Starcraft 2 Legacy of the Void

Alternatywne nazwy: Starcraft 2 Legacy of the Void, Starcraft 2 Legacy of Nether

Gra StarCraft 2 Legacy of the Void: strategia wydawania.

2015 rok produktywny dla gier dla wielu graczy. Dołączył do nich i gry StarCraft 2 Legacy of the Void od dewelopera Blizzard Entertainment, wydanej 10 listopada i stając się ostatnią serią trylogii.

V StarCraft 2 Legacy of the Void może być pobrany i zainstalowany przez klienta, aby rozpocząć strategiczną kampanię. Prowadząc obcą armię protossonów, oprzesz się śmiertelnym zergom i terranom. Pierwsze pięć misji odbędzie się w kampaniach dla pojedynczego gracza, co pozwoli Ci w końcu przyzwyczaić się do fabuły. Walcz w otoczeniu przyjaciół, zaangażuj się w globalną bitwę w sieci, wybierając jedną z kart.

W fabule rozgrywają się akcje wokół planety Ayur i hierarcha Artanisa, którego reprezentujesz. Zerg zaatakował swoją planetę podstępnie. Stało się to wiele lat temu, a mieszkańcy proti z Aiur przestali być jednym narodem. Aby zjednoczyć ich i zniszczyć wroga, Artanis zakłada flotyllę Złotej Armady. Musi także pomóc Kerrigan Sarah w usunięciu Upadłego Amuna Zel-Naga, w którego intencji zorganizować imponujący koniec świata.

Dla perfekcji armii i statku, Artanis okresowo powraca do flagowego "Włóczni Aduna". Komunikuje się także z bohaterami, uzyskując porady od nich i od jednostek, których uczy się o nowych możliwościach walki.

Celem kampanii rozwojowej było zjednoczenie rozproszonych plemion w silną armię, zdolną ożywić wielkość Protossów i zniszczyć Amona. Ale po pierwsze, graczom oferowane są trzy misje "Premonition of Darkness" z wiodącym bohaterem Zeratulem i fabuła, która opowiada o znalezionym schronieniu Tal Darim, ożywieniu Amona i tajemnicy proroctwa, które ujawnił.

S bohaterów jeden na jednego.

Pore pobierz StarCraft 2 Legacy of the Void i dołącz do graczy, eksplorując przestrzenie wszechświata. Podczas gry sieciowej będziesz miał możliwość codziennego przekazywania turniejów w trybie automatycznym. To wymaga twierdzenia, że ​​chcesz walczyć z najsilniejszym w świecie StarCrafta na arenie, a następnie pokazać przeciwnikowi twoją siłę.

Nie każdy marzy o byciu samotnym kosmicznym wilkiem. Razem możesz robić takie rzeczy! W trybie Archont pod ogólnym kierownictwem pojawia się baza, która musi być chroniona, oraz dwóch przeciwników. Dziel się doświadczeniami i pomóż partnerowi w słowach i czynach w pomyślnym wykonaniu zadania.

Wybierając tryb wspólnego wykonywania zadań staniesz się dowódcą drużyny od pary graczy. Będzie wielu wrogów, ale pomoże ci Sarah Kerrigan, Jim Raynor i hierarcha Artanis. Im wyższy poziom doświadczenia na koncie, tym więcej umiejętności i rodzajów oddziałów będzie dostępnych.

W uniwersum StarCrafta spotkasz postacie:

 • Artanis
 • Rohana
 • Vorazun
 • Reynor
 • Kerrigan
 • Karax
 • Zeratul

Parametry instalacji (wymagania systemowe gry)

StarCraft 2 Legacy of the Void na PC z systemem Windows XP / 8 / Vista / 7, dla Mac OS X 10. 7 i więcej. W tej chwili deweloperzy deklarują następujące minimalne wymagania:

 • PC: AMD Athlon 64 X2 lub Intel Pentium D
 • ATI Radeon X800 XT lub NVIDIA GeForce 7600 GT
 • Mac: Intel Core 2 Duo
 • ATI Radeon HD 2600 Pro lub NVIDIA GeForce 9400M
 • PC / Mac: 20 GB przestrzeni
 • OP 1. 5 GB na PC i 2 GB na Mac
 • Rozdzielczość monitora nie mniejsza niż 1024x768

Nie przegap okazji zakupu StarCraft 2 Legacy of the Void w pełnym wydaniu i otrzymaj wspaniałe prezenty: "Wings of Freedom", "Heart of Roy", "Heritage of the Void". Znajdziesz w nich dodatkowe portrety, emblematy, nowe zwierzaki, postacie, zdolności i broń. Pozostaje teraz tylko pokonać wroga na chwałę Protossów.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi