Wzrost cywilizacji

Alternatywne nazwy:

Rise of Civilizations - strategia militarna od mrocznych czasów po erę feudalną. Musisz przejść przez rozwój miasta od małej osady do stolicy potężnego państwa! Gra ze studia Lilith Games jest wciąż w fazie beta, ale nie ma to żadnego wpływu na rozgrywkę. Wręcz przeciwnie, twórcy gier reagują na wszelkie sugestie graczy, aby poprawić rozgrywkę, a to już jest oczywisty wskaźnik jakości!

Rise of Civilizations pobierz pierwszy etap, który zanurzy cię w świat średniowiecza, zamków i bitew! Plik instalacyjny gry jest dość mały, tylko 42 MB. Na pierwszym wejściu będziesz musiał zainstalować dodatkową zawartość (to jest wciąż około 100 mb), co jest całkiem do przyjęcia dla takiej grafiki. Przy pierwszym uruchomieniu zostaniesz automatycznie wysłany na najnowszy serwer, który pozwoli na wygodne rozpoczęcie gry, a następnie - ścigał się!

Game Rise of Civilizations - jest to przede wszystkim strategia militarna, więc rolnicy nie pasują tutaj i dla lepszych rezultatów gra wymaga czasu. Ogólnie, jak wszystko w naszym życiu. Tak, już grałeś w podobny sposób i tak, już to gdzieś widziałeś. Wszystko, co możesz kupić, możesz dostać, więc jeśli nie lubisz wydawać pieniędzy na gry, jest to Twoja opcja.

 • Niemcy - atak kawalerii wzrasta o 5%, prędkość oddziałów treningowych wzrasta o 5%, ożywienie punktów akcji wzrasta o 5%, unikalna jednostka Krzyżaka.
 • Britany - atak strzelców wzrósł o 5%, prędkość zbierania drewna wzrosła o 10%, pojemność garnizonu sojuszu wzrosła o 5%, unikalną jednostką jest łucznik z długim łukiem.
 • Francja - zdrowie żołnierzy zwiększa się o 2%, wskaźnik zbierania kamieni zwiększa się o 10%, szybkość leczenia w szpitalu wzrasta o 10%, unikalną jednostką jest Miotacz siekier.
 • Hiszpania - ochrona kawalerii wzrasta o 5%, prędkość zbierania złota wzrasta o 10%, pojemność żołnierzy wzrasta o 10%, unikalna jednostka konkwistadora.
 • Japan - atak żołnierzy zwiększa się o 2%, prędkość rozpoznania na marszu wzrasta o 30%, zdolność szkolenia żołnierzy wzrasta o 5%, unikalna jednostka samurajów.
 • Korea - ochrona strzelców zwiększa się o 5%, pojemność szpitala zwiększa się o 10%, szybkość badań jest zwiększona o 2%, unikalna jednostka Hvaran.
 • Ponadto każda z tych ras ma unikalnych bohaterów, którzy będą dowodzić twoimi oddziałami i walczyć o ciebie.

  Games Świt cywilizacji jest żywym przykładem tego, jak tworzyć strategie. Zespół aktywnych programistów tworzy projekt, zarówno dla siebie, a nie dla zysku.

   

  Zagraj także