SimAgri

Alternatywne nazwy: SimAgri

SimAgri Game to symulator online i jedna z gier w gospodarstwie. W tej grze trzeba rozwijać swoje gospodarstwa, dbać o różnych kultur.

W grze SimAgri rejestracji jest bardzo prosty. Aby zarejestrować się w grze SimAgri musisz udowodnić następujące:

1) Wprowadź nazwę użytkownika i hasło.

2) Podaj swój adres e-mail i serwer, na którym chcesz grać.

Gra gra SimAgri można można wybrać jeden z kilku rodzajów działalności, które są związane z rolnictwem

- Wybór: Możesz wybrać jeden z kilku gatunków i ras. Bydło, świnie, kozy, owce, króliki, kury, perliczki, American Buffalo, które trzeba dbać każdego dnia.

- Uprawa: Można wybrać rośnie pszenica, kukurydza, buraki, soja i inne. A także, na przykład, można spróbować sad z jabłoniami.

- FWF: FWF oznacza agrofirmovye pracy. Czy oferujecie usługi dla innych działań rolnych przez rolników jako siewu, orki, nawożenia i więcej.

- Transport: Możesz stać się nosicielem wykonawcy. Będzie kontrolować ciężarówki lub innych środków transportu.

- Dealer Rolnictwo: Maszyny rolnicze sprzedać innym rolnikom. Kupno, sprzedaż, naprawa, wypożyczalnia sprzętu.

- Centrum hodowli zwierząt: Będziesz odpowiedzialny za wdrożenie sztucznego zapłodnienia w innych gospodarstwach. Musisz znaleźć najlepsze zwierzęta hodowlane, próbki nasienia zapłodnić bydło.

- Spółdzielnia Rolnicza: można kontrolować spółdzielnię rolniczą, oferując grunty innym rolnikom w ramach umowy zakupu i sprzedaży ich żywności i produkcji roślinnej poprzez współpracę.

Rozpocznij SimAgri Grasz w następujący sposób:

1. Najpierw musisz zapisać się do Simagri. Subskrypcja jest bezpłatna i zajmuje mniej niż kilka minut. Po zarejestrowaniu, można zacząć grać od razu.

Po zalogowaniu się, pierwszym krokiem jest wybór miejsca, w którym będzie można wyposażyć swojego gospodarstwa. Aby to zrobić, wybierz region, a następnie Departamentu / prowincji.

Możesz kupić domy, zwierząt gospodarskich, maszyn, ziemi, itp. A następnie zacząć zarządzać swoją farmę.

Możesz też kupić specjalny Simpass, który daje korzyści i nowe możliwości, które optymalizują wirtualną farmę.

Możesz zrezygnować w każdej chwili. Twoje konto zostanie zatrzymana, a wszystkie dane zostaną utracone. Ponadto, jeśli twórcy gry znajdziemy podstępu, wiele kont, konto zostanie usunięte, niezależnie od tego, czy miał Simpass lub nie.

SimAgri gra online oparta na zasadzie, jak również wszystkie inne gospodarstwa. Musisz kupić zwierzęta i rośliny, dbać o nich, żniwa i osiągnięcia zysku.

Zarejestruj SimAgri w gry za darmo, poprawić swoje posiadanie, fair play, i przyjść do wygrania!

 

Zagraj także