Shadow Company

Alternatywne nazwy: Shadow Company

Gra Shadow Company - darmowy multiplayer first-person shooter tematy wojskowe, wymagające stosowania strategii. Developer - Doobic Game Studios używane nowoczesny Unreal Engine 3. Super realistyczny Format grafiki 3D pozwala zanurzyć się w wir wydarzeń, wchłania się całkowicie w atmosferze wrogości. Możesz znaleźć się w okrutnym świecie, gdzie nie ma absolutnie żadnych zasad wymienionych. Na polach bitew absolutnego chaosu, ponieważ aby zakłócić jak najwięcej uczestników jackpot nie są wybredni w mediach. Jeśli nie lubisz ograniczeń, ograniczonych w prawdziwym życiu, odwiedź Shadow Company online, aby poczuć atmosferę pełną swobodę działania. Weź udział w brutalnych gangów konfrontacje i udowodnić innym, że zasługują, aby być liderem!

Aby grać w gry Shadow Company będzie potrzebny komputer z tej konfiguracji:

- System operacyjny to Microsoft Windows;

- Procesor P4 3. 0Ghz;

- Karta graficzna GeForce 7600,

- RAM 1 GB.

Ponieważ ten typ klienta gry, należy zainstalować go na komputerze. Ale może to tylko po przekazać rejestrację Shadow Company. Możesz utworzyć konto na stronie, lub w jakikolwiek sieci społecznej, który Cię interesuje. Dołącz do gry Shadow Company wymaga wprowadzenia adresu e-mail i hasło. Bez zbędnych problemów, wszystko jest łatwe.

Zagraj w Shadow Company będzie, jednostek jazdy. Do Państwa dyspozycji, można mieć do ośmiu żołnierzy. Nie przejmuj się, że tak długo, jak można kontrolować jedną z nich, a inne mogą być zniszczone. W celu ochrony jednostki w momencie, gdy nie można zwrócić uwagę na nich, jest tryb monitorowania. Przez to mogą się bronić, jeśli jest to konieczne. Należy również zwrócić uwagę na fakt, że jednostki są obdarzone pewnymi cechami. Musisz być pompowana i poprawić parametry ich obwodów w celu umożliwienia im odzwierciedlają silne wrogów ataku.

Po raz pierwszy można natknąć się w niebezpiecznym świecie oddychającego zbrodni powinien dostać się na spotkanie z miejscowym stożka. W ten sposób otrzymasz pierwszą pracę, a ostatecznie jej pierwszy zysk. Bardziej provernetsya krwawe czyny, tym bardziej staje się worek z dolarami. Pieniądze w tym bezkompromisowy świata rozwiązać prawie wszystko. Pieniądze - to nie tylko sposób na zdobywanie wszystkie potrzeby, ale także siłę i moc.

Shadow Company gra online oferuje użytkownikom wiele trybów. Wśród nich na pewno znajdziesz coś, co będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Tryb pierwszy - do 24 graczy w walce. Oznacza to, że powinien znaleźć się wśród 24 najemników i rzucili się na oślep w walce wrzenia. Cechą tego trybu jest możliwość pomóc rannych towarzyszy. Do tego trzeba tylko naciągnąć pyatyunyu. A rywale, którzy już wyczerpane długą bitwę, ale jakieś uszkodzenie, jeśli nie liczyć na litość. Możesz mięczaki bezwzględnie zakończyć bez dokonywania dużo wysiłku w to. Następny tryb - "Dirty Money". Uważany za najbardziej łaskawy reżim. Problem jest oczywisty - torba squeeze dolców. Wygodnie, właściciel cache jest zaznaczone na radarze. Bądź ostrożny, ponieważ w tym trybie, czas jest ograniczony. I inny tryb równie ekscytujące - rozwiązania umiejętności. Istnieje duży potencjał. Na przykład, można strzelać do wroga w momencie, gdy myśli, że przechodzi przez śmigłowiec wsparcia zadzwoń martwy, użyj niewidzialność, a nawet zorganizować zamach dywan.

Warto wspomnieć, że Shadow Company może grać za pomocą formularza pierwszej osoby. Ten przełącznik do snajpera lub przeglądu z lornetki. Doświadczyć pełnego potencjału w rozgrywkę. Zadbaj o przyzwoity pancerz, transport walki dostępne. Interaktywny świat gry jest tak nasycony i zróżnicowane, że nie da się opisać wszystko w kilku punktach. Dlatego najlepiej będzie, jeśli ich własne doświadczenie do głosowania wszystkie funkcje stopniowo otwierają przed nick podczas gry. Bądź pewien, że nie będzie w lewo rozczarowany! Przegląd - optymistycznie! Powodzenia!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi