Resident Evil: Revelations

Alternatywne nazwy: Resident Evil: Revelations, Resident Evil: Apokalipsa Resident Evil

Gra Resident Evil: Revelations - Japoński gry wideo dla przenośnych konsoli Nintendo 3DS, jest mieszanką gatunków action-adventure i Survival Horror. Projekt został opracowany przez Capcom i jest ósma gra z głównej serii. Rozgrywka łączy pierwszy i czwarty. Zmiany zachodzące na statku. W poszukiwaniu Chris Redfield, który był ostatnio widziany w systemie GPS opuszczonym statku wysłana Jill Valentine i jej partnera w BSAA, Parker Luciani. Będą badać Opuszczony statek, pomimo faktu, że istnieją różnego rodzaju niebezpieczeństwa czają. Poza faktem, że ze wszystkich stron otoczony przez wrogów, chłopaki przypadkowo odkryć wirusa T-Abyss. Ale to, co się dzieje w tej chwili z siebie Chrisa? Dokonywanie drogę przez góry z Jessicą Sherawat (nowy środek BSAA), wstrząśnięty jego towarzysze znaleźć - przed nimi terrorystyczna organizacja siedziby Veltro. Oczywiście, mają teraz do zapobiegania strach, pomimo tego, że przeżycia z potworów będzie niezwykle trudne. Ci, którzy będą Resident Evil: Revelations będzie musiał grać aby zebrać wszystkie siły, aby przejść serię przygotowany do testów. Pierwsze pierwszy jeden wielki lokalizację, okazuje się, że nie wszystkie drzwi są gotowe natychmiast do otwierają się przed tobą. Rozgrywka polega na wykonywanie pewnych działań, które pomogą otwarty dostęp do nowych obszarów mapy. Wymaga to poszukiwania kart dostępu, klucze, rozdzielnic crack, rozwiązywać zagadki. Idź na całość! Od teraz, wieczory są już nie ospa!

Aby dostać się do gry przed musisz pobrać Resident Evil: Revelations. Czas, proces ten nie bierze dużo, a wymagania systemowe całkiem rozsądni, że problemy nie powinny się pojawić. Po uruchomieniu gry przed tobą w całej swej okazałości ożywa Resident Evil: Revelations wideo. Ponieważ miałem zaszczyt czynienia z wersją z lepszą grafikę (wydany w maju 2013 roku. na platformach Xbox 360, PlayStation 3, Wii U i PC), nie musisz być rozczarowany. Wszystko dość realistyczne, więc zanurzyć się w klimat gry może natychmiast.

Tak więc, nie będzie po prostu powiesić na miejscu, ale także odeprzeć liczne potwory. Ten koszmar trwa w nieskończoność, ponieważ różne stwory wspinać się z przewodów wentylacyjnych wyłaniają się z ciemności, nagle zaatakował i bezlitosny jak sama śmierć. Oprócz kłopotów nigdy nie przychodzi sam. Najczęściej potwory atakują w grupach i trzeba bronić przed dwóch lub trzech osób jednocześnie. Podczas bitwy, musimy pamiętać, że najsłabszym punktem każdego potwora - głowa. Dobrze, strzelając swoją pewną cześć ciała, można osiągnąć efekt spowolnienia. Aby uczynić go bardziej zrozumiałym, co przeciwnicy mają do czynienia, możemy podać kilka przykładów. Większość z nich ma się spotkać z zmutowanego męskiego statku ludności - muł (płyn). Ta grupa przeciwników ma wiele odmian: standard, szpon, przystojniak, tricorn. Nie mniej niebezpieczny mutant kobieta - Ocean slajdy, które nagle wyskoczyć z wody. Łyżki i inne robactwo: Fenrir - zainfekowany wilka, Babka - poddane mutacji ryb Skarmiglion - duża istota, która jest używana do tworzenia rekina DNA Farfarello - poprawić za pomocą wirusa «t-Abyss» Hunter, którzy mogą stać się niewidoczne i wiele innych. Nie kosztuje gra Resident Evil: Revelations i bez szefów. Można spotkać się z różnymi potworami. Na przykład Scagdead, Draghignazzo, Malacoda itp. itd. Na ostatnim szefem jest przesadzone rękę i serce, znajduje się w klatce piersiowej. Pokonanie go, można wreszcie oddech.

Po decyzji Resident Evil: Revelations pobierz i realizować swoje plany, trzeba myśleć o tym, jak chcesz kontrolować swoją postać. Jest ich wiele: i Jill Valentine i Chris Parker Luciani Redfield i Jessica Sherawat i Keith Lumley i Quint Ketcham, i inne. I każdy z nich ma swoje własne cechy - są zarówno wady i zalety. Jedną z głównych różnic między bohaterami - bohaterami preferencji niektórych broni. Po Resident Evil: Revelations broń ma duży wpływ na wynik walk. Wybierając postać, można w ten sposób uzyskać dostęp do jakiegoś śmiercionośnego arsenału sztuczek. Generalnie, musisz zrozumieć jedną zasadę: nic nie przychodzi samo z siebie. Zestawy pierwszej pomocy i dodatkowe premie szukać i stale odnawia amunicję znaleziony przez torby z amunicją. Nawiasem mówiąc, w grze jest jedna Gizmo, że kochasz - ten skaner «Genesis». Z jego pomocą można zbadać szczątki wroga i dostać dodatkowe zestawy. Cóż, witamy w ciemnych korytarzy! Zaopatrzyć się na odwagę i iść na spotkanie przygody!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi