SimCity 4

Alternatywne nazwy: SimCity 4

Procesor: Pentium III 600

Pamięć RAM: 128 MB

Karta graficzna: Direct3D 7

SimCity 4 - popularne urbanistycznych symulator, który stał się czwartym w jednym z najtrwalszych strategicznych seriali na rynku komputerowym. SimCity 4 gry mają szeroką listę możliwości, w której gracz jest dostępny Terraforming stworzyć bardziej wygodna platforma do budowania swojego miasta lub niepowtarzalny krajobraz, który odróżnia swoje miasto od wszystkich innych. W SimCity 4 można podzielić miasto na odcinkach specjalnych i tworzą obszary - terenów mieszkalnych, centrów biznesowych, tereny przemysłowe i zapewnienie zabezpieczenia społecznego, systemu transportu i użyteczności dla mieszkańców Twojego miasta.

Tryby gry

Tak jak w poprzednich częściach gry z serii SimCity 4 oferuje kilka różnych trybów transmisji, mają wspólne cechy, ale zupełnie inną listę funkcji. Cała rozgrywka w SimCity 4 podzielony jest na trzy główne etapy - God Mode, tryb burmistrza i tryb SIM. W SimCity 4 God Mode pozwala na zmianę terenu obszar lądowy, gdzie będzie budować swoje miasto, góry i las porównanie wznieść się i wpuścił spuścić rzekę. Po utworzeniu witryny dla swoich metropolii i granice ugody z sąsiadami, będzie można rozpocząć budowę w trybie burmistrza. W każdej chwili Simcity gra pozwoli Ci spacer po mieście poszczególnych obywateli, co będzie potrzebne, aby stworzyć pojedynczy znak, sim, że będzie żył w swoim mieście i cieszyć się wszystkimi korzyściami, które zostały utworzone.

Budynki w SimCity

Wybór gracza jest szeroka lista budynków z różnych epok i stylów architektonicznych i prawdziwy koneser znajdzie tu i stylu art deco i neoromański, a nawet amerykański styl rzemiosła. Ponadto, tutaj można znaleźć wiele słynnych budowli z dużych miast na świecie, takich jak San Francisco i Los Angeles. Wszystkie z nich z pięknym dokładności modeli trójwymiarowych, które były pierwsze wykorzystanie grafiki trójwymiarowej w grach z serii. System grafiki pozwala struktura tak blisko, jak to możliwe, aby zwiększyć swoje miasto i rozważyć je w najdrobniejszych szczegółach, a do tego będzie można nie tylko w dzień, ale w nocy, kiedy wygląd Twoim mieście wypełniona światła brokat i znaków reklamowych, które będą wyglądać naprawdę nie do opisania. Cała ta różnorodność wizualna nasycony atmosfera dużego miasta będą uzupełnione dziwnego, dokładnie dopasowane muzyki i ścieżek dźwiękowych, gdzie spokój i relaks muzyki można usłyszeć odgłosy swoimi metropolii życia.

 

Zagraj także