Risen 3: Władcy Tytanów

Alternatywne nazwy: Reisen 3

takich projektów nie może pozostać niezauważonych. Atakujący i ciekawi hakerzy pod każdym względem próbują odtajnić przynajmniej niektóre niuanse. Risen 3 to gra, która nie pozostawiła świata gry sama na minutę. Jest całkiem logiczne, że gdy gracze dowiedzieli się o rozpoczęciu pracy nad projektem, rozpoczęły się ataki na serwery Pirahna Bytes. Kolejna próba znalezienia przynajmniej kilku interesujących informacji zakończyła się sukcesem. Po wycieku programiści nie mieli innego wyboru, jak osobiście powiedzieć, jakiego rodzaju projekt przygotowują i na jakie innowacje gracze musieli się przygotować.

W trakcie oficjalnego komunikatu prasowego gry Risen 3 na komputerze, twórcy projektu powiedzieli, że po ukończeniu wszystkich prac i oficjalnych etapów testowania, gracze będą musieli poradzić sobie ze światem pracy ręcznej. Wszystkie czynności wykonywane przez gracza będą miały własne, unikalne konsekwencje, więc będziesz musiał grać z koncentracją i bardzo ostrożnie. W stworzonym wirtualnym świecie gracz będzie mógł w każdej chwili przeszukiwać każdy centymetr. Będzie to świetny projekt, wykonany zgodnie z zasadami gry RPG.

Oficjalne wydanie projektu zaplanowano na sierpień 2014 r., Więc fani gatunku będą mieli czas na przygotowanie. Aby rozwinąć umiejętności gry, możesz nawet spróbować przejść przez poprzednie dwie części, na pewno masz w nich coś do zapamiętania. Taka rozgrzewka pomoże w przyszłości, gdy tylko pojawi się możliwość pobrania Risen 3, aby pokazać jak najlepiej.

Przygotuj się, aby zapewnić, że główna uwaga w grze zostanie zwrócona specjalnie na badanie terytorium. Jeśli wierzysz deweloperom, to Risen 3 będzie mógł grać wszyscy właściciele komputerów osobistych oraz konsole Xbox i PlayStation. Najprawdopodobniej możesz uzyskać dostęp do dystrybucji gry z dobrze znanego portalu do pobierania plików Steam.

Rozwój w Risen 3 wideo jest przeprowadzany na najlepszym silniku graficznym. Jesteśmy więc pewni, że na to spojrzy. Pomimo tego, że od czasu do czasu gracze wciąż muszą radzić sobie z ekranami ładowania, ich wygląd podczas procesu gry jest ograniczony do minimum. Wszystkie główne wydarzenia gry odbywają się w Europie, w czasach średniowiecza. Podczas podróży odwiedzicie także kraje śródziemnomorskie i tropikalne. Nie można kontynuować przeglądu Risen 3, przypominając, że wszystkie główne lokalizacje są rejestrowane ręcznie, więc oczywiście będą wyglądać świetnie! Twórcy twierdzą, że ten projekt realizuje największy świat, z którym studio kiedykolwiek miało do czynienia.

Jako bohater wystąpi zupełnie nowa postać nieznana graczom. W historii na samym początku gry mistrz cieni pochłania duszę bohatera. Głównym zadaniem gracza, wykorzystującego najróżniejsze rodzaje broni w Risen 3, jest pomóc głównemu bohaterowi znaleźć się po ciemnej lub jasnej stronie. Twoje podróże będą pełne ryzyka i tajemnicy, a po drodze spotkasz wiele nieziemskich stworzeń i znajomych twarzy!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi