Objawienie

Alternatywne nazwy: Objawienie online

Game Revelation Online w stylu fantasy.

Chińska firma deweloperska NetEase w 2015 roku wypuściła na rynek nowy produkt do gier. Rok później gra Revelation stała się dostępna dla naszego kontyngentu graczy, nieobojętna na magiczne historie Wschodu, PvE / PvP i magicznych bitew. Do jego zalet należy piękno krajobrazów i świat bez szwu, które trzeba pokonać na wiele sposobów:

 • W indywidualnym pet
 • Po wydrukowano
 • In flight
 • Korzystanie z systemu teleportacji

Aby oczarować doświadczonych publicznych graczy, ponad 400 programistów pracowało nad ich pomysłem. Każdy zakątek świata został dokładnie przemyślany we wszystkich szczegółach, a podczas testów uczestnicy mogli się przekonać. Teraz możesz zagrać w Objawienie, przewidując jego kolosalne możliwości.

Immersja w rzeczywistości wirtualnej. Gdy znajdziesz się we wspaniałej zabawce, możesz podziwiać fantastyczne krajobrazy rozległego świata. W niezmierzonej przestrzeni spotkasz przyjaciół i wrogów, będziesz musiał powstrzymać szerzenie się ciemności, zniszczyć dzikich bossów, dołączyć do gildii i wziąć szturmem stary zamek. Aby rozpocząć, musisz pobrać Revelation, a następnie określić dla siebie klasę bohatera i jego obraz:

 • Capper
 • Small
 • Rysoon
 • Mag
 • Winter
 • Druide

As już wspomniano, istnieje kilka sposobów, aby przenieść, ale popularność możliwość latania. Na pewnym etapie pojawiają się skrzydła, a przy ich pomocy łatwiej jest badać teren. W niektórych obszarach znajdziesz się w prawdziwym labiryncie wysokich budynków, gór i gęstego lasu, siedziby magicznych bestii. Po opanowaniu zasady pilotowania, umiejętność ta może być używana również podczas walki.

Na polu bitwy.

Po zdefiniowaniu klasyfikacji postaci otrzymasz ją wraz z pewnym zestawem cech, które poprawisz. Twoje talenty będą potrzebne do dalszych bitew, bez względu na to, gdzie pójdą na Arenie lub w legowisku niesamowitych stworzeń. Na początku lepiej zdobyć doświadczenie i wyostrzyć talenty zwykłych małych potworów. Nauczywszy się określać swoje słabości, nadszedł czas, aby przejść do dalszych odległych krain i ponurych lochów. To tam mieszkają najbardziej podstępne, okrutne, ale całkiem sprytne istoty. Nie zaprzeczaj im i sprytem, ​​logiką i umiejętnościami, ale uważaj, aby nie wpaść w pułapkę. Do podobnej misji lepiej jest zebrać po 5-10 osób, a potem łatwiej wygrać. W nagrodę zdobędziesz doświadczenie, sławę i użyteczny sprzęt. Aby zapewnić bardziej błyskotliwy triumf, zorganizuj marsz z 20 osób, a do wspomnianych nagród dołącz do tytułu prawdziwego bohatera.

Kontynuując w Objawieniu, aby zagrać, czas pomyśleć o wspaniałej kampanii, w której celem będzie zajęcie nowych terytoriów i zamków. W tak imponującej misji może uczestniczyć do 8000 osób, gdzie każdy otrzyma swoją część nagrody za pomyślne zakończenie sprawy. Ponieważ bitwa może odbywać się w powietrzu, pod wodą lub na ziemi, taka masakra wygląda bardzo imponująco.

Pozvozhnosti w Revelation Online pozwala ci wybrać własną taktykę: stać się agresorem lub obrońcą, prowadzącym życie lub niewolnikiem. Jeśli jesteś pewny własnych umiejętności, pokaż go na Arenie, rzucając wyzwanie pozostałym uczestnikom. Dołącz do gildii, aby walczyć i odpoczywać razem we wspólnym domu. Tutaj możesz nawet zbudować romantyczny związek, a za chwilę są rozdarte.

Gra oferuje kilka rodzajów zarządzania:

 • Kliknij, aby przenieść nawigację za pomocą myszy
 • C przez przechwytywanie celów za pomocą keys
 • System
 • Target do przechwytywania celów.
 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi