Powroty Shadowrun

Alternatywne nazwy: Powroty Shadowrun

Shadowrun Returns-taktycznych RPG gier komputerowych z gatunku fantasy i cyberpunk. Niezależnych spółek harebrained Schematy, które opracowane i wydane w światowym zabawki, dał jej drugie życie. Jak w oryginalnej wersji gry Powroty Shadowrun działał jako kawałka planszy fabularnej. A w 2013 roku urodziła się nie tylko dla systemu Microsoft Windows, Mac OS X i Linux, ale także dla tabletów. Gry dla Shadowrun Returns android i Shadowrun Returns PC, żadnych różnic. Ta sama gra.

Kiedy już przepełnione chęć do gry, można przejść do wyszukiwania miejsc, gdzie można pobrać grę Shadowrun Returns. Aby to zrobić, musisz JavaScript na swoim komputerze tylko niektóre niezbędne oprogramowanie. A gra jest twoja.

Gry Shadowrun Returns zaczniesz grać po wybraniu płeć, rasę i klasę swojej postaci. Wyścig. W rezultacie, nie wiele wpływa swoje umiejętności. Ale klasa, choć jest to możliwe, a pani, ale gdy masz do wyboru przyszłej konfiguracji statystyk w grze. Gry prezentowane Shadowrun Returns sześć klas:

• Samurai Ulica;

• Mag;

• Decker;

• Szaman;

• Roboczy;

• Adept walki.

Ulica Samurai - najlepszy wojownik, i wykorzystuje najlepszą broń. Może rozbroić przeciwnika.

Mage - przedstawiciele z magicznymi zdolnościami. Ich czytanie aury księgową innych, nawet przez ściany. Może wykorzystać właściwości innych znaków.

Decker - rodzaj hakerów. Hack, kradzież informacji, ujawnia system drzwi - to podlega wszystko, co związane jest z Matrixa.

Szaman - duchy nazywają. Gdy potrzeba - po prostu sprawia, totem i zachęca jakiegoś ducha. Jeśli nie obliczyć siłę, duch może obrócić się przeciwko rozmówcy.

Rigger - manipulowane drony do rozpoznania i wsparcia ogniowego.

Walka Adept - lepiej niż tylko sztuki walki. Jednak mają one magii. Jest to łatwe do ataku kilka celów jednocześnie.

Gra przedstawione przed sobą to mieszanka magii i technologii. Oto wspaniałe elfy, orki, i tym podobne, ale mają zupełnie inny wygląd. Coś jak punków na tej grze należy do gatunku cyberpunk.

Masz do świata Shadowrun w 2054. Ty - Shadow Runner - najemnik. W ostatnim czasie można, że ​​nie jest szczęśliwy w życiu, ale wtedy otrzymasz list od starego przyjaciela, który umarł i prosi o pomoc w odnalezieniu mordercy. Nie możesz przegapić tej szansy, by walczyć! I wyruszyć w podróż, aby uruchomić miasto. W obecności Ciebie wszystkie niezbędne broni. I to niby nie zależy od klasy. Możesz być elf z pistoletu.

Jeśli chodzi o inteligencję wrogów, to nie jest oczywiście łatwe. Bo są głupi, mały, nie ogniem i dać łatwo się zabić.

Ale grafika gry jest świetna. Akompaniament muzyczny jest trochę ponury, ale jednak nie odwracać uwagi od głównego rzeczy. Do gry został specjalnie składa kompozytorów muzycznych.

Po przeczytaniu przeglądu można zobaczyć filmy i Zwroty Shadowrun można rozpocząć rozgrywkę. Twój przyjaciel czeka na pomoc. Grasz dobrze!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi