The Saboteur

Alternatywne nazwy: The Saboteur

Gry Saboteur - gra komputerowa, która reprezentuje całą mieszankę różnych gatunków muzycznych, jak łączyć elementy i autosimulator i elementy strzelanki oraz gatunku akcji, w połączeniu z przygodą. Gra stworzona i wydana w 2009 roku, z Pandemic Studios i Electronic Arts.

Gra odbywa się we Francji, w którym w czasie II wojny światowej hitlerowskie Niemcy okupowanych. W tej sytuacji, irlandzki kierowca wyścigowy i mechanik Devlin postanawia wziąć udział w walce z faszyzmem i otrzymuje zgodę od francuskich bojowników ruchu oporu, a także z wywiadu brytyjskiego.

Gameplay gra ma poważny gracz i swoboda działania jest bardzo podobna do słynnej gry GTA. Gra Saboter otrzymał od oryginalnych twórców niekonwencjonalny projekt wizualny. Tak więc cały świat gry, który jest zajęty przez Niemców, pojawi się na ekranie w odcieniach szarości, a do tego stopnia, że, jak główny bohater w grze przechodzi, wykonywania różnych zadań w różnych dziedzinach - na całym świecie gry jest malowane wszystkich kolorach. Bardzo ważne, że tryb dla odgrywają Saboteur może skutecznie - to tryb stealth. Po tym wszystkim, bez głównego bohatera nie jest przebrany w nazistowskim mundurze, nie zamaskowane, nie ukrywa, że ​​jest to niemożliwe do wykonania swoich zadań. Sabotażysta gra pozwala swoim użytkownikom na wykonywanie zadań w rzeczywistych obszarach gier w Paryżu i na przedmieściach - w pobliżu Wieży Eiffla, Łuk Triumfalny, Sacre Coeur, kościół Madeleine, i tak § I wydarzenia rozłożeniu w Saarbrücken i Le Havre.

W tym przypadku, jeśli zdecydujesz się na pobranie The Saboteur, zaczynasz grę, dowiesz się, że nie jest to historia i boczne misje. Będą oni musieli przejść graczom, ale można wybrać swoje własne cele i w wolnej gry. Takie cele są wieże strażnicze, postów z pojazdów opancerzonych, artylerii przeciwlotniczej, stacji benzynowych, generałów, i tak itd. Jeśli główny bohater wciąż zauważyć - nie będzie również uwzględniony niepokój. Gra posiada pięć różnych poziomów alarmowych. Na przykład, na pierwszym poziomie lęku pojawiają Samochody-patrole, a piąty poziom lęku zakłada połączenie szukać zawodników, którzy prześladowali łuskane bohatera w locie niski poziom.

Jeśli pytasz wideo www Saboteur, będziesz wiedzieć, że gra składa się z następujących przeciwników: żołnierze SS, żołnierze Wehrmachtu żołnierzy Navy żołnierzy firmy gestapo Terror i tak

Gra podzielona jest na niektórych zajęciach z bronią. Tu i pistoletów i karabinów maszynowych i granatników i strzelby, a więc itd. Gracze mogą jednocześnie wyposażyć dwie żadnych rodzajów broni palnej. Oprócz broni konwencjonalnej obecny w komputerze Saboteur, co stanowiło nie mniej niż czterdzieści gatunków zostały podzielone na cztery główne grupy. Jeśli chcesz dostać Half-Track, lub każdy pojazd pancerny, a potem trzeba jechać samemu do garażu. Potem przeniesie Cię do dyspozycji. Saboteur jest w zbiornikach. Na przykład, zbiornik w rzucie. Zrobił przeciwnik będzie bardzo wysoka. W Saboteur ma wiele pozytywnych i negatywnych bohaterów. Z nich będzie w stanie sprostać tak szybko, jak zainstalować grę na komputerze i nurkowania w tym niebezpiecznym świecie gry.

Spróbuj! Uważamy, że nie będziesz żałować czasu spędzonego gra. Powodzenia!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi