Sacred 2

Alternatywne nazwy: Sacred 2

Sacred 2 - komputerowa gra fabularna z gatunku fantasy RPG. Producent niemiecka firma zdecydowała się kontynuować pierwszą grę Sacred. Z wprowadził zaawansowane innowacje gra ma nową historię, nowe rozgrywki. I wszystko jest przedstawione na przyzwoitym poziomie. Tłumaczone gry Sacred 2: Fallen Angel. Być może oznacza to, że mieszkańcy Ankarze w oczekiwaniu na bohatera, który uratuje ich przed początkiem chaosu.

To gra Sacred 2 jest w twojej twarzy nowych fanów wystarczy pobrać grę Sacred 2. Aby to zrobić, musisz JavaScript na programach komputerowych do pobierania gier.

Będziesz wędrować kontynent zwany Ankara we wszechświecie sacrum. Na samym początku gry Fallen Angel Sacred 2 możesz wybrać klasę, do której przylega albo charakter proponowany wyjątkiem serafinów, zupełnie inny od pierwszej wersji gry: Seraphim, Wysoki Elf, Driada, Strażnik Świątyni, Wojownik Cienia, Inkwizytor i Dragomag. Ale poza tym bardzo ważne jest, zanim wybierzesz ścieżkę, na której postać idzie: Droga Światła lub Ciemności. Dokładniej jest to konieczne, aby wybrać bóstwo: Lumen (Bóg Światła) Forens (bogini mądrości i filozofii), Cybele (Bogini Natury), Testa (Bóg nauki), Kuan (God of War) i Kerr (Goddess of Evil). Jeśli wybierzesz serafinów, będzie dostępna tylko ścieżka Światła - Lumen Forex i Kybele i Inkwizytora - Darkness - Coeur Kuan i Testa. W związku z powyższym, przy wyborze ścieżki ciemności, nie masz wyboru w Lumen bóstwa, a jeśli ścieżka Światła, a następnie Kerala.

I wtedy można zacząć grać w gry Sacred 2.

Wydarzenia w grze poprzedza wydarzenia z pierwszej części gry. Razy tutaj starożytni gdy dzieciństwie mistyczne moce i podczas wydarzenia doprowadziły do ​​podziału na dobre i złe. A najgorsze może prowadzić do chaosu. Ale nie wolno do tego dopuścić, lub odwrotnie, aby przyspieszyć ten proces.

Oczywiście, gra w karty jest podzielony na bardzo różnych regionach:

• Tilizy;

• Artamark;

• Nie - Plath;

• Wyspa Serafin i długie podwodne smoki w jaskini;

• Hiss Ta.

Tilizy - elfy region. Najbardziej niebezpieczną częścią Ankary. Klimat jest umiarkowany.

Artamark - ludzie wsi. Podzielone na księstw rządzonych przez różnych książąt. Klimat jest suchy.

Nie - Plat - terytorium orków. Dzieli się na walczących miasta. Step klimat.

Seraphim wyspy i długie podwodne smoki w jaskini - własność Serafin. Jeden duży stan niepodzielne. Tylko tutaj T - energia pod kontrolą.

Hiss Ta - jaszczurki terytorium smoki zwolenników. Wioski zalane wodą. Jest podzielony na miasta.

Generalnie, głównym zadaniem jest wykonać swoją pracę, poprawić swoje umiejętności, poznaj terytorium i decydować o losie całego Ankarze.

Gry Sacred 2 jest przedstawiony w grafice wysokiej jakości, dobrej animacji. Choć niektóre elementy mogą nie być wystarczająco szczegółowe.

W ogóle, można jeszcze zobaczyć Sacred 2 wideo i screeny. I przejść do witryny, aby grać w Sacred 2 Fallen Angel pobrania. I denerwować się o fantastyczny pobyt. Zgodnie z oczekiwaniami gra online, możesz zaprosić znajomych. Grasz dobrze!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi