracuje dla firmy farmaceutycznej.

Josh Stone - Przedstawiciel B. Najwyższy na Sheva Alomar.

Jill Valentine - ochroniarz Irwina. Dziewczyna z dość oryginalnym stroju lekarza.

Excella Giono - przywódcą firmy farmaceutycznej, negatywny charakter. Piękne i arogancki człowiek.

Dla obrony i ataku w grze Resident Evil 5 broń jest przedstawiona w najlepszy możliwy sposób. Dla korzystania z wielu różnych rodzajów broni palnej: pistolety, strzelby, karabiny maszynowe, karabiny, pistolety, granatniki, karabiny maszynowe i Taser. Więcej i broń oddzielnie tylko dla Sheva.

W roli wrogów są ludzie, którzy są agresywni wobec wszystkich - Magginiego. , Odpowiednio, po stały takie wirusy.

Twój główny cel - zniszczyć farmaceutycznej Mangini i kopanie, i aby zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się wirusa.

Według motywem poprzedniej gry jest podzielony na kilka małych kawałków i sześć dużych rozdziałów. Zakończony rozdział, można odtworzyć ponownie, prawdopodobnie zwiększając złożoność.

Przed rozpoczęciem meczu, radzimy przeczytać recenzję dodatków zobaczyć Resident Evil 5 filmów. Pozwoli to na zapoznanie się z gry przed rozpoczęciem rozgrywki.

Następnie można pobrać Resident Evil 5 na stronie. Możesz również zaprosić znajomych i grać online, który umożliwia sieci tej wersji.

Należy zauważyć, że grafika w grze poprawić, ale słabości Resident Evil 4 pożyczył również, że nie jest bardzo szczęśliwy.

Dobrze grasz!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi