Wzrost cywilizacji

Alternatywne nazwy: Dawn of Civilizations
Musisz przejść drogę rozwoju miasta od małej osady aż do stolicy potężnego państwa! Gra ze studia Lilith Games jest nadal w fazie testów beta, ale nie ma to wpływu na rozgrywkę. Wręcz przeciwnie, twórcy gier reagują na wszelkie sugestie graczy, aby poprawić rozgrywkę, a to już jest wyraźny wskaźnik jakości!

Rise of Civilizations (Dawn of Civilizations) pobierz pierwszy etap, który zanurzy cię w świecie średniowiecza, zamków i bitew! Plik instalacyjny gry jest raczej mały, tylko 42 MB. Przy pierwszym uruchomieniu zostaniesz automatycznie wysłany na najnowszy serwer, który pozwoli Ci wygodnie rozpocząć grę, a potem to się zaczęło! Ogólnie, jak wszystko inne w naszym życiu. Tak, grałeś już tak i tak, już gdzieś to widziałaś. Wyraźna równowaga między zakupionymi przedmiotami a wydobywającymi. Wszystko, co możesz kupić, możesz dostać, więc jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na gry, jest to Twoja opcja.

Co musisz zrobić w grze:

  Budowa
 • - ratusz, mury i wieże, koszary, koszary, stajnie, szpitale, gospodarstwa rolne, kamieniołomy, kopalnie złota i wiele więcej;
 • wynajem - łucznicy, kawaleria, katapulty, piechota (wojska poprawiają się z każdym nowym stuleciem w rozwoju bandy); Badanie
 • - gigantyczna gałąź rozwoju nauki, zarówno indywidualna, jak i klanowa (badamy siebie i zespół);
 • get - drewno, żywność, złoto, kamień i rubiny; możesz kopać w zamku, a możesz na zewnątrz,
 • Combat - za terytorium, za zasoby, za święte miejsca, za przepustki na inne ziemie, za zapomnianą świątynię i oczywiście za sojusz; Plan
 • - zbliżające się bitwy i zdobywanie wrogich terytoriów, budowanie flag sojuszniczych, uczenie się technologii i budowanie zamku.
 • Britania - atak strzelców zostaje zwiększony o 5%, tempo zbierania drewna zwiększa się o 10%, pojemność garnizonu sojuszu wzrasta o 5%, unikalna jednostka łucznicza z długim łukiem.
 • France - zwiększa się liczba żołnierzy o 2%, prędkość zbierania kamieni wzrasta o 10%, szybkość leczenia szpitalnego wzrasta o 10%, unikalna jednostka miotacza.
 • Hiszpania - obrona kawalerii wzrasta o 5%, prędkość zbierania złota wzrasta o 10%, zwiększa się liczba żołnierzy o 10%, wyjątkowa jednostka Conquistador.
 • China - ochrona żołnierzy wzrosła o 2%, produkcja zasobów wzrosła o 10%, prędkość budowy wzrosła o 2%, unikalna jednostka Cho-to-well. Bohaterowie mogą być pompowani, mogą ulepszać umiejętności i talenty, z pewnego poziomu armia może obejmować kilku generałów, co znacznie poprawia siłę militarną armii. Tak, wiele pochodzi z innych podobnych gier, ale tylko najlepsze są brane pod uwagę, a wszystko inne jest ulepszane i ulepszane. Zespół aktywnych programistów tworzy projekt, zarówno dla siebie, jak i nie z korzyścią dla dobra.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi