Skyburg

Alternatywne nazwy: Skyburg

Skyburg to nowe słowo dla wirtualnego świata gier

Rosyjska rosyjska firma Awesomatic Games jest wciąż nowością w tworzeniu zabawek MMORPG, ale już zdobyła fanów, którzy polubili grę Skyburg. To naprawdę stylowy, charyzmatyczny produkt w stylu punk-pary, w którym najważniejszym środkiem transportu jest sterowiec, a naukowcy eksperymentują na osiołach o zdolnościach psychotropowych.

Przed otwarciem świata z latającymi miastami, mutantami i zombie postapokalipsa, ale prezentowana nie w ponurej atmosferze, ale z humorem i kreskówkowym stylem narysowanych komiksów.

graczy czeka na silnych przeciwników, niesamowite niebezpieczeństwa, a aby je pokonać, potrzebujesz własnej floty. Delikatne dziewczyny, rockowi gitarzyści, łyżwiarze, motocykliści wychodzą na pole bitwy z ciężkimi pałkami, nunczami, armatami. Czekam na Ciebie:

 • Bitew
 • Trade
 • Regularne wyprawy poza granice miasta
 • Prezenty
 • Quests
 • Ekstrakcja i inne zadania

Jaka jest twoja siła?

To zależy od ciebie, czy możesz przejść przez Jezioro Śmierci, roi się od strasznych zombie i uniknąć śmierci. Jeśli w mieście Skyburga przeciwnicy są równi w sile, to poza nim będziesz potrzebował maksymalnego szczęścia i życia, aby rozgrzać wszelkie złe duchy.

Aby wygrać każdy szczegół, ważne jest: ile żołnierzy jest zatrudnionych, jak są umieszczani na stronie, jakich umiejętności użyć. Aby grać w Skyburgu, nie musisz przestrzegać linii postępowania ustalonej przez fabułę. Wszystkie kroki są twoją decyzją. Nawet jeśli musisz wykonać określone zadanie, tylko Ty decydujesz, jak to zrobić. Po potyczce przyjrzyj się dokładniej, jakie straty poniósł wróg, kim jesteś, a natychmiast odzyskasz trofea. Ale ponieważ twoi przeciwnicy są prawdziwymi graczami, będzie rejestracja Skyburga, która zmieni cię w mieszkańca niebiańskiego miasta Skyburg.

Wybierz punkty obrony i rozdaj jednostki na polu bitwy: osły, gitarzystów rockowych, roboty telewizyjne z śmigłami, galaretki i trójoką istoty i inne. Kiedy zostanie podany sygnał do rozpoczęcia bitwy, nie będziesz już mógł kontrolować postaci i coś zmieniać. Będą działać niezależnie, a ty będziesz obserwował sytuację, nie będąc w stanie niczego zmienić, nawet jeśli zobaczysz własny błąd w ustawieniu sił.

Waluta Celestial Life

Bez rezerwy złota trudno będzie oprzeć się przeciwnikom, a jednym z ważnych punktów, na które należy zwrócić uwagę, jest zdobycie bułek. Wchodząc do gry każdego dnia, otrzymujesz bonus, który zwiększa się za każdym razem. Jeśli pierwszy dzień na koncie spadnie o 250 jednostek, kwota ta wzrośnie: 500, 1100 Będą również premie za zwycięstwa w bitwach, ale gdzie mogę je wydać? Ulepszając swój statek powietrzny, uczynisz go prawdziwym potworem wojennym. Przydatne jest kupowanie wszelkiego rodzaju specjalnych zdolności, na przykład:

 • uzdrawiających sił dla uzdrowienia własnego oddziału
 • Powerful air strike
 • Minimalny lub maksymalny atak
 • Energy
 • Dodatkowe życie

I kilka fajnych słów

Skyburg iPlayer został zaprojektowany w taki sposób, aby można go było odtwarzać, oprócz komputera, na tabletach i telefonach komórkowych. Programiści nadal korygują błędy, stale ulepszając produkt i pracując na przyszłość. Może to zająć trochę czasu, a strategia przeglądarki zostanie uzupełniona o nowe znaki i funkcje. Ale teraz jest po prostu cudowna. Fajnie, że nie musisz długo rozumieć funkcji i zarządzania, rejestrować się, wchodzić i grać z przyjemnością. I jest coś, co sprawia przyjemność: piękna grafika, oryginalny styl, różnorodność działań, dyskretny humor.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi