Odłamki Marzeń

Alternatywne nazwy: Odłamki Marzeń

Odłamki Marzeń forum - jest to darmowa gra fabularna oparta na przeglądarce, wykonane przy użyciu lampy błyskowej. Gra nie wymaga pobierania klienta, ale do wzmocnienia i poprawy gry kolorowo urządzone, został opracowany program kliencki, który, w razie potrzeby, można pobrać.

W Odłamki Dreams gry online można nurkować w ciemnym i przerażającym świecie wirtualnym, utworzony po niszczycielskim powszechnej katastrofy, gdzie konfrontacja pomiędzy dwoma stronami, które są określane jako imperium i Heath, pomiędzy którymi wieczna nienawiść i wrogość.

Aby wejść do tego świata, trzeba być najpierw zarejestrowany we fragmentach gry snów. Będziesz musiał wpisać swój adres e-mail i hasło, aby zaakceptować warunki rejestracji.

Po Odłamki rejestracji snów, pojawi się w grze, w której zachęca się do przekazania pierwszej pracy prawo jazdy, który wprowadzi Cię w podstawy gry i interfejsu. Ta praca daje nie tylko umiejętności praktycznych, ale także wystarczającą ilość doświadczenia.

Odłamki Dreams gry online oferuje Państwu wybrać klasę postaci dla svogo. Je w tej grze, tylko cztery dla każdego z walczących stron (4 zajęcia dla Imperium i dla klasy 4 Wasteland): Warrior, Thief, kapłana, i magiem.

Zagraj w grę Shards marzeń online, można uwolnić się z dziesięciu poziomów, aby zmienić klasę w Akademii (wieś z Mist). Po poziomie dziesiątego, o zmianę klasy, będziesz musiał zapłacić pewną kwotę.

Tak, po znasz już w Odłamki Marzeń online i osiągnął drugi poziom, można dostać się do miejscowości mgle, gdzie jest już przygotowany dla Ciebie wiele pracy. Tutaj możesz zaoferować swoje usługi Łowca przygód, Kowal, znaków cieniste, rybacy, karczmarze, i minister Dorion. Ponadto, będzie można spotkać się z Sage ukoma, starego górnika i starego Kacpra, który mieszka na przedmieściach. Pomyślne wykonanie zadań daje możliwość zbliżyć się do przejścia do następnego poziomu ci!

Na poziomie piątym, otrzymasz swoje pierwsze punkty, które mogą być rozdzielone między parametrami. Zmieniając te ustawienia, możesz wpłynąć na charakter następujących cech:

Moc - moc ta-uderzenie wręcz i całkowita pojemność charakteru;

Agility - szansa i Dodge szansa przejścia na krytyczne uderzenie gracza;

Budowanie - wpływ na ogólny stan zdrowia i wytrzymałości;

Hit - szansę na trafienie w walce wręcz (dla wszystkich graczy) i mieściły się (na łuki i niektórych czarów)

Powodzenia - to szansę na trafienie krytyczne i zwiększa szanse na produkcję potworów / skrzyń;

Inteligencja - to całkowita ilość postaci many.

Wszystkie zaproponowane w Odłamki Marzeń forum questy gry dadzą Ci nie tylko solidną ilość doświadczenia i pieniądze, ale także wiele rzeczy, które ułatwiają dalsze rozgrywce.

Odłamki Marzeń w grze będą bardzo interesujące, ponieważ w tej chwili pod warunkiem czterdzieści poziomy postaci.

Gry Shards internetowych marzeń, trzeba będzie udać się do lochu - to miejsca, w których nie są bardzo poważne potwory, pokonując które otrzymują wynagrodzenie w formie bogatego górnictwa i nagrody za pracę.

W Odłamki Marzeń grać oferowane w kilku wersjach Dungeons

Lochy dla jednego przejazdu - przeznaczone dla pojedynczego gracza, ale należy zauważyć, że nie walczy trudniejsze bitwy na powierzchni. Tutaj Potwory silniejszy, często unikalne zdolności i atak w grupach.

Lochy grupowe (nie przeznaczone do przejścia sam) - trzeba zebrać grupę graczy pożądanym poziomie, aby zaopatrzyć się w różnych mikstur i żywności, a następnie można przejść na przygodę.

Zagraj Odłamki Marzeń, charakter, który ma pewną ilość rubinów, może stworzyć klan, ale może to być tylko ci, którzy należą do jednej ze stron (Empire lub Wasteland). Należy pamiętać, że klan wziąć odtwarzacz z drugiej strony jest niemożliwe, a także zmienić jego kierunek, podczas gdy w klanie. Można to zrobić jedynie po wydaniu klanu.

Na zakończenie przeglądu, powiem tak: gra jest warta uwagi i Odłamki rejestracji snów pozwoli Ci zanurzyć się w tym świecie fantasy!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi