Poświęcony

Alternatywne nazwy: Poświęcony

Sacred - komputer gra fantasy role-playing w gatunku RPG. Producent niemiecka firma z Ascaron, powołany do życia serię gier sacrum, przetłumaczone Książę Ciemności. Gra jest ciekawa i ekscytująca. Nie masz duże obciążenie lub zbudować cały łańcuch w strategicznych bitew. Jest bezpieczny w podróży i kompletnych poszukiwań.

Jak skończysz czytać tę recenzję gry, radzimy, aby zobaczyć święte filmy i screeny. A następnie można pobrać grę świętego miejsca.

Sacred Gra daje możliwość poznawania świata fikcji ci. Zagrasz na kontynencie, Ankara, we wszechświecie sacrum.

Następna masz wybór na charakter proponowanych opcji:

• Gladiator;

• Mag bitewny;

• Elf lasu;

• Mroczny Elf;

• Serefima;

• Vampiressa.

Gladiator - najlepiej w walkach wręcz. Radzi sobie z wszelkiego rodzaju broni.

Bitwa Mage - główną bronią magii, ale także dobra znajomość miecze, różdżki, kije itp. itd. Doradzić początkującym nie wybrać go. Posiada broń, że używa tylko.

Las Elfów - dobre dla początkujących. To jest tylko przedstawiciel walki na długich dystansach. Użyj magiczne elfy i tylko najlepsze bliska strzelanie z łuku i kuszy.

Rycerz - wręcz wojownikiem. Wykorzystuje moc mrocznych elfów i trucizny. Bardzo ciekawy i mocny charakter. Ma broń tylko na własny użytek.

Serefima - dziedzica mistycznego anioła. Używa magii i niebiański dobrze znają miecze, strzelanie z łuku.

Vampiressa - dwa w jednym. W świetle dziennym - potężny wojownik, aw nocy - silny wampir. Zabawny charakter.

Kto w grze Sacred Zagrasz to tylko twój wybór. Z biegiem czasu, każda postać może spróbować.

Gra Książę Ciemności zapewnia początku pewne umiejętności swoje postacie. W trakcie gry, podnosząc poziom, można uaktualnić umiejętności. Także na poziomie wydajności charakter wpływa na zestaw wartości standardowych cech. Takich jak siła, wytrzymałość, zwinność, regeneracji fizycznej, regeneracji psychicznej i charyzmą.

Sacred pc Gra jest podzielona na poziomy trudności, które mają nazwy metali szlachetnych: brąz, srebro, złoto, platyna i niobu. I mapa Ankara kontynentu dzieli się na części - regionów. Więc są prezentowane z dużą przestrzeń dla swojego tak zwanego chodzenia.

Gra nazywa Sacred Książę Ciemności nie jest na próżno. Okazuje się, że gra ma prehistorię. I jak zawsze, tu bohaterowie z złych intencji, a następnie przełożenie ich intencje. Ponieść karę za to. Na wygnaniu, zyskuje siłę ponownie i idzie w świat do rozliczenia zła. Mówimy o shaddara.

Twoja postać musi dołożyć wszelkich starań w wykonywaniu zadań.

Przekonany, że gra Sacred już zaintrygowany. Nie ma nic bardziej zabawne niż wędrówki przestrzenie kolorowy świat. Po harmonogramu tutaj dobrej jakości, wszystkie karty pracował. I muzyka jest dobrze dobrane, nie tylko nie odwracać uwagi od samej gry.

Może przystąpić. Udane grasz!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi