Salem

Alternatywne nazwy: Salem, Salem

Salem on-line - darmowe gry multiplayer z elementami klienta strategii opracowanej przez rodzaj piaskownicy. Szwedzki projekt studyjny stworzony Seatribe i jest wydawcą Paradox Interactive. W świecie gry wyraźnie poczuł nacisk na historię. Akcja rozwija się w 17 wieku. Sprawdź to był New England koloniści z Anglii. Użytkownicy będą działać jako jeden je. Każdy osadnik ma kupić dom, zbudować własne terytorium, aby zadbać o wydobycie zasobów, w celu ustalenia relacji z innymi gracze uczą się niszczyć różne stwory, które się pod nogami, i próbuje cię skrzywdzić, i upewnić się, że odżywianie i odpoczynek są terminowo . Bez specjalnych potrzebach nie powinno zaatakować swoich sąsiadów, ponieważ mogą one być silniejsze od ciebie, i dać wam życie dwa razy nikt nie będzie. Po wyprzedzony przez śmierć, to jest koniec. Jeśli następnie chce nadal grać w Salem, będzie musiał zaczynać od początku z nowym bohaterem. Więc być umiarkowanie skromny, umiarkowanie przygód, umiarkowanie ambitny - i że będzie tworzyć lepszą przyszłość!

Aby powrócić do świata fantazji, należy pobrać i zainstalować Salem klienta gry na PC. Ale zanim weźmiemy się to, czego potrzebujesz, aby utworzyć konto. Salem zarejestrować - to wypełnienie specjalnego formularza z tych pól: Nazwa użytkownika i hasło (w następnej kolejce ponownie), adres e-mail. Podsumowując, należy zaznaczyć, niż i potwierdzić akceptację Umowy z użytkownikiem i pragną uzyskać przydatne informacje. Co do wymagań systemowych, są bardzo rozsądne i nie będzie przeszkodą. Prawie każdy może cieszyć się gry, za pomocą komputera co najmniej średniej konfiguracji.

Od czego zacząć grę w Salem? Przede wszystkim trzeba w swoim własnym domu. Mieć swój dom, trzeba najpierw wykonać umowę na ziemi. Po tym, warto pomyśleć o zasoby, a dodatkowo w odpowiednie narzędzia. Ta ostatnia może być zakupione lub wykonane. Oczywiście, to wszystko zajmuje trochę czasu, więc nie sądzę, że będzie wszystko w porządku. Aby to zrobić, ciężko pracować przez wiele dni. Ale miło jest zbierać owoce swojej pracy! Dom - miejsce, gdzie można odpocząć i zrelaksować się po długiej podróży przez ogromne miejsc do gier. Nawiasem mówiąc, wszystko, co jest poza swoimi mienia lub mienia, które inni użytkownicy lub neutralny miasta Boston, lub po prostu nieużytki, gdzie roi się od wszelkiego rodzaju dzikich zwierząt. Trzeba być stale na baczności, jeśli życie naprawdę drogie.

Wspomniany obszar bezpieczny nazwie Boston masz możliwość komunikowania się i handel z innymi graczami. W zasadzie, jest to platforma stworzona dla stosunków społecznych. Ale kiedy postanowili wędrować poprzez inne miejsce, można się spodziewać czegoś - przed atakiem agresywnych bestii do ataku na graczy. Co do starć między graczami, tutaj są pewne zasady. Tak więc gracz, który ciągle robi takie wybryki prędzej czy później zostanie ukarany. W tym przypadku, to położyć czarny znak, a następnie, gdy sytuacja będzie się, gdy społeczeństwo będzie spotkać i pomścić złoczyńcę. Jest to kolejny punkt, że powinieneś wiedzieć - korzystanie z magii. Magia - dobra rzecz, ale tylko w granicach rozsądku. Jeśli zbyt ponieść, że może shlopotat bardzo czarny znak i stać się przedmiotem polowania fanów zły sprawiedliwości.

Generalnie, w swej istocie Salem gry - ciągły rozwój. W zasadzie to, co się dzieje, jest całkiem realne i naturalne. Budować, wyprodukowany dla tego materiału, a następnie starać się poprawić i rozwinąć siedlisko gromadzić wprowadzić przydatnych zasobów w stosunkach handlowych z zamiarem zawarcia lukratywnych ofert i czuć się w końcu, że osiedlili się tu komfortowo i bezpiecznie. Więc idź do celu nawet małe kroki, gdy rozpaczliwie chronić swój dobytek w przypadku zajdzie taka potrzeba. Wszystko, co zostanie zaangażowana, ekscytujące i przyjemne, tak ta gra to świetny sposób, by uciec. Po prostu spróbuj - nie chce się wyłączyć!

 

Zagraj także