Rise of Heroes

Alternatywne nazwy: Rise of Heroes

Rise of Heroes gra online - darmowa przeglądarka oparta strategia gatunek modelu fiction free to play. Ten niezwykły świat , które splatają orientalnej kultury i technologii stimpankovskie. Jest takie miejsce, jak odkryć naukowych i magii. To oryginalne połączenie jest punktem kulminacyjnym projektu Gd-team. Programiści stworzyli bezprecedensową urody wirtualny wszechświat, gdzie historia nie rozwijać klasyczny scenariusz, ale w zupełnie inny sposób. Jeśli jesteś ciekaw, aby zobaczyć, co się stało z tym, że wydarzenia w starożytnym Bliskim Wschodzie zagrał w inny sposób, zapraszamy do przyłączenia się do mieszkańców Nowego Świata. Zaczął grać w Rise of Heroes, można przyczynić się do rozwoju i dobrobytu własnego państwa na przykład, aby obejrzeć wszystkie zmiany, które pojawiają się w czasie.

Dołącz do gry w Rise of Heroes otwiera drzwi do życia najbardziej niezapomnianych przygód. Aby być w stanie powiązać konto na jednym z portali społecznościowych są Państwo zainteresowani, należy odwiedzić oficjalną stronę gry, adres e-mail, aby poinformować i czekać liter hasła. To cały Bunt Bohaterowie profilu! Jesteś teraz pełnoprawnym użytkownikiem, który zawsze i wszędzie jest również zdawać sobie sprawę z powodu obowiązujących biuletynów. Co do wymagań systemowych gry, to nie stają się bariery między tobą i tak wciągająca zabawa. Ponieważ gra jest zaprojektowana, aby przyciągnąć ludzi, a nie ich odpychać. Dlatego wymagania systemowe nie są zbyt wysokie. Najważniejsze jest to, że komputer jest podłączony do Internetu i miał normalną przeglądarkę.

Zobaczmy, co zrobić, aby rozszerzyć początkowo niepozorny własności i zamieniła się w potężną moc. Tak, gra Rise of Heroes wymaga następujących czynności:

- Zajęcie miasta i zagranicznych;

- Opierając się na własnej działce;

- Poprawa technologii przemysłowej;

- Wybór bohaterów (gubernator i asystenci);

- Dbanie służby w armii;

- Akumulacji bogactwa.

W grze fabuła jest oparta na PVR-walk, więc masz dużo walki. Potencjalni rywale są inni gracze. Ale wśród nich można także znaleźć dobrych sojuszników. Walczą o terytorium, należy pamiętać, że każde zwycięstwo jest plus dla stanu osobistego. Wszakże każdy kwadrat ziemi niewoli, nie jest po prostu rozszerzenie granic, ale również znaczne korzyści. Istnieją również starć z NPC. Czasami mogą one spowodować wielkie szkody. Musisz nauczyć się radzić sobie z tych znaków.

Należy pamiętać, że wiele z Rise of Heroes w Internecie zależy od bohaterów, które są zatrudniających usługę. Z ich pomocą można zbadać globalnej mapie świata, by znaleźć skarby, jak również do grup żołnierzy na znienawidzonych wrogów. Gra posiada wiele klas i specjalności bohaterów. Każdy ma swoje własne cechy, zdolności, a więc funkcji. Postaraj się, aby upewnić się, że podawane bohaterów różnych kategorii - tak można zapewnić sukces wszelkich planowanych operacji!

Rise of Heroes zagrasz używając sklep w grze. W jego rodzaju asortymentu rzeczy. Zwiększa to do produkcji, i postępy naukowe dotyczące rozwoju stanu i wyposażenia dla bohaterów, i tak itd. Co do broni dostępnych, dzieli się na takie gatunki jak zwykle lepsze i legendarne. Arsenal składa zbroje, tarcze, bransolet, miecze, topory i inne dobroci.

Zagraj w grę Rise z Bohaterowie - oznacza stopniowo używać perspektyw związanych z projektem. Dłużej gra, tym szerszy zakres swoich możliwości. Na pewno będziesz w stanie stworzyć wielkie imperium, które uwielbiony jego moc! Załóżmy, że nie przestraszyć małe trudności, będziesz w stanie poradzić sobie z wszelkimi problemami. Najważniejsze - aby trochę wysiłku! Powodzenia! Niech zawarte wszystko zaplanowane!

 

Zagraj także