Objawienie

Alternatywne nazwy: Revelation Online

Game Revelation Online w stylu fantazji.

Cinese firma deweloperska NetEase w 2015 roku wydała do testowania na swoim własnym rynku nowy produkt do gier. Rok później gra Revelation stała się dostępna dla naszych kontyngentów, nie obojętnych na magiczne historie Wschodu, PvE / PvP i magiczne walki. Jej zaletą jest piękno krajobrazów i bez szwu, które trzeba przezwyciężyć na wiele sposobów:

 • Państwo osobiste
 • Shown
 • W locie
 • Korzystanie z systemu teleportacji

Zapewnij sobie wdzięczność doświadczonym graczom, ponad 400 programistów pracowało nad swoim mózgiem. Każdy zakątek świata był dokładnie przemyślany we wszystkich szczegółach, a podczas testów uczestnicy mogli zobaczyć dla siebie. Teraz możesz zagrać w grę Objawienie, przewidując jej olbrzymie możliwości.

Immersion w wirtualnej rzeczywistości. Raz wewnątrz wspaniałej zabawki można podziwiać fantastyczne krajobrazy rozległego świata. W ogromnej przestrzeni spotkasz przyjaciół i wrogów, będziesz musiał powstrzymać rozprzestrzenianie się mroku, zniszczyć okrutnych bossów, dołączyć do szeregów gildii i zabrać stary zamek przez burzę. Aby rozpocząć, musisz pobrać Revelation, a następnie określić dla siebie klasę bohatera i jego wizerunek:

 • Kapper
 • Small
 • Rysoon
 • Mag
 • Winter
 • Drucja

As już wspomniano, istnieje kilka sposobów na ruch, ale popularność możliwości latania. Na pewnym etapie pojawiają się skrzydła, a przy ich pomocy łatwiej jest zbadać teren. W niektórych rejonach znajdziesz się w prawdziwym labiryncie wieżowców, pasów górskich i gęstego lasu, siedziby magicznych bestii. OpanujĘ... c zasadę pilotowania, ta zdolność może być wykorzystana podczas walki.

W polu bitwy.

Opisując klasyfikację znaków, otrzymasz ją wraz z pewnym zestawem jakości, które poprawisz. Twoje talenty będą potrzebne do dalszych bitew, bez względu na to gdzie idą na Arenie lub w kryjówce niesamowitych stworzeń. Początkowo lepiej zdobywać doświadczenie i wyostrzać talenty zwykłych małych potworów. Nauczyli się ustalić ich słabość, nadszedł czas, aby zbadać dalekie krainy i mroczne lochy. To właśnie tam żyją najbardziej podstępne, okrutne, ale bardzo sprytne stworzenia. Nie zaprzeczajcie im, sprytowi, logice i umiejętności, ale uważaj, aby nie zostać uwięzionym. Przy podobnej misji lepiej zbierać 5-10 osób, a następnie łatwiej wygrać. W nagrodę zdobędziesz doświadczenie, sławę i przydatne sprzęty. Aby zapewnić bardziej genialny triumf, organizuj marsz od 20 osób, a do wymienionych nagród, aby dołączyć do tytułu prawdziwego bohatera.

Kontynuując granie w Objawieniu, warto pomyśleć o wielkiej kampanii, w której celem będzie zajęcie nowych terytoriów i zamków. W tak wspaniałej misji może wziąć udział maksymalnie 8000 osób, w których wszyscy otrzymają swój udział w nagrodzie za pomyślne zakończenie sprawy. Ponieważ bitwa może odbywać się w powietrzu, pod wodą lub na ziemi, taka masywna masakra wygląda bardzo imponująco.

Pozvozhnosti w programie Revelation Online pozwala wybrać własną taktykę: stać się agresorem lub obrońcą, życiem lub niewolnikiem. Jeśli jesteś pewny własnych umiejętności, pokaż to na arenie, spierając się z innymi uczestnikami. Dołącz do gildii, aby walczyć i spoczywać razem w wspólnym domu. Tutaj można nawet zbudować romantyczny związek, a potem w jednej chwili są rozdarte.

W grze przewidziano kilka rodzajów zarządzania:

 • Kliknij, aby poruszać się po myszach nawigacja
 • C, przechwytując cele za pomocą klawiszy
 • Targetowy system do przechwytywania celów.
 

Zagraj także