Resident Evil 6

Alternatywne nazwy: Resident Evil 6

Resident Evil 6 - gra komputerowa z gatunku strzelec trzeciej osoby. Gra Resident Evil 6 zaprasza wszystkich miłośników świata fantasy horroru. Twórcy gry, firma Capcom, umieścić maksymalnych starań w celu poprawy wszystkich poprzednich części. Ale, zgodnie z którym nie ma fanów, dziewiąta część gry nie jest dużo lepsza. Przed tobą, aż do ostatniej serii zemsta ogromny tzw serii Resident Evil. Nawet jeśli nie są zaznajomieni z poprzedniej serii, to nic takiego, jak każda nowa część opowieści rozpoczyna się od początku.

Oczywiście, przed rozpoczęciem gry, pożądane jest, aby przeczytać recenzję gry i zobaczyć, Resident Evil 6, filmy w Internecie. To znacznie ułatwia proces gry. A następnie można odwiedzić witrynę i grę Resident Evil 6 pobierz.

Gra Resident Evil 6 jest rozwój fikcyjnych wydarzeń Ameryce. Ale sprawy idą na całym świecie.

Zacznij grę Resident Evil 6. Możesz grać jak najszybciej wybierz z fabułą, która rozpocznie grę. Oto kampania cztery historia, trzy z nich w pary bohaterów, a pojedynczy

• Leon i Helena;

• Chris i Pierce;

• Jake i Sherry;

• Ada Wong.

Leon i Helena - Agent Secret Service Leon Kennedy i jego partnerka Helen Harper. Jeśli nie chcesz grać żadnych nowych zmian, nowych trendów. Tutaj będziesz schludny, zawsze słuchać szelestu nadchodzi nieustannie strzelając z kilku kul w klipie.

Pearce i Chris - Chris Redfield charakter i jego asystent Pierce Nivens. Istnieje dużo strzelanin, wybuchów i walk z ogromnymi potworami.

Jake i Sherry - syn głównego antagonisty Albert Wesker, żołnierze - żołnierzy i najemników Sherry Birkin tajne służby. Wojskowych, są słabe w porównaniu z pierwszymi dwoma. Będziesz zawsze w biegu.

Ada Wong - klasyczna wersja. Uczestnik większego procesu eliminacji potworów i mutantów. Istnieje wiele zagadek i skutki adrenaliny.

W grze Resident Evil 6 bronią jest przedstawiony w dużych ilościach. Sprzęt na tyle przyzwoity widzenia bitwy.

W grze fabuła dość fascynujące. Rozwój wydarzeń w 2012 i 2013 roku. Wokół sprawy chęci prezydenta by odkryć tajne wydarzenia USA w 1998 roku. Zabij go, a na podstawie pierwszej historii gry jest związany. Oto cztery linie są ze sobą ściśle powiązane.

W odniesieniu do potworów strony w tej części dostali szansę.

Gra Resident Evil 6 rzeczywiście dostał lepsze grafiki, z dobrą kreację postaci w grze. A co najważniejsze z doskonałą kreację zmutowanych zombie i innych potworów. Idealny na sprężania przerażającej sytuacji. Dobry wybór dźwięku doskonale uzupełnia ogólny obraz gry Resident Evil 6. Wydaje się przybyć na prawdziwych wydarzeniach z tobą dzieje.

Pospiesz się szybciej ściągnąć Resident Evil 6 i postępować, aby wygrać mecz i osiągnąć najlepsze rezultaty zwycięstwa.

Dobre gry powodzenia!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi